18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysztof Bosak i Łukasz Abgarowicz

Selus93 • 2013-06-19, 01:59
Obaj Panowie zaprezentowali wysoką klasę w kulturze i wypowiedzi.



soleosirup

2013-06-19, 09:29
Może będzie w końcu na kogo zagłosować...

sz...........r9

2013-06-19, 09:29
Ee myślałem, że to sarkazm i obrzucają się gównem. A tu klasyczne pie**olamento nic nie wnoszące.

ss_adol

2013-06-19, 09:40
5:19 organizacja marszy? a nie mówi się przypadkiem "marszów"? Na Bronka-Leśnika się "zapaczył" czy co? Marszy to może nie być jeśli się mówi o glebie na nizinach nadrzecznych

prof. Matolewicz

2013-06-19, 10:09
Beblas napisał/a:

@Kubacz

RN nazistowski?! Chyba nie wiesz co mówisz... Ruch Narodowy jest związany z poglądami tylko i wyłącznie prawicowymi, natomiast naziści mieli poglądy LEWICOWE !



Zanim się wypowiesz dowiedz się co to prawica, a co jest lewicą...

Synter

2013-06-19, 10:23
prof. Matolewicz napisał/a:



Zanim się wypowiesz dowiedz się co to prawica, a co jest lewicą...



NarodowoSOCJALISTYCZNA Niemiecka Partia Robotników (NSDAP)

qbcia

2013-06-19, 10:25
Wszystko co złe jest prawicowe, a jak uważasz inaczej to dupa cicho!

Mazbah

2013-06-19, 11:45
Bardzo fajna debata na poziomie.
Czuję, że o Krzysztofie Bosaku jeszcze usłyszymy :-)

Lingu

2013-06-19, 12:33
Co jak co, ale Superstacja jest moim zdaniem stacją telewizyjną prezentującą najwyższy poziom merytoryczny jeśli chodzi o sprawy polityczne. Nie zawiodłem się ani razu na debatach prowadzonych w ich studiu. Wiedzą kogo zaprosić i nie robią szopki. Chyba jest to jedyna tak poważna, niezależna stacja telewizyjna. Właściwie, jeśli chodzi o politykę, to tylko dla niej włączam TV.

Zl...........ny

2013-06-19, 12:39
Suty_dziobaka napisał/a:

Zamiast wulgarnej, antypisowskiej i skrajnie populistycznej retoryki Niesiołowskiego - wyważone i uczciwe podejście Pana Abgarowicza. Od tej strony Platformy Obywatelskiej nie znałem. ;)



POwski parch ewouluje pod potrzeby bydła. Agresywne podejście się przejadło, to teraz dla odmiany przeciwieństwo. Parę wywiadów więcej i głąby znowu na nich zagłosują ;)

Anubis12

2013-06-19, 13:08
Dajcie spokój już z tym Bosakiem i Ruchem Narodowym . Pamiętam tego chłopaczka jak był jeszcze prezesem Młodzieży Wszechpolskiej , a Oni kojarzyli ze wszystkim co najgorsze , zjazd nazistów mających piękny plan związany z Polską. Też chciałbym żeby przyszła partia ,która coś zmieni , nawet część postulatów RN mi się podoba ,ale bądźmy realistami są oszołomami jakich mało.

Ivanowic

2013-06-19, 14:24
Czyli jednak da się rozmawiać jak ludzie na poziomie zamiast przekrzykiwania i wysuwania za daleko idących wniosków :-D
Mnie osobiście razi tylko (w niektórych wypowiedziach) używanie słowa ksenofobia, która jak każda fobia jest niczym nieuzasadnionym strachem, lękiem, a wg mnie brak tolerancji nie bierze się ze strachu, a raczej niechęci, pogardy czy określonych poglądów.
Amen

raskolnikov74

2013-06-19, 14:35
Nie zwyzywali się od ch*jów. Słabe :)

A poważnie to j***ć nazioli, pajaców z pociągiem do chłopców.

socjalmmv

2013-06-19, 15:18
Tak się powinno uprawiać politykę. Piwko.

Kremol

2013-06-19, 15:25
ch*j im wszystkim w dupe.