18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto dziś wygra mecz?

Flodzia • 2022-11-30, 08:49
Ci którzy mają lepszych kibiców



Tak wiem że jaranie się piłką to...

sej_maj_nejm_bicz

2022-11-30, 17:52
Dziewczyny odpie**olcie się od tej pani. Ssijcie małe fiutki swych Januszy.

PabloSkills

2022-11-30, 19:31
Tak zdecydowanie dwa cycki...Eee dwie bramki nam wjebią.

smc

2022-11-30, 20:01
Widać, że singielka :mrgreen:

NafazowanyKoleś

2022-11-30, 22:28
sothis napisał/a:

To nie pedały, tylko ludzie z masą kompleksów usiłujący wmówić sobie ze ich Grażynka to najpiękniejsza i jej 50kg nadwagi to ich fetysz



Najśmieszniejsze, że właśnie tacy jak ty z takimi tekstami mają najwięcej kompleksów i to właśnie tacy mają te Grażynki z nadwagą. Tobie się w głowie nie mieści, że ktoś r*cha te najlepsze dupy które ty oglądasz w internetach i nie dopuszczasz do siebie myśli, że to są normalne dziewczyny bez grama plastiku. Dla ciebie to są kobiety strefy marzeń, coś z poziomu "laski nie srają i nie pierdzą". Dlatego twoja Grażynka jest the best of bo jest naturlich, die schönste frau.

Machol

2022-11-30, 23:43
NafazowanyKoleś napisał/a:

Najśmieszniejsze, że właśnie tacy jak ty z takimi tekstami mają najwięcej kompleksów i to właśnie tacy mają te Grażynki z nadwagą. Tobie się w głowie nie mieści, że ktoś r*cha te najlepsze dupy które ty oglądasz w internetach i nie dopuszczasz do siebie myśli, że to są normalne dziewczyny bez grama plastiku. Dla ciebie to są kobiety strefy marzeń, coś z poziomu "laski nie srają i nie pierdzą". Dlatego twoja Grażynka jest the best of bo jest naturlich, die schönste frau.



Może nawet prościej: To kwestia niskich wymagań z braku r*chania. Cycek to cycek i trzeba się do niego ślinić, bo jak się ma ciśnienie, to w końcu staje do niemal wszystkiego i obniża się wymagania żeby tylko zar*chać. Jak ktoś ma JAKĄKOLWIEK babę (nie 10/10 ale spełnia wymagania), to jeżeli nie jest się głodnym, można mówić o gustach co się lubi jeść.
Takie to pie**olenie jak ludzie co nigdy samochodu nie mieli, a będą się mądrzyć że cinquecento jest dla pedałów i przegrywów, a taki mądrala jest supermęski i wsiada tylko do ferrari. No to się k***a naczeka

:mrgreen:

Mordawkubeł

2022-12-01, 00:58
pytolsky napisał/a:

plastikowe, obrzydliwe k***iszcze



I tak byś r*chał więc nie narzekaj :lol:

zarazki1

2022-12-01, 07:59
Miała swoje 5 minut. Teraz żaden myślący się z nią nie zwiąże.

sothis

2022-12-01, 22:13
NafazowanyKoleś napisał/a:

Najśmieszniejsze, że właśnie tacy jak ty z takimi tekstami mają najwięcej kompleksów i to właśnie tacy mają te Grażynki z nadwagą. Tobie się w głowie nie mieści, że ktoś r*cha te najlepsze dupy które ty oglądasz w internetach i nie dopuszczasz do siebie myśli, że to są normalne dziewczyny bez grama plastiku. Dla ciebie to są kobiety strefy marzeń, coś z poziomu "laski nie srają i nie pierdzą". Dlatego twoja Grażynka jest the best of bo jest naturlich, die schönste frau.



Nie zrozumiałeś co napisałem, albo Twoja tyrada opisuje bardziej Ciebie niż mnie stulejko :D
A co do kompleksów... :D to ty zbudowałeś sobie całe wyobrażenie na temat mojej osoby i do tego wyobrażenia pisałeś zgrzany te śmieszna tyradę :D
Także ten... :D

aluprof

2022-12-02, 04:33
plastikowe, obrzydliwe k***iszcze? A jak relacje z rodzicami i rowiesnikami? moze jakies mysli samobojcze chociaz? owocnego samookaleczania!

kevcik

2022-12-03, 12:51
japie**ole obrzydliwy plastik