18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ks. Maciej Międlar przemawia podczas Marszu Niepodległości

Voltas • 2015-11-12, 20:38
Co jak co, ale tłum porwać to on umie :-D





w 7:30 pozamiatał :idzwch*j:

Websterthe1

2015-11-12, 20:59
Ten cały katolicyzm przyczepił się do Polski jak gówno do okrętu i krzyczy że płyniemy.

donkapusta

2015-11-12, 21:10
Wolę jednak KK, niż muzułmańskich kozo...ców.

vytotas

2015-11-12, 21:10
Mam nadzieję, że to nie otrze się o główną.

piotrek_poldek

2015-11-12, 21:20
Taki właśnie KK powinien być, a nie jakieś cackanie i ciumanie lewactwa

dirty_pig

2015-11-12, 21:21
sprzedali juz marsz. za rok juz nie pojade

osa79

2015-11-12, 21:28
rudy gnój w sukience - inaczej - zboczeniec...

Nikodem_Szulcc

2015-11-12, 21:36
Ciekawe czy z tacą zapie**alał przez tłum... Chyba, że to tylko kolejna marketingowa próba ogłupienia narodu, żeby w ciągu przyszłych kilku lat polatali do kosciołów oddawac kieszonkowe... bo jakże wtedy będą patriotami.

k***a co za pie**olony bezczel katolski.


Ps. Też wole KK niż kozojebców, ale kto w ogole wymyślił, że mamy tylko takie opcje do wyboru?? Nie da sie już wybrać własnej zdroworozsądkowej drogi życiowej ?

Popie**olone poj***ne gówno katolskie ogłupiające naród, a Bóg tylko patrzy i mu wstyd...

ozarimielin

2015-11-12, 21:54
chrześcijaństwo nikomu krzywdy nie zrobiło,a wiele dobrego Polsce przyniosło. teraz jest moda na ateizm, na bycie ch*jem i każdy myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. szczekają Ci co polityką interesują od 2-8 lat,a źródłem ich wiedzy jest tvn i stara co pracuje w urzędzie. Ludzie pie**olą na Macierewicza czy Kaczyństkiego bo na portalach są prześmiewcze memy. jesteście j***nymi debilami, poczytajcie trochę, poszukajcie głębiej, a mając dużą wiedzę możecie zacząć dyskutować.
na koniec muszę dodać tłuki j***ne, lemingi, że za rządów popsl wam było lepiej niż wiekszosci, ale w porównaniu do zachodu i tak jesteście j***nymi biedakami, My Patrioci chcemy Polski, w której nam będzie żyło się godnie i wam będzie żyło się lepiej, Polacy muszą mieć do siebie szacunek, a nie ciągłe podziały...ten wieśniak ten z miasta, ten z Krakowa ten z Warszawy,sąsiad z sąsiadem się kłóci...jest w nas w ch*j za mało życzliwości, a za dużo szpanu

Nikodem_Szulcc

2015-11-12, 22:04
Up@ a Ty to Troll nie? napewno... w psychiatrykach nie mają neta...

"Chrześcijaństwo nigdy nikomu krzywdy nie zrobilo" , "poczyatjacie troche" A Ty czytałeś kiedyś o wyprawach krzyżowych? W ogóle umiesz czytać? ;p

Muzułmanizm tez nic złego nie zrobił, oni przeciez tylko nawracają i karzą niepokornych :p Allach Akbar :)


Matko Boska... :roll:

AgentGrzesiek

2015-11-12, 22:14
Nikodem_Szulcc napisał/a:

A Ty czytałeś kiedyś o wyprawach krzyżowych?



a ty czytałeś ? :lol:

Sagertrah

2015-11-12, 22:24
Dopoki jego osrana wiara nie bedzie sie wtracac w moje zycie to OK.

Nikodem_Szulcc

2015-11-12, 22:28
Macie czasem wrażenie, że na sadolu są zjeby dostające ok. 50zł/mc za hejtowanie nie poprawnie politycznych komentów ? :-P

sa...........os

2015-11-12, 22:29
ozarimielin napisał/a:

chrześcijaństwo nikomu krzywdy nie zrobiło



W tym momencie przestałem czytać. :lodowka: :roll: