18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ktoś ma smaka na raka?

Gymnorhinus • 2018-08-02, 17:21
Jako pierwszy występuje nasz ukochany janekociak :krejzi:


TB303

2018-08-02, 17:23
Pierwszy był nawet zabawny, ale ten drugi... mam dość :homer:

~Velture

2018-08-02, 17:33
Dorzucam do pieca: jestem ateistą, nie byłem chrzczony nawet (pisałem wiele razy, że moja matka nie chciała i żebym sam wybrał jak dorosnę) ale wk***ia mnie nagonka na kościół katolicki.

Szach mat obie strony :amused:

A no i idąc za radą grubego to muszę poprzeklinać trochę więcej aby normę wyrobić ateistyczną: k***a, ch*j,agent bolek, dupa, cycki, Ryszard petró, p*zda, j***ć, tusk, pie**olić.

skywalker75

2018-08-02, 18:03
Silne argumenty ateistów - pokazać opóźnionego umysłowo i powiedzieć : zobaczcie on jest wierzący. Przekonaliście mnie ;)

Gymnorhinus

2018-08-02, 18:27
@skywalker75

Dlatego ogląda się cały filmik, w życiu spotkałem może ze 2 osoby wierzące które miały cokolwiek w głowie jeśli chodzi o wiarę.

@Welur

Możesz być debilem i ateistą jednocześnie, szach-mat. Mnie nie wk***ia, nawet jej poklaskuje. Kościół to firma z wtykami w polityce, czyli najgorsze gówno jakie może istnieć i to, że znajdzie się kilku prawych w tym morzu gówna nie wymazuje wszystkiego co te debile robiły i nadal robią.

gazowany_spirytus

2018-08-02, 18:32
Wiadomo, po obu stronach zdażają się rodzynki pokroju przedstawionych tutaj. Najgorsze w obu stronach, tak jak w sumie wszystkim, są skrajności.
Nie ważne czy jesteś skrajnym ateistą (skrajny ateizm= piętnowanie wszystkich wierzących, nie tylko tych zagorzałych) czy teistą, jesteś po prostu fanatykiem.
Mam tylko nadzieję że kiedy już świat i nauka pójdzie do przodu i dane zostaną odpowiedzi na pytania, które tak bardzo ludzie wierzący lubią przywoływać w swoich wypowiedziach (np. co spowodowało Wielki Wybuch) ludzkość odstąpi od ścieżki kreacjonizmu i skieruje się ku racjonalizmowi i rozumieniu wszechświata.
No może poza tym co jest po śmierci bo ludzie z natury się tego boją. Śmierć nie jest straszna, umieranie jest. Po śmierci nie ma nic, żadnego nieba, piekła czy ciemności. Nie ma świadomości, nie istniejesz już więcej. Po milionach lat ewolicji człowiek, tak jak każdy bardziej rozwinięty organizm musi bać się śmierci, jest to naturalne. Ci, którzy się jej nie bali już dawno nie żyją i nie przekazali swoich genów dalej... albo jakoś tak, to tylko moje wywody weczorne przy piwku :-)

_R...........s_

2018-08-02, 19:14
No i teraz dylemat, czy olać ten temat bo ogólnie ch*jowy i nudny, czy dać piwo i czekać aż to ch*jostwo wejdzie na główną a w komciach zacznie się gównoburza i obserwować ten cały syf.

Hmmm, k***a... co by tu zrobić.



ps. filmik bardzo ch*jowy. Jak chcesz popromować ateizm, to wrzuć jakąś debatę Hitchensa, czy coś podobnego, a nie takie gówno.