18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto Chwat ten Chwyta!!

dobrebonasze • 2014-12-31, 16:29
I jak dalej będą mówić w mediach, że jest jak jest i zniechęcać młodzież do Patriotyzmu( nie mylić z patriotyzmem medialnym i propagowaniu pedalstwa) to faktycznie zostanie nas kilka tysięcy z milionów, którzy nie boją się systemu ani układów UE i całego syfu którego narobili przez lata!
i znowu będą się wyśmiewać, że konno na czołgi!
A nawet Urwa na żółwiu pojadę! ale jak przyjebiem to poczujecie!!!
Pozdro dla Rezerwistów WP MW
i tych co mają ten Naród w Sercu a Państwo w Dupie!


Zapomniałem! Szczęścia w nowym roku wszystkim z pominięciem pedałów, feministek, ciapatych i całego europedalstwa!

Rax

2015-01-01, 21:34
za sam opis masz bro

loveandpeace

2015-01-01, 22:25
patriotyzm? a spadaj mi z tym gównem, jestem kosmopolitą.

bioder

2015-01-01, 23:14
Do @loveandpeace
w historii Polski znamy takie przypadki "kosmopolitan", zwali ich "kapo", bądź "folksdojcz"...
PATRIOTYZM to trudne słowo - nie każdy zrozumie...

loveandpeace

2015-01-02, 00:06
bioder napisał/a:

Do @loveandpeace
w historii Polski znamy takie przypadki "kosmopolitan", zwali ich "kapo", bądź "folksdojcz"...
PATRIOTYZM to trudne słowo - nie każdy zrozumie...


Ale ja się za żadnego polaka nie uważam, więc nie porównuj mnie do folksdojczy czy tym podobnym. Po prostu nie podoba mi się idea dzielenia ludzi na narodowości i wmawianie im, że mają być dumni z tego co w rzeczywistości jest dziełem przypadku.

bioder

2015-01-02, 00:40
loveandpeace napisał/a:


Ale ja się za żadnego polaka nie uważam, więc nie porównuj mnie do folksdojczy czy tym podobnym. Po prostu nie podoba mi się idea dzielenia ludzi na narodowości i wmawianie im, że mają być dumni z tego co w rzeczywistości jest dziełem przypadku.


Czyli uważasz, że jesteś dziełem przypadku? Co na to Twoi rodzice? Idąc dalej, jeżeli masz dzieci, to jak je wychowujesz? Narodowość była, jest i będzie... Najlepszego w Nowym Roku...

wudun

2015-01-02, 00:56
loveandpeace napisał/a:


Ale ja się za żadnego polaka nie uważam, więc nie porównuj mnie do folksdojczy czy tym podobnym. Po prostu nie podoba mi się idea dzielenia ludzi na narodowości i wmawianie im, że mają być dumni z tego co w rzeczywistości jest dziełem przypadku.



Dziełem przypadku jesteś co najwyżej TY.
Rzeczpospolita została wyciosana orężem i ofiarą ludzką.


------------------------------------------------------------------------------

@Sapwood to jest lepsze:

https://www.youtube.com/watch?v=BCX8CzRy9Sk