18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ktoś zjadł ciastka

Verian • 2021-12-01, 16:32
Po opisie sprawcy uwierzyłem dziewczynce :D


jasypan

2021-12-02, 07:52
Justynka99 napisał/a:

Patologia, która uczy małe dzieci rasizmu powinna błyskawicznie tracić prawa do opieki. Dziecko na pewno samo tego nie wymyśliło.



Chciałabyś neokomunistyczna faszystko, rasizm jest, był i będzie. Największymi rasistami są amerykańskie murzyny, ale do ciebie to i tak nie dotrze, bo u was komuchy najważniejsze to j***ć białych, własny kraj i tożsamość narodową.

Nie jestem narodowcem, ale to co wyprawia lewacka ch*ja europejska to jest dramat.

BambiPMT

2021-12-02, 10:25
Pewnie Black Man do mamusi zachodzi.

Matzdorf

2021-12-02, 12:00
Justynka99 napisał/a:

Patologia, która uczy małe dzieci rasizmu powinna błyskawicznie tracić prawa do opieki. Dziecko na pewno samo tego nie wymyśliło.



Widać że jesteś z Krakowa i mieszkasz tam byle tylko by obsługiwać (czyt. wypinać się) "turystów" bo przecież kolorowych w Krakowie najwięcej więc gdzie indziej księcia szukać, no nie?


A co do filmu, to mało realistyczne, bo biały pewnie zjadłby ciastka, a czarny wyniósł co się da, wraz z tą dziewczynką...

mazga50

2021-12-02, 17:41
Justynka99 napisał/a:

Patologia, która uczy małe dzieci rasizmu powinna błyskawicznie tracić prawa do opieki. Dziecko na pewno samo tego nie wymyśliło.



Justynka, nie pie**ol.

TheDouchestOfBags

2021-12-02, 19:55
Justynka99 napisał/a:

Patologia, która uczy małe dzieci rasizmu powinna błyskawicznie tracić prawa do opieki. Dziecko na pewno samo tego nie wymyśliło.



Mała prawdopodobnie zapamiętała to z wiadomości telewizyjnych, pewnie nieraz widziała doniesienia o tym, że w tamtych stronach taki czy inny ciemny coś przeskrobał - zresztą nagrywająca (zapewne matka) sama była zaskoczona taką odpowiedzią, więc nie wysuwałbym tak daleko idących wniosków...