18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto mi to nakleił?

~_Yarko_ • 2021-05-18, 13:41
Taki lepszy fragment z ruskiego "Stop cham".


masternik

2021-05-19, 01:25
I k***a bardzo dobrze zrobił. Takim k***om wydaje się, że jak ma cipe to bezkarnie wszystko można.

Praxis

2021-05-19, 06:36
Baby są pie**olnięte. Wyleci z łapami na chłopa i szok jak odda.
Kumpel kiedyś wyszedł z klubu z jakimś pajacem co sam go na dwór zaprosił z żoną, bo coś im tam nie odpowiadało jak się bawimy. No i wiadomo - patus się rzuca, żona jeszcze bardziej. Kumpel mówi typowi żeby uspokoił żonę, bo jest pijany i jak go wk***i to nie ręczy za siebie. No to wiadomo jak to poskutkowało - jeszcze większy gnój ale ogólnie kumpel się trzymał nawet z chumorkiem, bo mąż krzykaczki to taki laczek na strzała i żal mu było go tykać to się droczył tylko - dostał lepca do uśpienia jak sam się rzucił na ziomka, a ta baba k***a w ryk co on zrobił i szarpie tego kumpla mojego. On ją odepchnął i kazał wypie**alać, a ta tępa c**a zebrała taką menelową melę i mu napluła glutem prosto w pysk. Ooooooj wyłapała z liścia tak, że wszyscy zamilkli :shock: :shock:
p*zda na ziemi siedziała i płakała co to za facet co kobietę bije :mrgreen:

I takie są te głupie p*zdy krzykaczki. Nie dość, że mąż zakrwawiony dostał tak naprawdę z jej prowokacji to jeszcze sama wyłapała.

notak

2021-05-19, 09:06
dałem piwko, choć widzę, że to chyba ta poj***na ruska akcja ,,stop cham,,
a w takim razie wpie**ol powinni dostać wszyscy którzy ją propagują

tills

2021-05-19, 16:23
Noktowizor napisał/a:

ch*jki bawia sie w rycerzy sprawiedliwosci sami lamiac prawo, hipokryzja po calosci



Gdzie niby łamią prawo? Najpierw ogarnij temat potem otwieraj p*zdę.

nano50

2021-05-19, 20:57
sruba napisał/a:

??? za to, że oddał lasce bo mu sierpa wyj***ła? Jak chce się bić niech się liczy z konsekwencjami, mamy równouprawnienie.



Za to, że nakleja ludziom gówno na szyby. j***na społeczna małpa

jeden4sty

2021-05-21, 03:59
tycho napisał/a:

Jeszcze bym pomógł temu typowi napie**alać tych rycerzy, a jak już bym skończył, to na deser bym skapiszonował mordę tej głupiej piździe.



Najpierw to lekcje na pszyrkę odrób, bo znowu będziesz miał szlaban na komputer tłuku...

PieronJasnySzlag

2021-05-21, 20:39
Typowy miejski aktywista który jeździ rowerem z trzema pedałami któremu przeszkadzają samochody. Jebnąć 2 razy mniejszą kobiete, zwołać kolegów gdy atakuje go równy sobie a na koniec psiknąć gazem i uciec.