18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto się raz kaleką urodził...

Halman • 2023-02-22, 11:18

orłem już nie umrze..

Folur

2023-02-22, 11:23
tępy burak, chyba też ślepy bo nie widział dymu który się wydobywa

Siriuz

2023-02-22, 11:30
Jakby nie widział to by poszedł dalej

Ktoscos

2023-02-22, 11:43
Nogi chciały do nieba.......
Opadły ostatnie.

Zulu-Gula

2023-02-22, 12:41
Tak go jebło, że aż mu się krzywe od urodzenia kulasy wyprostowały :lol:

Ha...........dy

2023-02-22, 13:01
Jeśli widzi się pożar w pomieszczeniu, to się k***a nie otwiera drzwi albo okien, bo tylko dostarcza się paliwa do ognia w postaci tlenu. Tego uczą w klasach 4-6 podstawówki, ale widać, ze ten debil był nie tylko kaleką fizycznym, ale też umysłową sp***oliną. I nie, wcale mi durnia nie szkoda...

jimiq

2023-02-22, 13:13
HardyTwardy napisał/a:

Jeśli widzi się pożar w pomieszczeniu, to się k***a nie otwiera drzwi albo okien, bo tylko dostarcza się paliwa do ognia w postaci tlenu. Tego uczą w klasach 4-6 podstawówki, ale widać, ze ten debil był nie tylko kaleką fizycznym, ale też umysłową sp***oliną. I nie, wcale mi durnia nie szkoda...


Prawie wymarły typ z Ciebie.
Tera to uczom czy pasują niebieskie botki do joggersow

dance4life

2023-02-22, 13:20
HardyTwardy napisał/a:

Jeśli widzi się pożar w pomieszczeniu, to się k***a nie otwiera drzwi albo okien, bo tylko dostarcza się paliwa do ognia w postaci tlenu. Tego uczą w klasach 4-6 podstawówki, ale widać, ze ten debil był nie tylko kaleką fizycznym, ale też umysłową sp***oliną. I nie, wcale mi durnia nie szkoda...



nie paliwo, a utleniacz. Tak jak mieszanka prochu czarnego: azotan potasu (silny utleniacz), siarka (wysoka temperatura) oraz wegiel (paliwo).

Tlen jest przeciez niepalny... Radze jednak do tej szkoly jeszcze na chwile wrocic.

hwdp00

2023-02-22, 13:22
HardyTwardy napisał/a:

Jeśli widzi się pożar w pomieszczeniu, to się k***a nie otwiera drzwi albo okien, bo tylko dostarcza się paliwa do ognia w postaci tlenu. Tego uczą w klasach 4-6 podstawówki, ale widać, ze ten debil był nie tylko kaleką fizycznym, ale też umysłową sp***oliną. I nie, wcale mi durnia nie szkoda...



ale ty masz twardą psychikę, chyba jesteś z miasta

~REsadER

2023-02-22, 14:26
ZUS Ocena niezdolności do pracy

Osoba zainteresowana może wnieść sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika do komisji lekarskiej w ciągu 14 dni od dnia jego otrzymania. Komisja lekarska nie rozpatruje sprzeciwu wniesionego po terminie. W uzasadnionych przypadkach ZUS, na wniosek osoby zainteresowanej, może przywrócić termin na wniesienie sprzeciwu*.

*nie dotyczy przypadków wybuchu w budynku komisji lekarskiej zgodnie z rozporządzeniem KGP. gen. insp. Jarosław Szymczyk nr (PSY) 007/ch*jOGRAJCY22 z dnia 15 grudnia 2022 rok


opółnocyuciebie

2023-02-26, 05:31
Folur napisał/a:

tępy burak, chyba też ślepy bo nie widział dymu który się wydobywa



Właśnie że zauważył i dlatego podszedł :oops: