18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Księża na księżyc

ok...........w4 • 2013-01-28, 13:31
Z okazji ich dzisiejszego święta wrzucam im kartkę


slig01

2013-01-28, 18:22
@Turiin: Zauważ, że nagonki są cykliczne, zmienia się tylko grupa którą jest modnie napie**alać. Ze 2 lata temu byli lekarze, niedawno policjanci (jeszcze są ale wychodzą pomału). Teraz modnie jest j***ć po księżach. Taki to nasz głupi naród, ch*ja wie ale mordę drze. Wszystko co jest pasujące pod aktualny temat będzie wiązało się z poklaskiem. Czasem mam wrażenie, że mieszkam w rezerwacie małp po lobotomii.
Osobiście mam w dupie księży oraz wszystkich innych ale zdaję sobie sprawę, że wszędzie są ludzie - lepsi, gorsi. Niestety Polacy uwielbiają jechać po innych i bulwersować się na pokaz, chyba to powoduje lepsze samopoczucie z powodu jakiś kompleksów i akceptację w środowisku.

@GrzecznyPunk: "Oficjalnie bez pracy", "podatków też nie płacę" czyli krótko mówiąc kradniesz... aaaa nie, nie dajesz się okradać wrednemu głupiemu państwu (Tuskowi) które okrada Ciebie... ale narzekać że pracy nie ma, pensje marne i wszędzie jest ch*jowo to lubisz co?

remi1982

2013-01-28, 18:27
Kraju Polan, powstań z kolan !!!

qpczak

2013-01-28, 18:42
Smutas napisał/a:

O, kolejny, którego za pedalstwo do seminarium nie przyjęli i teraz odreagowuje.


za pedalstwo to w seminarium masz dożywotnie stypendium :D

marna

2013-01-28, 18:43
qpczak napisał/a:


za pedalstwo to w seminarium masz dożywotnie stypendium :D



ech, szczęściarz :-/ . dobrze, że chociaż Ty jesteś ustawiony do końca życia

Coyte

2013-01-28, 18:47
Przestańmy tuczyć lewackie k***y. Księża przy nich to mały pedalskie ch*jki.

Ne...........es

2013-01-28, 19:15
ja kocham lewice ;_;

aopia

2013-01-28, 19:56
A czemu nie może być tak, że przy zeznaniu finansowym możesz zaznaczyć czy chcesz dać na kościół czy nie? Wtedy i ateiści, anty-socjaliści byliby zadowoleni(w tym ja), jak i katolicy, ludzie innej wiary i socjaliści.

Loaloa

2013-01-28, 21:43
A wiecie, że z tego też trzeba się spowiadać?

sombrero

2013-01-28, 21:59
ojojojoj prawicowe sk***ysyństwo sie burzy i widzi wszedzie manipulacje TVNu, a sami sa manipulowani przez tych, ktorych tak bronia

-Co w Polsce grozi za pedofilie?
-Zmiana parafii.

ellsworth

2013-01-28, 22:00
Smutas napisał/a:

O, kolejny, którego za pedalstwo do seminarium nie przyjęli i teraz odreagowuje.

Masz rację, tam przyjmują tylko z tym drugim "ped..."

Rottensparrow

2013-01-28, 22:11
To co kościół "doi z nas" to nie jest nawet 1/100000 tego co z nas wydoi państwo przez rok

noobeksaibotek

2013-01-28, 22:34
aopia napisał/a:

A czemu nie może być tak, że przy zeznaniu finansowym możesz zaznaczyć czy chcesz dać na kościół czy nie? Wtedy i ateiści, anty-socjaliści byliby zadowoleni(w tym ja), jak i katolicy, ludzie innej wiary i socjaliści.



Juz to pisalem w innym temacie, to napisze i tutaj.

Bo mamy państwo socjalne - ateiści oddają pieniędza na kościoły osób wierzących, pacyfiści oddają pieniądze na wojsko, osoby wierzące oddają pieniądze na in vitro ateisów i promocje środków antykoncepcyjnych, osoby nie mające dzieci oddają pieniądze na szkoły, osoby chodzące pieszo oddają pieniądze na autostrady a zwolennicy PiSu na wypłatę dla Tuska,.. i odwrotnie.

DonBoczini

2013-01-28, 23:43
Za treści antyklerykalne zawsze piwko ode mnie ;3

Skowu

2013-01-29, 01:30
cycek01 napisał/a:

Zrobić plakat z błędem w jednym zdaniu. Brawo.



Chodzi ci o słowo " tuczyć " ? wujek google wzywa ...