18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysztof Gawkowski(SLD) spytany o gedner i swoje dziecko.

mokina99 • 2014-01-12, 17:52
W programie Młodzież kontra nr 479 gościem był lewak z SLD Krzysztof Gawkowski.

Jakby ktoś nie wiedział to program polega na tym, że zaproszony zostaje jakiś polityk lub publicysta etc. i młodzieżówki różnych partii zadają mu po kolei pytania. Tym razem ofiarą padł Krzysztof Gawkowski z SLD. :ok:




Pierwszy temat

rockface123

2014-01-12, 17:57
Mam nadzieje że pewnego dnia będę mógł k***iszonów powystrzelać zanim zniszczą cały normalny świat.

Ek...........em

2014-01-12, 18:04
Jakoś ja za dzieciaka bawiłem się zarówno modelami czołgów i samolotów które składałem z dziadkiem, jak i szmacianą lalką








do której strzelałem z wiatrówki :amused:

(zanim weszliśmy do Unii można było kupić na rynku chińskie metalowe wiatrówki-zabawki, które naprawdę strzelały).

RockyWood

2014-01-12, 18:28
Krzysztof Gawkowski to ofiara sama w sobie. Większego głąba w debatach tv (k***a KAŻDYCH) nie znajdziecie. Gość ma zryty beret do ostateczności.

krzyhhh

2014-01-12, 18:35
Tak k***a, mężczyźni i kobiety mogą DOWOLNIE wymieniać się funkcjami...

Czekam z niecierpliwością na rodzącego faceta :ok:

A tutaj zamieszczam odpowiedź na lewackie wywody gawkowskiego:

el...........wy

2014-01-12, 18:37
Ten program bez młodzieżówek KNP, UPR i KASE byłby gówno wart.
@RockyWood, no ja bym się spierał o to , że on jest najwiekszym głąbem, ja na pierwszym miejscu postawił bym zdecydowanie Szumlewicza, który w byciu idiotą rzebija wszystkich Ikonowiczów, Gadzinowskich, Gawkowskich, Rozenków czy innych oświeconych wywrotowców.

mokina99

2014-01-12, 18:55
Niewątpliwą lewacką "gwiazdą" programów publicystycznych w TV jest tez Armand Ryfiński. Wybitny kretyn

masmisbl

2014-01-12, 22:38
Jak to mawia Szumilewicz :
Ustawą znieść ubóstwo :D
Żaden lewak nie zaskoczy mnie swoją głupotą

wernetto

2014-01-12, 23:16
Gawkowski kolejny nieuk, który myśli, że istnieje coś takiego jak ideologia gender. Na widowni natomiast sam plebs intelektualny, szczególnie koleś w okularkach, których niech się puknie w główkę i zastanowi nad swoją niewiedzą. Kiedy ludzie chwycą wreszcie za książki i zrozumieją, że gender istnieje już ponad 30 lat, tylko jako narzędzie do badań socjo i antropologicznych opartych o parytet płci. Przede wszystkim jednak ma praktycznie zero związku z tym o czym mówi Kościół i o czym huczą media. W tym kraju nigdy nie będzie normalnie, skoro zmuszają ludzi do walki z nieistniejącym wrogiem, w imię odwrócenia uwagi od rzeczywistych problemów.


@krzyhhh Gender i funkcje biologiczne? Chcesz walczyć, a nawet nie wiesz z czym.