18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto idzie do piekła?

Pantilion • 2022-11-22, 16:17

Dzieci mówią...

Huherko

2022-11-22, 21:17
pazuzu napisał/a:

Akuart to co napisałeś to raczej wyborcy pisu(niewyksztalceni z małych miejscowości oglądający tylko tvp ) , z tej drugiej (opozycja) strony są bardziej rozgarnieci



Z wyborcami pisu mogę się zgodzić, że to głownie seniorzy, ale ze stwierdzeniem, że wyborcy opozycji są bardziej rozgarnięci to trochę zaszalałeś - nie różnią się niczym od lewaków, łykają propagandę TVNu jak pelikany, powtarzają slogany i ideowe hasła nie mając własnego zdania i nie potrafiąc konkretnie uargumentować głoszonych przez siebie wizji. Nie wspominając już o zweryfikowaniu otrzymywanych, przez opozycyjne media, informacji. (Takich wspaniałych dziennikarzy mamy, że to co nam wmawiają my sami musimy weryfikować, bo gówno z mediów leci takie, że można się udusić i nikt z tym nic nie zrobi, bo walczyli przecież o wolne media i każdy może wypuścić w eter cokolwiek mu się spodoba i nie poniesie żadnych konsekwencji)

zlaskipanskiejbozydarr

2022-11-22, 21:35
Huherko napisał/a:

Z wyborcami pisu mogę się zgodzić, że to głownie seniorzy, ale ze stwierdzeniem, że wyborcy opozycji są bardziej rozgarnięci to trochę zaszalałeś - nie różnią się niczym od lewaków, łykają propagandę TVNu jak pelikany, powtarzają slogany i ideowe hasła nie mając własnego zdania i nie potrafiąc konkretnie uargumentować głoszonych przez siebie wizji. Nie wspominając już o zweryfikowaniu otrzymywanych, przez opozycyjne media, informacji. (Takich wspaniałych dziennikarzy mamy, że to co nam wmawiają my sami musimy weryfikować, bo gówno z mediów leci takie, że można się udusić i nikt z tym nic nie zrobi, bo walczyli przecież o wolne media i każdy może wypuścić w eter cokolwiek mu się spodoba i nie poniesie żadnych konsekwencji)


Bzdury bajduzysz. Wyborca inny niż PiSu chce by żadeb ch*j w sukience czy inny bolszewik nie wpie**alal mu się w życie, bo sam wie co mu w życiu najbardziej potrzeba. Klęczniki pod tym względem są odklejeni od rozumu, muszą mieć jakiegoś faceta w sukience który będzie za niego myślał, mówił mu jak ma żyć i będzie karmił się jego chorymi opowieściami w konfesjonale. Przecież to jest w ch*j popie**olone. Niedługo może dzieciaki ze spowiedzi się odklei bo to jest jeszcze kureestwo gorsze niż spowiedź dorosłych, drudzy to chociaż głupi ale dorośli, a dziecko jest bezbronne wobec tej bandy pedofili.

Raziel1984

2022-11-22, 21:37
teraz rodzicom napewno zabiorą 500 + za to dziecko

Huherko

2022-11-22, 22:42
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Bzdury bajduzysz. Wyborca inny niż PiSu chce by żadeb ch*j w sukience czy inny bolszewik nie wpie**alal mu się w życie, bo sam wie co mu w życiu najbardziej potrzeba. Klęczniki pod tym względem są odklejeni od rozumu, muszą mieć jakiegoś faceta w sukience który będzie za niego myślał, mówił mu jak ma żyć i będzie karmił się jego chorymi opowieściami w konfesjonale. Przecież to jest w ch*j popie**olone. Niedługo może dzieciaki ze spowiedzi się odklei bo to jest jeszcze kureestwo gorsze niż spowiedź dorosłych, drudzy to chociaż głupi ale dorośli, a dziecko jest bezbronne wobec tej bandy pedofili.



To żeś poleciał po bandzie, bo normalny człowiek za jakąkolwiek partią by nie był, jak mu się kościół nie podoba, to zwyczajnie na msze nie chodzi, dzieci na msze nie posyła i ma w dupie co oni robią.

Stwierdzenie, że każdy oprócz wyborców pisu chce, żeby się kościół od niego odwalił jest również odklejone od rzeczywistości - na własnym przykładzie to wiem, jak bardzo znienawidziłem lekcje religii i chodzenie do kościoła (a nigdy tam jakoś dobrowolnie nie ciągnęło) po tym, jak musiałem chodzić na religię w szkole gdy w rządzie i w samorządzie panowało PO bo było to totalne katolickie pranie mózgów, ale wtedy wszystko było w porządku, bo pis nie rządził, prawda?

Tu podsyłam Ci Twojego idola, jakbyś zapomniał, jak bardzo religijny był, kiedy był u władzy:

W Wilnie spotkał się na mszy z mniejszością polską 2011r:









Uwczesny premier z wizytą w Licheniu, przemawia przed Sanktuarium Maryjnym w Licheniu., gdzie 31 maja przybyła 17. Krajowa Pielgrzymka Sołtysów i Środowisk Wiejskich (2009r) i o zgrozo maca się z facetem w sukience ... ha tfu!





2011- Każde wspomnienie Jana Pawła II, także niedzielne uroczystości, to lekcja optymizmu; papież byłby zadowolony, że potrafimy się cieszyć - mówił premier Donald Tusk, który z małżonką bierze udział w uroczystościach w Wadowicach związanych z beatyfikacją Jana Pawła II [który ponoć wiedział o molestowaniu dzieci przez księży pedofilów, TFU!!!]







Sory, że tak nie chronologicznie, ale to po prostu jest kilka pierwszych losowych artykułów znalezionych w necie.

A co do tego, że wyborcy pisu lubią jak im się mówi jak mają żyć, bo reszta wie dokłądnie co dla nich dobre to pozwolę sobie zacytować słowa prezydenta Warszawy w sprawie zamknięcia kopalni w Turowie:

Jest orzeczenie sądowe i rządzący muszą się do niego zastosować , Nie ma innego wyjścia.

Nakaz zamknięcia wydał organ zwany TSUE i trzeba się do niego dostosować ... a ja myślałem, że tylko wyborcy pisu chcą mieć jakiegoś buta nad sobą, który mówi im co mają robić ...

smc

2022-11-22, 23:48
Król Maciuś Pierwszy!!!

Dawać tego dzieciaka na prezydenta!!!

kocur

2022-11-22, 23:56
Halman napisał/a:

chciał być taki zabawny...



tak jak ty tutaj od długiego czasu.

z tą różnicą, ze dzieciakowi to wyszło. tobie bez powodzenia, ale próbuj dalej.

Szary_Jeleń

2022-11-23, 01:11

Ca...........ah

2022-11-23, 08:34
Joachim napisał/a:

Pewnie ma zj***nyvh starych, takich jak zjeby sadolowe, co się polityką jarają. Za chwilę ich tu pełno będzie



O ! i tu to będzie pasować ... Zamknij tom jusz dupe komunistyczny psie k***a .

rulas

2022-11-23, 10:49
@JarosławKaczyński nawet dzieci wiedzą dokąd zmierzasz z tym lizaniem stóp i dupska

xv89

2022-11-23, 23:19
Joachim napisał/a:

Pewnie ma zj***nyvh starych, takich jak zjeby sadolowe, co się polityką jarają. Za chwilę ich tu pełno będzie



Jojo? To Ty?
Boli, że niebawem od koryta możesz zostać odstawiony, prawda? Gdzie Ty taką drugą fuchę znajdziesz, łysa niemoto?