18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto wygra ten pojedynek?

krzyks • 2016-10-07, 11:43
Jedno jest pewne, ortopeda na tym nie straci :mrgreen:


janlew

2016-10-07, 12:08
Ano proszę, a spodziewał by się człowiek że staruszek się złamie :)
Ale widzicie drogie dzieci, co innego mięśnie budowane pracą, co innego siłki i odżywki.

The_Generat

2016-10-07, 12:48
może to jakaś wege ciota

C.Z.E.S.I.E.K

2016-10-07, 12:48
janlew napisał/a:

co innego mięśnie budowane pracą, co innego siłki i odżywki.


Siłka to też praca. Tylko masa, siła i rzeźba nie zawsze idą razem.

KrisCFC

2016-10-07, 13:09
janlew napisał/a:

Ano proszę, a spodziewał by się człowiek że staruszek się złamie :)
Ale widzicie drogie dzieci, co innego mięśnie budowane pracą, co innego sterydy i różne środki sztucznie pompujące mięśnie.



Poprawiłem Twoją wypowiedź tak, by miała sens.

Siłka i odżywki (odżywki=suplementy diety wiadomego pochodzenia) nie są złe pod warunkiem, że nie zastępuje się nimi (odżywkami) jedzenia. Pozdrawiam. ;)

janlew

2016-10-07, 13:15
czesiek99 napisał/a:


Siłka to też praca. Tylko masa, siła i rzeźba nie zawsze idą razem.


A w życiu. Rąbiąc drzewo, nosząc cegły, meble itd, robisz wszystkie mięśnie. Nigdy nie robisz identycznych ciężarów pod identycznym kątem.
Zresztą sam widziałeś, chuda łapa z bickiem, to efekt "góra-dół-góra-dół" a tu było w bok, i poszła jak zapałka. Bo mięśnie, które powinny istnieć, nawet przy takim kącie, wyszły na spacer.

KrisCFC napisał/a:


Siłka i odżywki (odżywki=suplementy diety wiadomego pochodzenia) nie są złe pod warunkiem, że nie zastępuje się nimi (odżywkami) jedzenia. Pozdrawiam. ;)


Owszem jedzenia nie zastąpisz suplementami, ale i pracy nie zastąpisz siłką.
Pisałem już dla czego. Ale powtórzę, po to się ręka w każdą stronę wygina, by w każdej pozycji umieć jakiś tam ciężar ogarnąć. A jak będziesz na prosto podnosił bicepsem 20kg, a pracował przy komputerze, to nie próbuj siłować się na rękę.
O sterydach czy syntholu to nawet nie wspominam.