18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto przeruchał więcej osłów

~Velture • 2020-02-21, 03:05
Ja... nie wiem... po prostu to tutaj zostawię...
Nawet nie wiem jak to skomentować.

(angielski na poziomie gimbazy wymagany)


Ostrovsky

2020-02-21, 07:35
małpa a człowiek to niewielka różnica, a c*pka może być bardzo ciepła i mokra też

niefrasobliwamariola

2020-02-21, 08:12
To jest bezpieczny sex
Jeśli wszystkie koleżanki mają HIVa to zostaje tylko oślica w końcu to nic złego bo małpa i osioł to zwierzęta.

jbone

2020-02-21, 08:56
Ostrovsky napisał/a:

małpa a człowiek to niewielka różnica, a c*pka może być bardzo ciepła i mokra też



on mowi o oslicy a nie małpie małpo.sprawdź w słowniku "donkey" a później do książek,

Mgmacius

2020-02-21, 10:13
Osobiście znam kilku co by przelecieli wszystko co na drzewo nie ucieka. Ale w tym wieku?

skandal

2020-02-21, 10:33
Ostrovsky napisał/a:

małpa a człowiek to niewielka różnica, a c*pka może być bardzo ciepła i mokra też



Przecież nawet zapytał czy nie boi się że go kopnie, można było się domyśleć że nie pyta o małpę.
Przyznaję, do tej pory myślałem że takie rzeczy to naprawdę jednostkowe sytuacje. Chyba muszę zmienić zdanie.
Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby Vice wypuścił jakiegoś fake. Jednak to jest coś takiego co nie mieści się w głowie że muszę cały odcinek sprawdzić.


Ps. Myślicie że właśnie zobaczyliśmy małego poligona ?

koras24

2020-02-21, 11:53
Nie wiem czemu piszecie że to poligon to tak jak by podejrzewać hitlera o r*chanie żydów.

Belweder

2020-02-21, 12:10
~Velturek za kamerą już zaciera ręce, że wreszcie zaliczy :mrgreen:

Wiewór

2020-02-21, 12:40
Ciekawe czy wołają na niego we wiosce osłojebca czy w to nic wyjątkowego więc mówią po imieniu?

Barnellini

2020-02-21, 17:31
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

To jest ta słynna wioska poligona...?



Poligona, a jakże :D Podobno Loaloa też stamtąd pochodzi. Mieszkał tam do czasu wyjazdu na zmywak do Londynu.

ellsworth

2020-02-21, 21:46
Taaa. Wszystko mogli mu podłożyć jako "tłumaczenie". Pamiętam, było kiedyś takie "tłumaczenie" wypowiedzi jakiegoś irańskiego duchownego w telewizji, rzekomo pochwalające seks z 12 letnimi żonami. Oczywiście ściema, którą idioci łykali.