18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzyż na drogę

CrazyEdek • 2023-04-11, 18:13
Jezusie drogi.


Sadisticzny

2023-04-11, 23:10
Quassar napisał/a:

Kara boska za to że sie łokciem opierał gówniak...
A tak na poważnie to pewnie krzywo było a krzyż nie był przymocowany porządnie i sie sp***olił,,
Boga nie ma, a księża w większości to pedofile ponad prawem.. można sie rozejść.



Ale ty miękka pałko nie będziesz nikomu narzucać swojego zdania...

lesku73

2023-04-11, 23:56
Gdyby Bóg chciał byśmy w niego wierzyli, istniał by.

wojtax

2023-04-11, 23:59
Co to za muzyczka?

to...........10

2023-04-12, 02:26
Sadisticzny napisał/a:

Ale ty miękka pałko nie będziesz nikomu narzucać swojego zdania...



Fakt. W tenkraju monopol na narzucanie wszystkim wokół swojego zdania mają katolicy.

Kamechameha

2023-04-12, 16:21
Boga nie ma,
Ta to kto zapalił słońca, kto stworzył DNA, czy jaka kolwiek książka napisała się sama? Stwórca ma wiele imion; i wydaje ci się że nie ma ustalonych praw wszechświata to grubo się mylicie i odsyłam do 3 książek które zniszczą wasz pyebany ateizm bez żadnego religijnego kultu: Misja Michel Desmarquet, Bg 14.14-5 połącz kropki, Biblia parę ewangeli i księge przyslów.
PS
Cytaty Buddy i Hipokratesa też sobie weź do sb

kizior2

2023-04-12, 16:44
Quassar napisał/a:

Kara boska za to że sie łokciem opierał gówniak...
A tak na poważnie to pewnie krzywo było a krzyż nie był przymocowany porządnie i sie sp***olił,,
Boga nie ma, a księża w większości to pedofile ponad prawem.. można sie rozejść.



1) teraz gimbaza jest mocna w gębie, ale w momencie śmierci będziesz sam, będzie blało i będziesz się bał. Śmierć przyjdzie po twoją matkę i ciebie więc się przekonasz, czy jest Bóg czy nie.

2) To nie księża w większości są pedofilami tylko pedały (przepraszam LGBTP). Niestety ich krytykować nie wolno, to nowi nadludzie.

3) Ktoś kto wykorzystuje każdą okazję do ataku na kościół ma problemy psychiczne.

BolekMaku

2023-04-12, 17:32
Zapętliłem sobie to i oglądałem przez pół godziny.

Quassar

2023-04-13, 12:03
kizior2 napisał/a:

1) teraz gimbaza jest mocna w gębie, ale w momencie śmierci będziesz sam, będzie blało i będziesz się bał. Śmierć przyjdzie po twoją matkę i ciebie więc się przekonasz, czy jest Bóg czy nie.
2) To nie księża w większości są pedofilami tylko pedały (przepraszam LGBTP). Niestety ich krytykować nie wolno, to nowi nadludzie.
3) Ktoś kto wykorzystuje każdą okazję do ataku na kościół ma problemy psychiczne.



Właśnie na takich zjebach jak ty zarabia.... ta mafia.
pie**olić mi będziesz o końcu życia, a tak na prawdę sam nie możesz sie z tym pogodzić żę to będzie koniec.
I szukasz obłudy w nieistniejącym życiu po za życiem bo nie możesz znieść faktu że życie ma się jedno i się skończy ale tak całkiem.

Życie to nie gra że klikasz guzik reset i zaczynasz od nowa, chwila nie uwagi i może twoje życie skończyć sie tragicznie w jakimś wypadku.
Tak życie często bywa nie sprawiedliwe, ludzie często rodzą się w tak zwanej lepszej rodzinie gdzie praktycznie mają wszystko na gotowo a potem ich gówniaki i gówniaki tamtych gówniaków nowo bogackich.
Są też ci co mają pecha i rodzą sie w jakimś afrykańskim zadupu gdzie nie mają nic i jebią cały rok aby zarobić 5dolarów.

Nie zależnie co by ci sie przytrafiło życie masz jedno w pewnych momentach masz sporo wpływu, aby je zmienić, a w innych przypadek lub rządzenie okoliczności.

Nie mniej jednak jak by sie nie potoczyło życie masz jedno i nie ma guzika restart... więć go nie sp***ol bo jak będziesz konać na łożu śmierci to będziesz sie łudzić że będzie jeszcze raz powtórka z rozrywki... ale nie ma to jest już koniec.

I kościoły, a raczej sekty. znakomicie sobie z tego zdają sprawę i to wykorzystują by sami chełpić sie w bogactwach i żyjąc jak tobie sie nie śniło..... dzięki takim jak ty, ale to ty będziesz wydawał ostatnie grosze na nich.

Co do jechania po czyjejś matce to dość słabe, ale skoro sam tak gadasz to ci mogę powiedzieć na twoim poziomie żę jesteś tak samo zj***ny bo według twojej wiary bo 2 tysiące lat temu ktoś zj***ł kogoś i teraz ty domyślnie jesteś tak samo winny xDDDDDDD

Tak że idź do kościoła regularnie co niedziele i regularnie stukaj sie w pierś mówiąc [ moja wina , moja wina ] po mimo tego że ciebie jeszcze na świecie nie było xDDD

Huherko

2023-04-13, 17:24
lesku73 napisał/a:

Gdyby Bóg chciał byśmy w niego wierzyli, istniał by.



Gdyby istniał to nie musiałbyś w niego wierzyć, bo byś o tym wiedział.

Quassar

2023-04-13, 19:50
Huherko napisał/a:

Gdyby istniał to nie musiałbyś w niego wierzyć, bo byś o tym wiedział.



Dokładnie zawsze mnie śmieszy jak 2 kraje sie biją i wierzą w tego samego boga choć może być inny.
To technicznie żadnemu nie pomagał w obronie własnego ludu :D

popek9

2023-04-14, 11:16
Dostał z krzyża aby ksiądz miał okazję zabrać go na bok i podać parówkę przeciwbólową.

owiec_mf

2023-04-14, 16:59
Popatrzcie co robi pranie mózgu zwane religią. Krzyż spada na dziecko a leci baba i podnosi krzyż zamiast ratować dziecko i zobaczyć jakie ma obrażenia. Kremówkarz Rulez

Molmass

2023-04-15, 14:27
jezusek go ukarał za to granie w komputer i przeklinanie przy rodzicach

T3RMINATOR

2023-04-23, 11:38
Bóg go pokarał za grzeszne myśli.