18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto mieczem wojuje od miecza ginie

Barnellini • 2020-08-03, 13:32
Pan czekoladowy poszedł spać... a taki chętny był do bitki :D


cedrikk

2020-08-03, 13:57
Popieram. Zlikwidować ich wszystkich :mrgreen:

Pralpunkt

2020-08-03, 14:08
Za każdego czarnego co dostał oklep powinno się dawać 2 piwa

Se...........cz

2020-08-03, 15:20
Znowu jakiś z Polski, partyzant.

trebles121

2020-08-03, 15:27
k***a jak ja nienawidze takich frajerow okulary na mordzie okulary na koszulce i zloty zegarek kolczyk w uchu najeczki lub jakies lakosciki lekka pompa i kozaczy tfu

gizbern77

2020-08-03, 18:20
Jak to? Nikt nie skacze mu po głowie? Dziwne.

Juzwa

2020-08-03, 19:12
trebles121 napisał/a:

k***a jak ja nienawidze takich frajerow okulary na mordzie okulary na koszulce i zloty zegarek kolczyk w uchu najeczki lub jakies lakosciki lekka pompa i kozaczy tfu



Leży już bez okularków. Zarówno tych na ryju jak i tych na koszulce.

mar173

2020-08-03, 20:48
To nie murzyn ale ok xD typ dużo na słońcu przebywał. Ale co do jego zachowania to typowy narcyz, uważa się za pępek świata. Mam takiego brata,taki sam pustak. Idzie przez życie jak taran, porażki go nie uczą, wstanie i dalej będzie kozaczył.
Każdy z nas był kiedyś czarny, brak słońca, chłodny klimat zrobił z nas białasów. Jedźcie do afryki, kilka pokoleń i dzieciaki będą rodzić się z coraz ciemniejszą karnacją aż do asfaltu po tysiącach czy dziesiątkach tys lat xD Czytajcie książki kolejne pokolenia będą bardziej sprawne umysłowo xD

Juzwa

2020-08-04, 00:12
mar173 napisał/a:

To nie murzyn ale ok xD typ dużo na słońcu przebywał. Ale co do jego zachowania to typowy narcyz, uważa się za pępek świata. Mam takiego brata,taki sam pustak. Idzie przez życie jak taran, porażki go nie uczą, wstanie i dalej będzie kozaczył.
Każdy z nas był kiedyś czarny, brak słońca, chłodny klimat zrobił z nas białasów. Jedźcie do afryki, kilka pokoleń i dzieciaki będą rodzić się z coraz ciemniejszą karnacją aż do asfaltu po tysiącach czy dziesiątkach tys lat xD Czytajcie książki kolejne pokolenia będą bardziej sprawne umysłowo xD



Ciekawa teoria. Tylko dlaczego te wszystkie murzynki od momentu przywiezienia ich na plantacje bawełny do juesej, rodzą się nadal czarni jak smoła?

Hans-Kloss

2020-08-05, 23:05
Ten klaps na mordę ze stop klatką the best :mrgreen: