18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto pozwolił dziecku mieć konto na Twiterze

darex99 • 2017-04-10, 08:29
"pozamiatane" w komentarzu :D


nowynick

2017-04-10, 08:37
kurde 7 letnia Syryjka wychowana w trakcie trwania wojny, bez szkoły, którą "zbombardował Putin i Asad" zna angielski lepiej ode mnie... W ogóle nie jebie to fejkiem na kilometr :D

C.Z.E.S.I.E.K

2017-04-10, 08:49
nowynick, aż dziw bierze, że jeszcze nie uczynili angielskiego, językiem oficjalnym na całej Ziemi.
"Wojna" w Syrii, zamach w Egipcie, trzęsienie w Nepalu, lawina błotna w Kolumbii, gwałt w Indyjskim autobusie - wszędzie się znajdzie świadek znający angielski i wszędzie internet mają.

~Velture

2017-04-10, 09:44
Cytat:

w trakcie trwania


Masło w maśle.

darex99

2017-04-10, 09:49
@nowynick, to ucz się angielskiego, a nie 24h na dobę na sadisticu siedzisz, zostało mi jeszcze kilka czytanek z liceum, oddam za darmo ;) Nie powiedziałem, że nie fejk. Nawet jeśli, to i tak fajny humor, obrazujący chory świat arabski. Pozdrawiam.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-04-10, 10:25
Velture napisał/a:

Masło w maśle.


Jak najbardziej poprawne, choć w oczy kole.

parolpl

2017-04-10, 10:36
Zgaduję, że to jakiś trol, ale widać idiotów wiele na twiterze.

Jajcarz

2017-04-10, 11:12
parolpl napisał/a:

Zgaduję, że to jakiś trol, ale widać idiotów wiele na twiterze.


To nie jest troll tylko typowa propaganda. Ktoś, pewnie pracujący dla rządu USA, zrobił konto podszywając się za 7 letnią dziewcznkę ( :-D ), żeby zwiększyć poparcie dla ostatniego ataku Amerykanów w Syrii i dla przyszlych też. Potem wystarczyło by jakiś znany lub nawet mniej znany użytkownik twittera to udostępnił i reszta udostępniła już lawinowo. W dzisiejszych czasach twitter czy facebook stanowią lepszą tubę do uprawiania propagandy niż telewizja czy inne media. Wiadomo, że jest ona uboga, bo każdy mający odrobinę samoświadomości człowiek zrozumie, że jak 7 letnie dziecko, może mieć konto na twitterze i pisać poprawną angielszczyzną. Ja rozumiem, że świat idzie do przodu, ale dzieciaki w wieku 7 lat mają problem składać pełne rozwinięte zdania w swoim języku, a co dopiero w obcym. Nie mówiąc już o tym, że jej kraj pochłoniety jest wojną.

Galin

2017-04-10, 13:54
Tylko, że 7 letnia Syryjka naprawdę nazywa się Mordechaj i jest oficerem Mossadu.

lapps

2017-04-10, 14:08
Jajcarz napisał/a:


To nie jest troll tylko typowa propaganda. Ktoś, pewnie pracujący dla rządu USA, zrobił konto podszywając się za 7 letnią dziewcznkę ( :-D ), żeby zwiększyć poparcie dla ostatniego ataku Amerykanów w Syrii i dla przyszlych też. Potem wystarczyło by jakiś znany lub nawet mniej znany użytkownik twittera to udostępnił i reszta udostępniła już lawinowo. W dzisiejszych czasach twitter czy facebook stanowią lepszą tubę do uprawiania propagandy niż telewizja czy inne media. Wiadomo, że jest ona uboga, bo każdy mający odrobinę samoświadomości człowiek zrozumie, że jak 7 letnie dziecko, może mieć konto na twitterze i pisać poprawną angielszczyzną. Ja rozumiem, że świat idzie do przodu, ale dzieciaki w wieku 7 lat mają problem składać pełne rozwinięte zdania w swoim języku, a co dopiero w obcym. Nie mówiąc już o tym, że jej kraj pochłoniety jest wojną.



to jest konto 7 letniej dziewczynki z aleppo. konto zostalo zalozone pare miesiecy temu kiedy aleppo bylo odbijane przez wojska assada i mozna bylo przeczytac na nim mnostwo placzu, ze jak Assadowi uda sie odbic aleppo to ich wszystkich wymorduja i ze beda torturowani i prosza o interwencje miedzynarodowa. to wszystko jest jednak tylko czysta propaganda bo jak wiemy aleppo zostalo uwolnione i wszyscy oni przezyli
w tym okresie powstalo kilka kont takich "aktywistow" to akurat jest prowadzone podobno przez matke tej 7letniej dziewczynki, nauczycielke angielskiego i zone jednego z "rebeliantow"(bardziej aktualne okreslenie to terrorysta) chcacych wprowadzic szariat w syrii.

https://twitter.com/alabedbana

jak sobie poczytac te jej wpisy to w kolko jest to samo pie**olenie od 8 miesiecy. "czeka nas smierc, to nasze ostatnie dni, zaraz umrzemy, pomozcie, skonczcie wojne, pomscijcie mnie zabijajac rosjan i assada" czysta tuba propagandowa

htp

2017-04-10, 14:08
Galin napisał/a:

Tylko, że 7 letnia Syryjka naprawdę nazywa się Mordechaj i jest oficerem Mossadu.


Myślisz, że Mosad ma takich słabych oficerów?

_s...........k_

2017-04-10, 14:13
fejk fejkiem, ale sukę i tak obchodzi jej prawo do małżeństwa

PabloEskobar

2017-04-10, 15:41
Pal sześć z tą małolatą i średnich lotów pociskiem ale "...and has a verified account" rozj***ło system :szczerbaty:

korinogaro

2017-04-10, 16:36
@nowynick twierdziła też że jej rodzice zginęli, a potem ludzie znajdują ich zdjęcia sprzed paru dni na placu zabaw w Turcji i zdjęcia gówniary na kolanach Erdogana.