18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Książę z bajki

~Velture • 2019-01-29, 13:20
Kiedy myślisz, że upolowałaś idealnego faceta na tinderze :amused:




fieryangel

2019-01-29, 18:53
Gymnorhinus napisał/a:

Możecie już sobie darować takie gówna? Nie wiem co za debile piwa dają za to...


Ferie są.
Co, zaskoczyło cię to jak k***a biegi w tarpanie? Jak zima drogowców co rok?
Uprzedzam, żeby nie było szoku - od czerwca do 1 września też będzie tu samo gówno wstawiane. Także bądź gotowy.

Kałasz

2019-01-29, 21:52
weż z tym gównem na fejcesruka a nie tu na porządną strone :<

qwerq221

2019-01-29, 22:24
Ciężko mi przychodzi pomijanie faktu, że to ciapate nasienie, ale traktując go jak człowieka to tak.
Po 1 może podrasował w fotoszopach czy innych gównach swoje zdjęcia to tyle mam mu do zarzucenia
po 2 To gdzie pracujesz nie definiuje cię jako człowieka
po 3 Podrasowywanie zdjęć w fotoszopie nie równa się nigdy nakładaniu tony szpachli na ryj że wyglądasz całkiem jak inna osoba + do tego oczywiście fotoszop
po 4 pie**olone białorycerskie ćwoki jak facet nigdy nie pracował chociaż trochę fizycznie nawet nie musiał brać za to zapłaty to jest j***ną niemotą i leszczem
po 5 człowiek, który pracuje fizycznie dalej jest nawet w naszych czasach podstawą dla dobrej gospodarki

petra1991

2019-01-30, 13:36
Wyglądu mu to nie odjęło. Dalej jest przystojny, z tym że w ciuchach roboczych.

Wiewór

2019-01-30, 13:44
Nie dziwię, że w tym kraju jest tak ch*jowo jak szczytem ambicji ludzi jest układanie płytek i możliwość naj***nia się do odcięcia w pracy. :-D
Ja tam wolę patrzeć przez okno klimatyzowanego biura jak inni zapie**alają fizycznie :amused:

Można się śmiać, że ktoś po studiach pracuje w McDonaldzie ale to nie od studiów zależy jak kończysz tylko od tego co sobą reprezentujesz.

W wielu firmach w zarządach są ludzie po filozofii, politologii, ekonomii, prawie... jakoś nigdy nie widziałem prezesa zarządu po zasadniczej szkole zawodowej o profilu ślusarz-piekarz , murarz-akrobata :amused:

Oczywiście to nie dotyczy rodzinnych firemek typu Janusz & synowie & zieńć - "produkcja dziurek do pasków". Takie firmy są tak zajebiście zarządzane, że pracownicy chodzą w śmierdzących łachmanach myśląc o przeżyciu do następnej wypłaty, która może będzie a może nie a janusz za pierwsze zarobione pieniądze biegnie kupić na lajsing audi Q7 full opcja i BMW m3 dla synalka, żeby miał czym świnie rwać pod OSP.

lucilla

2019-01-30, 14:49
"Możecie już sobie darować takie gówna? Nie wiem co za debile piwa dają za to... :facepalm: "
Czyżby ktoś dał się nabrać?

sprawdzwot

2019-01-30, 17:33
PanRewolwerowiec napisał/a:

Możecie się śmiać, ale teraz w epoce "magistrów wszystkiego" fachowcy trzepią niezłe siano.



Potwierdzam z wykonczeniowki, co miesiac 17kpln netto na dwoch, system prqcy po 8h 2 soboty w miesiacu :) pozdrawiam magistrow wszystkiego

lucilla

2019-01-30, 18:54
@up
A ja przynajmniej nie muszę fizycznie tyrać.

donger

2019-01-30, 21:49
zajebiste to. co wy pie**olicie. Chyba jakieś kompleksy macie