18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ktoś zamawiał brukselkę na gorąco?

Jesse.Pinkman • 2022-01-24, 11:18
Z całą pewnością nie byli to politycy siedzący w Brukseli i wymyślający kolejne bzdurne przepisy i restrykcje których sami nie przestrzegają.

polakwrocek

2022-01-24, 18:18
Szkoda że to nie politycy taki wpie**ol dostają a zwykli ludzie...
Wolałbym jakby to tego rozczochranego co z Polski robi 2 Rzeszę wpie**oli w kubeł gdzie jego miejsce.

donkapusta

2022-01-24, 18:21
Powinno się ich szczepić ołowiem.

notak

2022-01-24, 18:23
skywalker75 napisał/a:

rozumiem, że nie w Polsce, bo u nas nikt ci testu przed seansem robić nie karze i paszportu covidowego tez nie musisz okazywać , a skoro w innym kraju to dostosuj się do obowiązujacych tam reguł bo jesteś gościem , a nie bądź jak ciapaty czy inny muslim,



testu nie,
ale wpisujesz przy rezerwacji, czy posiadasz paszport czy nie, czyli następuje już na tym etapie sortowanie ludzi

Karboksylator

2022-01-24, 19:08
Manolito666 napisał/a:

A może by tak ciebie odstrzelić?



ty tak na poważnie?
jesteś na ulicy, masz broń przy sobie i atakuje cię kilkunastu debili. rzucają w ciebie metalowymi rzeczami, koszami na śmieci. nie odstrzeliłbyś? ja bym odj***ł od razu

svenio

2022-01-24, 19:44
wreszcie się ocknął zachód z letargu czas na nas Polsko do broni to nie przymus to obowiązek

Krakus36

2022-01-24, 20:29
Dewastują pojeby swoje ulice osiedla itp... a politycy w domkach siedzą i mają wyj***ne ... jak można być tak tępym.

STRAJKI tylko pod domami polityków wywołają presję na rząd a nie pod sejmami itp bo oni nawet nie jadą tymi ulicami, widza je przez chwilkę w TV i przełączają na netflixa śmiejąc się z debili na ulicach .... w Polsce poszli pod domy polityków baby i co zaraz je Lemparty odciągali na ulice i ludzie nie popierali ich strajków dlatego baby mogą sobie skrobać za granicą. Rolnicy to samo blokują NAM ulice z pracy do domu i myślą że co Polacy ich poprą stojąc w korku 3-9 godzin? no chyba och*jeli.

a strajkując pod domem polityka sąsiadów ich wk***imy bogaczy j***nych którzy polityka będą wytykać , w sklepie obgadywać , aż rząd sie wystraszy ze MY wiemy gdzie mieszkają i kot nam życie rozpie**ala...

ellsworth

2022-01-24, 21:16
Ja pie**ole, co za zwierzęta! Powinni strzelać do nich.

PieronJasnySzlag

2022-01-24, 21:53
ellsworth napisał/a:

Ja pie**ole, co za zwierzęta! Powinni strzelać do nich.


Ale ludzie mają tylko śmietniki i kamienie to jak mają strzelać?

Andrzejas

2022-01-24, 22:05
Krakus36 napisał/a:

Dewastują pojeby swoje ulice osiedla itp... a politycy w domkach siedzą i mają wyj***ne ... jak można być tak tępym.
STRAJKI tylko pod domami polityków wywołają presję na rząd a nie pod sejmami itp bo oni nawet nie jadą tymi ulicami, widza je przez chwilkę w TV i przełączają na netflixa śmiejąc się z debili na ulicach .... w Polsce poszli pod domy polityków baby i co zaraz je Lemparty odciągali na ulice i ludzie nie popierali ich strajków dlatego baby mogą sobie skrobać za granicą. Rolnicy to samo blokują NAM ulice z pracy do domu i myślą że co Polacy ich poprą stojąc w korku 3-9 godzin? no chyba och*jeli.
a strajkując pod domem polityka sąsiadów ich wk***imy bogaczy j***nych którzy polityka będą wytykać , w sklepie obgadywać , aż rząd sie wystraszy ze MY wiemy gdzie mieszkają i kot nam życie rozpie**ala...



Jak jesteś taki mądry, to dawaj juto idziemy razem pod dom pokurcza, co?
Nikt nas tam nie dopuści! Władza zawsze otacza się pachołami, którzy mają ich bronić. Takimi pachołami zazwyczaj jest policja. Ludzie w jej szeregach zawsze zasłaniają się wykonywaniem poleceń, choć mają własne rozumy i wiedzą, że nie powołano ich po to, aby tłukli rodaków, a zapewniali im bezpieczeństwo. Tymczasem bardzo często figurują oni jako ochrona polityków i w imię tego zadania są gotowi pałować na rozkaz. W takim układzie w pierwszej kolejności obywatele muszą zatłuc wszystkich policjantów, bo oni bardzo rzadko mają własny rozum, a jak mają, to rzadko są odważni na tyle, aby z niego skorzystać. Będą bronić do ostatniego największego nawet politycznego ku*asa.

Nigdy problemów z policją nie miałem, ale z biegiem czasu zrozumiałem, że mój szacunek im się nie należy. To zwykli służalcy polityków, a tych nie szanuję i nie ufam już od dawna. Mm nadzieję, że każda k***a reprezentująca interesy chciwych i zakłamanych rządów dostanie wpie**ol nie mniejszy, niż ci, którzy za problemy rzeczywiście są odpowiedzialni. Gdy naród jest w grupie jednomyślny, a policja staje im na drodze, to traktujmy ich jak wrogów. Wpie**ol należy im się za stawanie po złej stronie frontu. Policjanci, to też obywatele i powinni z obywatelami Brukselę palić. Jeśli w tym przeszkadzają, to też należy ich palić. Bez skrupułów. :)

wciazszukam

2022-01-24, 22:39
Bardzo dobrze.

To że cisną z tymi szczepieniami w budżetówkach, szkolnictwie i medyków, to ma ludzi myślących z tych branż przetrzebić. Zostaną tylko potulne barany posłusznie wykonujące wytyczne władz, nie myślące za siebie.

Ja to ogólnie się obawiam tych zaszczepionych, bo wedle oficjalnych danych mogą oni po szczepieniach chorować i rozprzestrzeniać wirusa.

Śmiertelnego wirusa którego można pokonać witaminą D, witaminą C i cynkiem :) Szkoda że lekarze w tych swoich wytycznych nie mają zaleceń uzupełnić chorym niedoborów witaminowych, które występują zazwyczaj zimą, tylko kładą ich pod respirator i czekają aż zejdą.

gacek2121

2022-01-25, 21:23
notak napisał/a:

to protesty przeciwko paszportom covid,
też już mam dość tych poj***nych obostrzeń, choć antyszczepionkowcem nie jestem, bo to kwestia własnego wyboru



Chyba jesteś bo teraz każdy jest kto ma inne zdanie niż "obowiązkowe szczepienia" nawet jak sam się zaszczepiłeś

:-)

Sigonek

2022-01-27, 10:40
notak napisał/a:

to protesty przeciwko paszportom covid,
też już mam dość tych poj***nych obostrzeń, choć antyszczepionkowcem nie jestem, bo to kwestia własnego wyboru



Co ty pie**olisz ? Jakiego własnego wyboru ? Pracowników budżetówki mają zmuszać bezpośrednio do eksperymentów, a w wobec całej reszty bydła stosują metodę dobrowolnego przymusu, tzn. nie trzeba, ale jak się nie zaszczepisz to lądujesz w klatce jako wróg ludu. Poczytaj trochę o zarządzaniu strachem i weź to sobie skonfrontuj z obecną rzeczywistością.

Co do Zachodu, to nie spodziewałem się po społeczeństwach wyjałowionych kulturowo tak wspaniałej, niezłomnej postawy walki z globalnym komunizmem. Idiotów, jak widać po komentarzach na tym portalu i gołym okiem na ulicy z tymi szmatami na ryju, nie brakuje. Bardzo dużo jest też beneficjentów pandemii, czyli urzędasów wszelkiego sortu, którzy teraz mają 1/4 obowiązków i normalne wypłaty, ALE poczekajcie sk***y*yny - przyjdzie i na was kolej. Ktoś musi zapłacić za ponad 100 tys nadmiarowych zgonów z powodu planowego wygaszenia służby zdrowia i odcięcia Polaków od podstawowej profilaktyki lekarskiej. Grypa posłużyła im za pretekst, ale polska prostytutka na stanowisku publicznym droga nie jest...