18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchenne rewolucje

bins24 • 2013-03-24, 21:53
Akcja od samego początku, enjoy.

mariusz1987

2013-03-24, 22:19
hehehe za noże w Geslerównę-żydównę zawsze piwo ;)

zajonc77

2013-03-25, 01:07
Korwa kocham ramsaya!!! Zajebisty typ i kwintesencja tego co czasem dzieje sie na profesjonalnych kuchniach w hotelach, restauracjach, bistrach etc. Tak naprawde kto ma wieksze jaja i umie gotowac plus dowodzic zaloga, moze byc najgorszym z h*ji a i tak bedzie szeryfowac... piwo za ramsaya i h*j w dupe tej spasionej ala kucharce... pozdro666

Fedor

2013-03-25, 01:53
@up gay detected

Kuriki

2013-03-25, 11:18
@Fedor

Ktoś chwali faceta i od razu "gay detected" :catfacepalm:
Ja też uważam, że Gordon Ramsey jest zajebisty, a nie jestem gejem :nietoperz:

Jestem ciekaw co by się stało gdyby Geslerowa zaczęła opie**alać Gordona

Gebofon

2013-03-25, 11:21
No nie wiem, wydaje mi się że po prostu w Polsce przy naszej mentalności GR dostałby w ryj za taką niekontrolowaną bajerę.

ja...........ze

2013-03-25, 11:22
Co za gówno i syf, może nie rozumiem dlatego, że nie przepadam za tą żydówą, albo dlatego że to poj***ne :/

Kondra

2013-03-25, 13:09
Gebofon napisał/a:

No nie wiem, wydaje mi się że po prostu w Polsce przy naszej mentalności GR dostałby w ryj za taką niekontrolowaną bajerę.



Racja. Ja się dziwię, że za taki brak szacunku do ludzi jeszcze nie dostał w pysk. A może dostał, tylko nikt o tym nie mówi..?

kaelem

2013-03-25, 13:59
Właśnie to się należy tej maciorze za mieszanie ludzi z łajnem. Sztyletowanie i ch*j w dupę, w dodatku sztuczny, jak ona sama.

stalowyszczur

2013-03-25, 16:45
W przypadku Gesslerowej (z domu Ikonowicz... tak, właśnie z tych Ikonowiczów) termin "telewizyjny k***iszon" nabiera całkiem nowego wymiaru.

Dinozzo

2013-03-25, 17:27
Kuriki napisał/a:

@Fedor

Ktoś chwali faceta i od razu "gay detected" :catfacepalm:
Ja też uważam, że Gordon Ramsey jest zajebisty, a nie jestem gejem :nietoperz:

Jestem ciekaw co by się stało gdyby Geslerowa zaczęła opie**alać Gordona



Emotikonki sugerują, że jesteś gejem.

SoapGG

2013-03-25, 19:45
Kondra napisał/a:



Racja. Ja się dziwię, że za taki brak szacunku do ludzi jeszcze nie dostał w pysk.


Tylko zrozum jedno - jak szefujesz w jakieś porządnej, znanej restauracji, a klientowi zaserwujesz surowe mięso, to praktycznie jesteś spalony - opinia szeptana rozchodzi się baaardzo szybko.
Do tego w Hell's Kitchen on szuka ludzi, którzy później będą szefować w JEGO restauracjach - więc muszą zrozumieć, że jak będą przepuszczać gówniane jedzenie, to mają przesrane.
Nie mówiąc już o stresie, gdy klient czeka ponad pół godziny na żarcie, bo jakiś kucharz trzy razy chciał wysłać surową rybę...

zajonc77

2014-09-10, 21:46
zgodze sie z przedmowca, ludzie ktorzy nie byli na profesjonalnej kuchni, w tym calym zagnanym serwisie ktory ma byc jak najlepszej jakosci nie wiedza o czym mowia, generalnie to jak on krzyczy na wszystkich jest medialna fikcja scenariusza programu nic pozatym. pokazuje one jedynie kto trzyma lejce w tym rydwanie, i nakorwia dalej. w prawdziwym zyciu nikt na nikogo tak nie korwia chyba ze pracuje sie z debilami na kacu, ale tacy ludzie sa elminowani z kuchni szybciej niz mozna sie spodziewac