18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ktoś ma wątpliwości...

krzyks • 2017-06-22, 12:49
...kto tu jest bardziej normalny? 8-)



Rzecz się dzieje podczas parady gejów we Włoszech, a parka jest hetero. Chyba manifestują swoje prawo do publicznego okazywania uczuć :amused:

TB303

2017-06-22, 12:54
Teraz sam nie wiem jak to nazwać. Zezwierzęceniem czy prowokacją? :wtf:

helleluyah

2017-06-22, 13:10
A jakie można tutaj mieć wątpliwości? Chcieli się r*chać to się r*chają. Ja pie**ole, co w tym dziwnego, może akurat bardziej podnieca ich taka sytuacja a'la publiczne r*chańsko. 2/3 populacji nigdy nie doświadczy takiej przygody, ale będzie pluć jadem, bo nie wolno, choć skrycie w marzeniach borsuczyli by chętnie jakąś dziewoje w krzakach.

Al...........go

2017-06-22, 13:17
Tak samo godne potępienia jak r*chający się geje. Jesteśmy ludźmi, a nie j***nymi zwierzętami (poza narodowcami) i panujemy nad własnymi instynktami.

Policeman

2017-06-22, 13:24
@upup pewnie, a ja jak mam ochotę srać, to walę k***a kloca w metrze i ch*j ludziom do tego. Rozumiem, że masz zamiar opuścić cywilizację i wypie**alasz do dżungli, ale skoro chcesz mieszkać wśród ludzi, to może zachowuj się jak ludzie, a nie jak zwierzęta.

Ja tam nie stopniuje tego, że tamci są nienormalni, a ci bardziej/mniej. Wszyscy mają równo naj***ne pod deklem. geje i lesby z tym swoim "jesteśmy tacy sami więc wyjdziemy na ulicę w majtkach i z kolorowym dildo oraz w masce gazowej, do której wsadzimy sobie skarpetki naszych ukochanych". Ja rozumiem, że można mieć inne upodobania seksualne, ale naprawdę wychodzenie z tym na ulice to jest żałosne.

P.S Dlatego też kobiety nigdy nie będą równe mężczyznom, bo domagają się równości [miast sprawiedliwości], zamiast starać się być lepsze [choć oczywiście to niemożliwe, bo są mniej inteligentne i słabsze]

P.S 2 Dlatego niepełnosprawni też nie powinni dostawać żadnej pomocy bo utwierdza się ich w roszczeniowym stanowisku, że im coś się należy, bo czegoś im brakuje. Nie. Nie masz nóg - oszczędzasz na spodniach i butach. Profit.

P.S 3 Czy to wystarczy by zostać posłem u Korwina?

Zadi_

2017-06-22, 13:26
Pewnie to blond, to trans. Łapy na kołdrę.

beegos

2017-06-22, 14:23
Wolę to niż jak jeden pan panu wkłada prącie do odbytu bo to normalne nie jest.

kalijanek

2017-06-22, 14:58
czego chcecie, dobrze posuwa. Ps. Kamerzysta musi jeszcze trochę poćwiczyć

flejtuch

2017-06-22, 16:20
kalijanek napisał/a:

czego chcecie, dobrze posuwa. Ps. Kamerzysta musi jeszcze trochę poćwiczyć



Bądź wyrozumiały. Kamerzysta też chciał sobie ulżyć :D

janlew

2017-06-22, 16:50
Nikt tu nie jest normalny. Ani bardziej, ani mniej.

krecikprecik

2017-06-22, 18:34
Od tylca zawsze na propsie!

Solve

2017-06-22, 18:48
Policeman napisał/a:



P.S 2 Dlatego niepełnosprawni też nie powinni dostawać żadnej pomocy bo utwierdza się ich w roszczeniowym stanowisku, że im coś się należy, bo czegoś im brakuje. Nie. Nie masz nóg - oszczędzasz na spodniach i butach. Profit.



Coś w tym jest. Kiedyś, znaczy się chyba z 10 lat temu, albo i więcej oglądałem jakiś program muzyczny. Coś w stylu "Od przedszkola do Opola". Dzieciaki śpiewały piosenki. Wygrał niewidomy dzieciak. No bez jaj! Inni lepiej śpiewali, ale gnojek ślepy to trzeba na niego głosować. Paranoja.

P4GER

2017-06-22, 19:02
No uwielbiam ich

Hrabia Drapula

2017-06-22, 19:23
antidotum zażywał że by go zaraza nie dopadła

elfis

2017-06-22, 19:40
kto im zazdrości, po cichu, tej spontaniczności
ale nie będę żebrał o piwka , bo mam swoje