18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Księżniczka z księciem...

Jesse.Pinkman • 2021-12-30, 13:59
..na imprezce postanowili pobrykać ale zawsze się znajdzie przyczajony pan nagrywający.

Pralpunkt

2021-12-30, 14:12
Kiedys nie było telefonów i można było w parku albo jakimś lasku koło dyski pukać panienki a teraz byle menda nagra

CrookerS

2021-12-30, 14:28
Takie wariatki to ja lubie 8-) :mrgreen:

P.s. Baba pijana - dupa sprzedana :ok:

DarioLee

2021-12-30, 15:22
zawsze się znajdzie jakaś stuleja co nagrywa a nie r*cha xD

jozue

2021-12-30, 16:37
że też chce się tym ludziom r*chać, lepiej wrzucić jakieś tabsy porządne lepsza zabawa jest

hardowski

2021-12-30, 16:42
CrookerS napisał/a:

Takie wariatki to ja lubie
P.s. Baba pijana - dupa sprzedana



Niby tak, ale jakby to była twoja córka, dziewczyna, żona, czy matka, nie mówię o babce (na starość się jej też należy :lol: ) to śpiewka byłaby ciut inna :->

BrainOsw

2021-12-30, 19:46
Kolejne k***idło, a r*chanie w miejscu publicznym i na widoku to zezwierzęcenie. Poza tym jak nie możesz opanować tak podstawowych odruchów to nie dziw się potem, że twoje nagranie z gołą dupą lata po internecie. Jak małpy... A do tych co komentują, nagrywający stuleja itd, to jak mi się chce r*chać to mogę iść z dziewczyną albo k***ą wyżyć się u Ciebie pod drzwiami albo oknem i wszystko będzie spoko? Może zaraz powiecie jeszcze, że walenie konia w miejscu publicznym też jest spoko i w ogóle dlaczego się ludzie denerwują? Logika w h*j

Jacek86s

2021-12-30, 20:39
BrainOsw napisał/a:

Kolejne k***idło, a r*chanie w miejscu publicznym i na widoku to zezwierzęcenie. Poza tym jak nie możesz opanować tak podstawowych odruchów to nie dziw się potem, że twoje nagranie z gołą dupą lata po internecie. Jak małpy... A do tych co komentują, nagrywający stuleja itd, to jak mi się chce r*chać to mogę iść z dziewczyną albo k***ą wyżyć się u Ciebie pod drzwiami albo oknem i wszystko będzie spoko? Może zaraz powiecie jeszcze, że walenie konia w miejscu publicznym też jest spoko i w ogóle dlaczego się ludzie denerwują? Logika w h*j



j***ć Twe żale kolego.
Ps. ch*j przez ch jak coś

Pees4

2021-12-31, 01:54
BrainOsw napisał/a:

Kolejne k***idło, a r*chanie w miejscu publicznym i na widoku to zezwierzęcenie. Poza tym jak nie możesz opanować tak podstawowych odruchów to nie dziw się potem, że twoje nagranie z gołą dupą lata po internecie. Jak małpy... A do tych co komentują, nagrywający stuleja itd, to jak mi się chce r*chać to mogę iść z dziewczyną albo k***ą wyżyć się u Ciebie pod drzwiami albo oknem i wszystko będzie spoko? Może zaraz powiecie jeszcze, że walenie konia w miejscu publicznym też jest spoko i w ogóle dlaczego się ludzie denerwują? Logika w h*j



Ty zjebie nie widzisz że to jest miejsce jakiejś wiekszej imprezy/koncertu/ch*j wie czego i wszyscy mają wyj***ne na tą parke tylko nagrywającego stuleja zapiekła i musiał ich nakręcić? Porównujesz to do r*chania sie na pod czyimiś drzwiami? Wyjdź z piwnicy chłopie i nie mówie że to jest zachowanie godne pochwały czy coś.. po prostu ludzie sie umieją bawić.

CrookerS

2021-12-31, 15:16
hardowski napisał/a:

Niby tak, ale jakby to była twoja córka, dziewczyna, żona, czy matka, nie mówię o babce (na starość się jej też należy ) to śpiewka byłaby ciut inna



Racja, ale naszczescie nie jestem spowinowacony ani spokrewniony to mam wyj***ne :krejzi:

Za podejscie do babci - piwko. Masz racje, p*zda nie mydlo :ok: