18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz Jan Kaczkowski

natking • 2014-06-05, 14:46
Nieuleczalnie chory ksiądz (rak mózgu) wyzywa na pojedynek pastafarian.

Cytat:

Tym razem ksiądz Jan w przywołującym smakowite skojarzenia nakryciu głowy, zaprasza do dialogu międzyreligijnego wyznawców latającego potwora spaghetti i wyzywa ich na pojedynek w temacie antropologii, eschatologii, moralnej odpowiedzialności człowieka za innych, cierpienia i wreszcie przyjemności.





I jeszcze wywiad
http://natemat.pl/91459,ks-jan-kaczkowski-pukam-sie-w-przezarta-rakiem-glowe-i-mowie-jesli-przestaniesz-wstawac-do-umierajacych-to-spadaj

binladden

2014-06-05, 15:16
Przedstawiciel jednej bezsensownej religii zaprasza do dialogu drugiego. To tak jakby dwóch murzynów się kłóciło o to, który jest biały.

Ezoteryk

2014-06-05, 15:16
"Kocham boga, kocham boga" krzyczał chory na raka Maciek. " Na pewno ma plan stworzony tylko dla mnie". 2 dni później Maciek umarł na śmierć i bóg dał mu w nagrodę 100 zł dzięki czemu miał pieniądze dla mamy, ale zaraz przecież Maciek nie żyje, i pieniądze mu nic nie dadzą. Historia na faktach Potwierdzone INFO.

zajetynick

2014-06-05, 16:06
Gharotief jeszcze tutaj nie pisałeś. Zawiodłeś mnie :(

be...........ka

2014-06-05, 16:39
spaghetti bez sosiwa to nie spaghetti

PartizantPń

2014-06-05, 16:42
Skoro tak lubi piwko, to leci ode mnie

Tassadar

2014-06-05, 17:34
Gość gada sensownie i do rzeczy, niejeden tutaj nie stworzył by choćby cienia podobieństwa konkluzji do jakich dochodzi ten facet. Księża jacy są tacy są ale są to ludzie inteligentni i oczytani. Zauważcie że na wstępie gość mówi że nie bierze się śmiertelnie poważnie za to.

PlenerPłocki

2014-06-05, 18:05
To są bardzo dobre pytania, które zadaje.
Ja jestem w stanie zrozumieć co myślą deiści, z pewnym trudem pojmuję sposób myślenia ateistów, ale tych dziwaków od spaghetti to chyba nigdy nie ogarnę.