18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz

happyface • 2015-09-26, 00:01
Po mistrzowsku odgania cygańską orkiestrę 8-)







A może to nie byli cyganie ? :roll:

wrmufc

2015-09-26, 00:21
Cyganów odgania, dzieci zagania.

de...........nt

2015-09-26, 00:39
I to jest właśnie nowoczesny kościół. Jedyna akceptowalna wersja. Jeśli kościół chce się utrzymać, musi skupić się na walce z innym kościołem, który wchodzi do nas z butami.
Ja mimo, że kler nie jest mi bliski, to stawiam kratę browara wszystkim księżom, którzy kopią w dupę innowierców, zamiast im pomagać, a do tego krzyczą o tym z ambony. Żaden innowierca nie pomoże nikomu z nas, czy jesteśmy katolami, czy ateistami.
Wolę jak ksiądz kopnie w dupę, a nie jakiś tam papież Franciszek pie**oli, nawołując do przyjmowania i płacenia za islamskich "biednych uchodźców" aka imigrantów socjalowych, bo użycie słowa "zarobkowych" jest obrazą dla nas, którzy pracujemy.
Jako tako kościół mi nie przeszkadza, głównie ze względu na kulturę i dziedzictwo historyczne. Ja nie rzucam na tacę, więc nie boli mnie to, że inni rzucają, ich sprawa. Ale rzucę na tacę, jak z ambony usłyszę wezwanie do obrony naszych tradycji przed islamską inwazją, którą funduje nam władza. Wolę obronę krzyża, niż półksiężyc.
Fajnie by było, jakby cały kler poszedł otwarcie za głosem ludzi, którzy zamiast płacić za ściąganie do siebie islamskich młodych byków, wolą pomóc Polakom, którzy od dziesiątek lat chcą wrócić do nas z dalekich kresów, ewentualnie wesprzeć hospicja, leczenie maluchów chorych na nowotwory, ośrodki dla ludzi starszych, którzy pracowali całe życie, a zostali bezradni, sami, bez najbliższych, z emeryturą, która nie starcza na leki, itp.

W czasach komuny kościół łączył Polaków - i nie chodziło tu o wiarę, tylko o jednoczenie się w słusznej sprawie.
W czasach inwazji kościół powinien stanąć za Polakami, tak jak wtedy. Bo wtedy "najeźdźcą" był reżim, a teraz arabska dzicz. Tyle kościół może zrobić, nie obchodzi mnie ewangelia, tylko siła słowa, bo nadal mnóstwo ludzi jej się podporządkowuje. Niech ją wykorzysta dobrze, a nie tak jak jakiś Franek nakaże.

evadoPULSAR

2015-09-26, 01:34
orkiestra nie zastępuje drogi młodej parze
robienie bramy pod samymi drzwiami kościoła to chamstwo, flaszka należy się dla księdza

schab

2015-09-26, 02:07
co k***a konkurencje beda robic

fredum

2015-09-26, 02:21
A u mnie w kościele to cyganie rynne zaj***li

miszcz88

2015-09-26, 03:12
Podoba mi się ten xiondz, widać że prawosławny bo ma jaja.

nerusss

2015-09-26, 07:55
U mnie we wiosce cyganie raz siedzili pod kosciolem i zebrali to ksiadz ich wygnal i powiedzial ze psami poszczuje wiecej nie przyszli :brawo2:

mi...........80

2015-09-26, 09:09
deliriumpermanent napisał/a:


Ja mimo, że kler nie jest mi bliski, to stawiam kratę browara wszystkim księżom, którzy kopią w dupę innowierców,


W czasach komuny kościół łączył Polaków - i nie chodziło tu o wiarę, tylko o jednoczenie się w słusznej sprawie.



Jako innowierca stwierdzam że: ch*j ci w dupę

Co do czasów "okrutnej komuny" kościół działał zawsze na dwa fronty, chodzi tylko o pieniądze.

Rinko

2015-09-26, 10:26
Widocznie mu nie odpalili działki

voidinfinity

2015-09-26, 12:26
nerusss napisał/a:

U mnie we wiosce cyganie raz siedzili pod kosciolem i zebrali to ksiadz ich wygnal i powiedzial ze psami poszczuje wiecej nie przyszli :brawo2:



No chyba nie zakładasz, że będzie się dzielił z nimi tacą? :lol:

Azzazel

2015-09-27, 19:24
Przecież to nie ksiądz tylko pop.