18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto jest najbardziej dyskryminowany w Polsce?

PortgasD.Ace • 2013-05-18, 18:25
Znalazłem ciekawą sondę nt. dyskryminacji w Polsce ;-)
Gość z 3:10 miażdży system :rofl:



A Waszym zdaniem kogo najbardziej kneblują Polacy?

CrosswinD

2013-05-19, 02:03
A ja od początku na rudych czekałem a nawet w komentarzach pusto

Vi...........et

2013-05-19, 09:25
Rasizm jest jak cyganie, czarni, arabowie...

...nie powinno ich być.

buer2008

2013-05-19, 09:42
Przez Polaków najbardziej dyskryminowani są politycy, i właściwie na odwrót też.

10...........00

2013-05-19, 10:04
Dyskryminwanym w polsce jest zwykli pracujacy i placacy podatki polacy.

quiknes

2013-05-19, 10:47
Jak kto "kto jest w Polsce najbardziej dyskryminowany" ? Większość jest dyskryminowana przez mniejszość lub orędowników mniejszości, nie tylko w Polsce ale icałej Europie.

Cały czas próbuje nam się wpoić pojęcie równości , każdy jest rowny , każdy ma takie same prawa. Każda negacja tego twierdzenia jest odbierana jako fobia, dyskryminacja itd.

Jasne bo ja jestem równy ze zwyrodnialcem, który gwałci własne dzieci, z alkohoikiem, który codzień budzi się we własnych fekaliach. Nie równam się też a chirurgiem, który codziennie ratuje ludzkie zycie, czy z siostra w hospicjum, która poświeciła własne życie by uczynić ostatnie chwile umierających odrobinę bardziej ludzkimi.


Kilka przykładów na to co z tej równości wynika :

Lech Wałęsa - dyskryminowany za wypowiedzenie słów, o tym że pedały powinny siedzieć w sejmie w ostatniej ławie. Chłop wyraził swoje zdanie - i zaraz cała Polska, łącznie z politykami, dziennikiarzami, mediami i celebrytami tak zaczęła ujadać, że chłop zmienił własne zdanie.

Ostatnio czytałem o podręczniku szkolnym dla naszych dzieci wyjaśniającym im zagadanienia homoseksualizmu i dyskryminacji ze względu nań. A kiedy ćwieczenia praktyczne ?


Idąc dalej w tym kierunku za jakiś wtłoczymy małolatom do głów że bycie pedałem jest dobre, fajne i cool. Potem bandy 10 letnich pedałów będą biegać za 10 letnim hetero i się nad nim znęcać.


Staramy się być maksymalnie tolerancyjni, otwarci i poprawni politycznie, tylko to nie działa , co więcej skutki takiego postępowania dla społeczeństwa są tragiczne.

Dykryminowany jest każdy, kto ma odwagę mieć zdanie inne, niż to narzucone z góry szarej masie.

Przez szarą masę rozumię ludzi głupich, otumanionych, pozbawionych możliwości samodzielnej oceny sytuacji czy faktu ( oceniam, że jest to jakieś 70 - 90% społeczeństwa).

Szarą masą można łatwo manipulować co pokazuje przypadek Wałęsy.

Kolejne przykłady - w Europie panuje moda na zakazywanie używania nazw "Wielkanoc" , "Boże Narodzenie" w szkołach - zamiats tego używa się zamienników Przerwa Wiosenna i Przerwa Zimowa, by nie urazić innowierców - wiadomo że chodzi o brudnych i plugawych muzułmanów - jak nam się odwdzięczają za to , wystraczy popatrzeć tu : http://y2u.be/rM8DEDPxCJY ( w sumie to za 5 - 6 lat to oni w Europie beda wiekszoscia).


Jeśmy dyskryminowani w naszych własnych domach. Głównie za wyrażanie własnych opinii - do których prawo nam się odbiera, dając je mniejszością.

SemirN

2013-05-19, 10:48
Obrócenie się gościa na początku nadaje się na dobrego gifa :D

rksrobert

2013-05-19, 10:52
Ten od homoseksualistów to chyba na chłopaka czeka z tym kwiatem. :D

Bu...........oR

2013-05-19, 10:53
Kiedy ten gość powiedział że pedały, to poczułem dumę z tego że jestem Polakiem. A po żydach miałem orgazm.

tigerqaz

2013-05-19, 10:54
A ja k***a powiem do ankiety tak :
Oprócz kilku setek osób z Rządu w Polsce dyskryminowani są wszyscy bez wyjątku... Dziękuję do widzenia :D

quiknes

2013-05-19, 10:56
BuSSioR napisał/a:

Kiedy ten gość powiedział że pedały, to poczułem dumę z tego że jestem Polakiem. A po żydach miałem orgazm.



Głupiś jest. Dziś akurat to Źydzi jako jedyni na tym świecie gnoją muslimów ( USA uzbraja muslimów)

kesinho

2013-05-19, 11:00
Gość w 4:14 jak dla mnie rozj***ł system :D

kravat

2013-05-19, 11:26
Normalni ludzie, którym 24/dobę pierze się w mediach mózgi, że jak chłop chłopa w dupe ładuje i mi się to nie podoba to ze mną jest coś nie tak, a nie z nimi.

darnok99

2013-05-19, 11:44
kravat napisał/a:

Normalni ludzie, którym 24/dobę pierze się w mediach mózgi, że jak chłop chłopa w dupe ładuje i mi się to nie podoba to ze mną jest coś nie tak, a nie z nimi.



Nikt Ci nie zabrania mieć własnego zdania na ten temat, możesz się nie zgadzać ze to dobry sposób na życie, sam takiego nie preferować. Jest z Tobą coś nie tak dopiero jak starasz się zabraniać ładowania w dupę(bo Ci się to nie podoba - więc zakazać, chociaż to nie Ciebie ktoś w tę dupę chce ładować).

A ktos tam wyżej od definicji homofoba -
homofob

teken

2013-05-19, 11:45
Grupy typu lesbijki i homoseksualiści :homer:

artur_sz13

2013-05-19, 11:50
quiknes napisał/a:

Jak kto "kto jest w Polsce najbardziej dyskryminowany" ? Większość jest dyskryminowana przez mniejszość lub orędowników mniejszości, nie tylko w Polsce ale icałej Europie.

Cały czas próbuje nam się wpoić pojęcie równości , każdy jest rowny , każdy ma takie same prawa. Każda negacja tego twierdzenia jest odbierana jako fobia, dyskryminacja itd.

Jasne bo ja jestem równy ze zwyrodnialcem, który gwałci własne dzieci, z alkohoikiem, który codzień budzi się we własnych fekaliach. Nie równam się też a chirurgiem, który codziennie ratuje ludzkie zycie, czy z siostra w hospicjum, która poświeciła własne życie by uczynić ostatnie chwile umierających odrobinę bardziej ludzkimi.


Kilka przykładów na to co z tej równości wynika :

Lech Wałęsa - dyskryminowany za wypowiedzenie słów, o tym że pedały powinny siedzieć w sejmie w ostatniej ławie. Chłop wyraził swoje zdanie - i zaraz cała Polska, łącznie z politykami, dziennikiarzami, mediami i celebrytami tak zaczęła ujadać, że chłop zmienił własne zdanie.

Ostatnio czytałem o podręczniku szkolnym dla naszych dzieci wyjaśniającym im zagadanienia homoseksualizmu i dyskryminacji ze względu nań. A kiedy ćwieczenia praktyczne ?


Idąc dalej w tym kierunku za jakiś wtłoczymy małolatom do głów że bycie pedałem jest dobre, fajne i cool. Potem bandy 10 letnich pedałów będą biegać za 10 letnim hetero i się nad nim znęcać.


Staramy się być maksymalnie tolerancyjni, otwarci i poprawni politycznie, tylko to nie działa , co więcej skutki takiego postępowania dla społeczeństwa są tragiczne.

Dykryminowany jest każdy, kto ma odwagę mieć zdanie inne, niż to narzucone z góry szarej masie.

Przez szarą masę rozumię ludzi głupich, otumanionych, pozbawionych możliwości samodzielnej oceny sytuacji czy faktu ( oceniam, że jest to jakieś 70 - 90% społeczeństwa).

Szarą masą można łatwo manipulować co pokazuje przypadek Wałęsy.

Kolejne przykłady - w Europie panuje moda na zakazywanie używania nazw "Wielkanoc" , "Boże Narodzenie" w szkołach - zamiats tego używa się zamienników Przerwa Wiosenna i Przerwa Zimowa, by nie urazić innowierców - wiadomo że chodzi o brudnych i plugawych muzułmanów - jak nam się odwdzięczają za to , wystraczy popatrzeć tu : http://y2u.be/rM8DEDPxCJY ( w sumie to za 5 - 6 lat to oni w Europie beda wiekszoscia).


Jeśmy dyskryminowani w naszych własnych domach. Głównie za wyrażanie własnych opinii - do których prawo nam się odbiera, dając je mniejszością.



Dokładnie podpisuję się pod tym rękami i nogami. Tylko kurde mało takich osób słychać. I bardzo dużo czynników ma na to wpływ.

-wszędzie jest ta wszech obecna poprawność polityczna tylko która się odbije rykoszetem
-wszechobecna propaganda w mediach (homoseksualistów multikulturowości)
-gnojenie ludzi którzy mają zdrowe poglądy np Sadola który był na sesji młodzieżowego parlamentu europejskiego (chłopie jak to czytasz to naprostowuj mózgi (choć teraz to już raczej muski) swoim rówieśnikom oby tak dalej)
-no i kształcący debili system edukacji.. Ja jestem chyba jednym z dwócho statnich roczników gdzie jeszcze ona była na przyzwoitym poziomie (choć wiem, że wcześniej poziom był większy ale ja chociaż ogłupiających testów do 2 gimnazjum nie miałem) ale to co jest teraz to jest dno

Przykro będzie się starzećw takiej rzeczywistości... Najgorsze jest to że przedstaw takie poglądy w grupie znajomych to spojrzą na ciebie jakbyś był żydem w Iranie. A na sadisticu jak się tak czyta pomijając grupę gimbusów i lewaków to ludzie na poziomie (mimo że od czasu do czasu jakaś baba z pałką się przebije:)). My jesteśmy elitą społeczeństwa:D