18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ku serc pokrzepieniu...

Halman • 2020-06-03, 07:06

tak dla równowagi... :-D

Lolekmko11

2020-06-03, 12:50
Ciekawi czy taki twardzi są też bez odznaki klamki i wsparcia. Jebac mudzynow ale do przesady :shock:

saves

2020-06-03, 19:00
Dawno się tak nie uśmiałem. :D

BrainOsw

2020-06-03, 20:19
h*j w dupe wszystkim sympatyzującym z policją, popieranie czegoś takiego pokazuje jakimi sp***olinami umysłowymi jesteście. No tak, sorry zapomniałem że to sadol, na przestrzeni lat co mądrzejsi uciekli i zostały umysłowe gimbusy w komentarzach. Pałujcie się pajace na strzała. Nadejdzie taki czas, że wasz stary dostanie kulkę w plecy za bycie w złym miejscu i złym czasie to może oczka się otworzą. Policja nie może mieć takiej władzy bo się im we łbach pie**oli, banda gnębionych w szkole śmieci nagle uważa się za bogów pfff

kefalos

2020-06-03, 20:53
Powiem ci brachu że to tak trochę nie na miejscu....ALE!!!!Tak k***a ma być. Właśnie ma być nie na miejscu. Skoro już wszystko się tak popie**oliło na świecie to ten filmik to relaks.

Rzehooj

2020-06-03, 23:11
BrainOsw napisał/a:

h*j w dupe wszystkim sympatyzującym z policją, popieranie czegoś takiego pokazuje jakimi sp***olinami umysłowymi jesteście. No tak, sorry zapomniałem że to sadol, na przestrzeni lat co mądrzejsi uciekli i zostały umysłowe gimbusy w komentarzach. Pałujcie się pajace na strzała. Nadejdzie taki czas, że wasz stary dostanie kulkę w plecy za bycie w złym miejscu i złym czasie to może oczka się otworzą. Policja nie może mieć takiej władzy bo się im we łbach pie**oli, banda gnębionych w szkole śmieci nagle uważa się za bogów pfff



Przestań pie**olić głupoty i obejrzyj ten filmik jeszcze raz, tym razem uważnie. 80% z tych nagrać pokazuje, że policjanci napie**alają TYCH CO SIĘ SZARPIĄ I WYRYWAJĄ. Jak zamierzasz poskromić kogoś kogo MUSISZ ARESZTOWAĆ a ten ma Cię w dupie? Grzecznymi słowami próbować go przebłagać by łaskawie przestał się odwracać i pozwolił się skuć bo i tak nie możesz mu odpuścić? Spędzić pół godziny siedząc na typie i prosić go miłymi słówkami, który robi wszystko co może by Ci uciec?

Dla mnie debilizmem jest wyrywanie się i stawianie oporu komuś, który za wszelką cenę ma Cię doprowadzić do miejsca, w którym będziesz mógł wyjaśnić się bez stanowienia zagrożenia dla innych ludzi. Nawet jak jesteś niewinny, Szarpanie się nic nie da a osoba niewinna, która się szarpie zaczyna sprawiać wrażenie, że z jakiegoś powodu nie jest niewinna.

Użyj mózgu.

yatoya

2020-06-03, 23:14
W kraju gdzie każdy może mieć za pasem gnata nie można się pie**olić w tańcu.

Thargz89

2020-06-04, 00:57
Aż się zarejestrowałem, żeby zapytać czy ma ktoś 10 godzinną wersje.

Nieto

2020-06-04, 17:02
a dla mnie to takie same małpy jak te 'protestujące', inny strój, inny kolor skóry, ale mentalność podobna

Dziad_Inżynier

2020-06-04, 23:04
BrainOsw napisał/a:

h*j w dupe wszystkim sympatyzującym z policją, popieranie czegoś takiego pokazuje jakimi sp***olinami umysłowymi jesteście. No tak, sorry zapomniałem że to sadol, na przestrzeni lat co mądrzejsi uciekli i zostały umysłowe gimbusy w komentarzach. Pałujcie się pajace na strzała. Nadejdzie taki czas, że wasz stary dostanie kulkę w plecy za bycie w złym miejscu i złym czasie to może oczka się otworzą. Policja nie może mieć takiej władzy bo się im we łbach pie**oli, banda gnębionych w szkole śmieci nagle uważa się za bogów pfff



Nie, ponieważ mój stary nie jest czarny i nie jest przestępcą :roll: