18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto kuzynki nie wyjebie...

xyz6969 • 2019-03-25, 23:27
...ten nie będie w niebie.


~Velture

2019-03-26, 00:24
Kiedyś ze swoją kuzynką byliśmy sami na działce. Powiedziała mi, że chce zrobić ze mną coś czego nie robiła jeszcze z żadnym chłopakiem.
Kurde troszkę się speszyłem ale się zgodziłem. Poszliśmy do sypialni i całą noc pisaliśmy petycję do lecha wałęsy o uznanie pomroczności jasnej za chorobę cywilizacyjną.
Następnego dnia przyjechała do nas limuzyna w obstawie BORu i Aleksander Kwaśniewski zaczął z nami pić wódkę.
Chwilę porozmawialiśmy i pojechał.
Po tygodniu kuzynka dostała pracę w gabinecie buzka i leszek miller razem z Robertem Biedroniem awansowali ją na rzeczniczkę prasową PZPR.
Po miesiącu przyjechała do mnie policja i mnie aresztowali. Poprosiłem kuzynkę o pomoc ale ona powiedziała, że nie jestem w partii i mnie olała.
Nikt mnie jeszcze tak nie wyr*chał jak ona.

Gymnorhinus

2019-03-26, 09:26
@Up

Akurat to ostatnie mnie jakoś wcale nie dziwi :wyj***ne:

emperorzbigniew

2019-03-26, 20:14
Kurde komentarz jest cenniejszy niż film. W sumie w necie często komentarze są najsmaczniejsze i właściwie od nich można zaczynać.

ellsworth

2019-03-26, 22:01
Kto nigdy nie zabawiał się 'nieczysto' z kuzynkami niech pierwszy rzuci kamień!
A, że dzieciństwo miałem w czasach sprzed internetu, to jak 'miastowy kuzyn' przyjechał na wakacje na wieś to każda była zafascynowana, żeby jej pokazać jak to się rzekomo żyje w wielkim mieście, bo u nich na wsi to życie w latach 90 było tylko trochę inne niż w XIX wieku

HalfGod

2019-03-26, 22:13
Co do r*chania kuzynki, lepiej ty ją niż ona ciebie, ale jeśli oboje się wyrchurają w tym samym momencie to się chyba nazywa przeznaczenie :P D i wtedy każdy myśli O JA JEBIE :P

krasnal_hałabała

2019-03-27, 09:56
Ten uczuć kiedy siostra pyta dlaczego dupa psa smakuje twoją spermą... ;(

support3

2019-03-27, 17:18
@Velture -Dobrze że Cię zimny Leszek nie odwiedził, bo wydaje mi się, że szybko musiał by "spadać".

banana12462541

2019-03-27, 18:51
~Velture napisał/a:

Kiedyś ze swoją kuzynką byliśmy sami na działce. Powiedziała mi, że chce zrobić ze mną coś czego nie robiła jeszcze z żadnym chłopakiem.
Kurde troszkę się speszyłem ale się zgodziłem. Poszliśmy do sypialni i całą noc pisaliśmy petycję do lecha wałęsy o uznanie pomroczności jasnej za chorobę cywilizacyjną.
Następnego dnia przyjechała do nas limuzyna w obstawie BORu i Aleksander Kwaśniewski zaczął z nami pić wódkę.
Chwilę porozmawialiśmy i pojechał.
Po tygodniu kuzynka dostała pracę w gabinecie buzka i leszek miller razem z Robertem Biedroniem awansowali ją na rzeczniczkę prasową PZPR.
Po miesiącu przyjechała do mnie policja i mnie aresztowali. Poprosiłem kuzynkę o pomoc ale ona powiedziała, że nie jestem w partii i mnie olała.
Nikt mnie jeszcze tak nie wyr*chał jak ona.



Czy PZPR to Polski związek piłki radzieckiej?