18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jestemdarkiem

2018-01-31, 09:44
W F1 w Williamsie mógł być pierwszym kierowcą.
Ale nie chciał mieć łatki paydrivera. Kasę miał sponsorów też ale za miejsce nie będzie płacić. A rusek tak. Kubica w tym sezonie udowodni prędkość i wywali stroola w p*zdziec

To jest moje zdanie

~Velture

2018-01-31, 10:21
Kubica w każdym kontrakcie powinien zawsze mieć zapis o tym, że poza wyścigami F1 nie ma prawa brać udziału w żadnym innym sporcie motorowym oraz zastrzeżenie, że poza wyścigami F1 ma mieć samochód z szoferem.

dumad

2018-01-31, 10:38
Robert z menelami na skarpie wino chleje :szczerbaty: swój chłop :D

zwierzak30

2018-01-31, 15:29
Velture napisał/a:


Kto osiągnie?


Sory mam lekko zdestabilizowaną detekcję.
Możesz mi wyjaśnić o co się przypie**alasz??
Mam asrtgmatyzm,dysleksje,dysgrafię, Dysfunkcję i inne dys... .
Co ortografia?Osoby? Czasy?
Kalekiego,upośledzonego będziesz kopał? Wiesz że to Politycznie Niepoprawne? Obrażasz moje uczucia. Czuję się szkalowany i prześladowany. JAK MOŻESZ?? :maryska:

Hiroya

2018-01-31, 16:51
@Velture

Z tego co mi wiadomo, po wypadku Kubicy takowy zapis zaczął dotyczyć wszystkich kierowców. Nie licząc oczywiście jakiś pokazówek.

@jestemdarkiem

Nie, nie miał kasy i w tym problem, zresztą nie było co walczyć bo Ruski i tak by podnieśli stawkę, wcześniej nie był zainteresowany posadą 3 kierowcy, teraz nie miał juz niestety wyjścia. Strool ma pewny fotel do konca sezonu bo tata w uuuuj bogaty, nie wiadomo co będzie z Ruskim- mam nadzieje że Robson będzie mógł wskoczyć przynajmniej na jeden wyścig.

@ellsworth

you don't know nothing...

maciejpp

2018-01-31, 20:00
Co to za Ray-Bany? ogarnia ktos? :-D

SuchyHarry

2018-09-02, 19:29
józekdeluxe napisał/a:



Od wczesnego dzieciństwa jego życie praktycznie toczyło się na torze. Zresztą nie w Polsce, bo u nas nie było ani torów ani wsparcia dla tego sportu. Ledwo skończył jakieś podstawowe szkoły, bo całe życie podporządkował temu, w czym jest najlepszy i co kocha. Zresztą po włosku mówi lepiej niż po polsku. Do tego dodaj dziesiątki wypadków mniej i bardziej poważnych... Ale nie ty masz przecież maturę mój ty wygrywie :lol: Kladź się już lepiej, bo rano trzeba zapie**alać do wielkiej korporacji. Już koniec miecha, a karta kredytowa się sama nie spłaci.

k***a, dobrze że przypomniałeś, bo też muszę spłacić :/