18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto chętny?

freaky • 2022-09-24, 16:59
A tak wygląda rekrutacja więźniów do grupy Wagnera.


kampton

2022-09-24, 22:22
Cantakawah napisał/a:

Przecież wystarczy że świnia położy się na boku i widzi doskonale , tylko jest leniwa i się k***ie nie chce



Albo jak ją patroszysz i leży na grzbiecie ;)

alucard321

2022-09-24, 22:30
HenrykS. napisał/a:

Dożywocie w ruskim pierdlu, albo zabawa w WWI zimą na wschodzie ukrainy... Już lepiej od razu się wyhuśtać.



Dlaczego? Tchórz jesteś. Mając do wyboru siedzieć do końca życia, albo przejść przez piekło i wyjść na wolnoś wolałbyś się zważyć? Ja bym k***a zrobił wszystko aby przeżyć i wyjść. Albo ja ich, albo oni mnie. Proste równanie.

dżonyłojlker

2022-09-24, 23:48
alucard321 napisał/a:

Dlaczego? Tchórz jesteś. Mając do wyboru siedzieć do końca życia, albo przejść przez piekło i wyjść na wolnoś wolałbyś się zważyć? Ja bym k***a zrobił wszystko aby przeżyć i wyjść. Albo ja ich, albo oni mnie. Proste równanie.



No i co, zabijałbyś naszych braci ukraińców? Ja bym nie potrafił.

daniel1040

2022-09-25, 00:30
Śmiejcie się ile chcecie - putler nie dość że robi czystki rasowe w kraju to jeszcze w bólach ale uniezależnia rosje od zachodu - długofalowo wyjdą na tym lepiej niż my na ssaniu kukli UE

HenrykS. napisał/a:

No i co, zabijałbyś naszych braci ukraińców? Ja bym nie potrafił.



Jakich k***a braci - ukraińska krew to wroga krew, tak było i tak będzie - może rosjanin czy niemiec to też brat ? Posrało was od tego oglądania TV

Sayoko

2022-09-25, 02:32
Oby zima ciężka była a także niech inflacja idzie w górę szczególnie w USA to się szybko skończy...dla UA

Xanax777

2022-09-25, 09:58
daniel1040 napisał/a:

Śmiejcie się ile chcecie - putler nie dość że robi czystki rasowe w kraju to jeszcze w bólach ale uniezależnia rosje od zachodu - długofalowo wyjdą na tym lepiej niż my na ssaniu kukli UE
Jakich k***a braci - ukraińska krew to wroga krew, tak było i tak będzie - może rosjanin czy niemiec to też brat ? Posrało was od tego oglądania TV



Śmiać to możemy się z Ciebie, że takie głupoty piszesz rosyjski psie.

Gr0mTom

2022-09-25, 11:35
Xanax777 napisał/a:

Śmiać to możemy się z Ciebie, że takie głupoty piszesz rosyjski psie.



Propagandzisto j***ny, jeszcze przed wojna wiekszosc na sadolu pisala jak to nienawidzą banderowców i kacapów. Teraz nagle już tylko rosja a pie**olone ukrainśkie ścierwo zaczęło sie tutaj gloryfikowac. Wystarczy napisac cos zlego o banderowcach i stajesz sie ruskim psem...(tylko bydło bez mózgu tak odpowiada).

PabloSkills

2022-09-25, 13:10
Uczciwa męska umowa. Czyli mięso armatnie. Może 1% wróci ułaskawiony.

alucard321

2022-09-25, 15:41
HenrykS. napisał/a:

No i co, zabijałbyś naszych braci ukraińców? Ja bym nie potrafił.



Bez znaczenia do kogo przyszłoby mi strzelać.

bolego

2022-09-25, 19:40
Baronessa napisał/a:

Naiwny jesteś, jak dziecko, które wierzy w mikołaja. Zobaczą te ruskie luje z pierdla wolność, jak świnia niebo po śmierci. Połowa z nich zdechnie na wojnie w Ukropinie, ci co wrócą - kula w łeb, albo spowrotem do pierdla, ci co będą próbowali sp***olić podczas wojny - kula w łeb od wyżej postawionych, lepiej uzbrojonych rusków z innej grupy.
Nawet jak komuś się uda sp***olić podczas wojny na Ukropinie, to i tak z ruską mordą, nieznajomością języka i brakiem kontaktów będzie miał przesrane w każdym innym kraju. Co najwyżej życie w lesie go czeka.Takim skazanym ruskom bardziej opłaca się siedzieć w łagrze, zapieprzać w pocie czoła na miche pyrów i dogorywać do śmierci....



Jak bylo w tym ruskim lagrze i jak udalo sie przezyc? Pytam bo widze swietne rozeznanie w sytuacji

przewodnik_elektryczny

2022-09-25, 20:27
Taka scena już powstała wcześniej w filnie Shtrafbat (Batalion karny) . Identico 23 minuta pierwszej części serialu, łagier i mobilizacja więźniów

Polacco Sivusco

2022-09-25, 21:27
Grzebiemy , nastepnie za pół roku jesteś ułaskawiony


Sadisticzny

2022-09-26, 00:14
Baronessa napisał/a:

Naiwny jesteś, jak dziecko, które wierzy w mikołaja. Zobaczą te ruskie luje z pierdla wolność, jak świnia niebo po śmierci. Połowa z nich zdechnie na wojnie w Ukropinie, ci co wrócą - kula w łeb, albo spowrotem do pierdla, ci co będą próbowali sp***olić podczas wojny - kula w łeb od wyżej postawionych, lepiej uzbrojonych rusków z innej grupy.
Nawet jak komuś się uda sp***olić podczas wojny na Ukropinie, to i tak z ruską mordą, nieznajomością języka i brakiem kontaktów będzie miał przesrane w każdym innym kraju. Co najwyżej życie w lesie go czeka.Takim skazanym ruskom bardziej opłaca się siedzieć w łagrze, zapieprzać w pocie czoła na miche pyrów i dogorywać do śmierci....



Na Ukrainie*

dżonyłojlker

2022-09-26, 11:33
Sadisticzny napisał/a:

Na Ukrainie*



Na upadlinie*