18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kryzys w Hiszpanii.

GlassEdi • 2015-03-02, 20:00
O to krótka animacja, w ciekawy i rzetelny sposób przedstawiająca przyczyny powstania kryzysu w Hiszpani. :D Mnie rozbawiło, a za razem uświadomiło co mi nie pasowało za każdym razem gdy byłem w tym pięknym kraju.

contowsky

2015-03-03, 02:21
dobre, lubię takie animacje

szyba86

2015-03-03, 08:27
Niebotyczny poziom 1600 euro/m2 :) Zapraszamy do Polski

Doktór

2015-03-03, 09:34
@Bertoos dobrze powiedziane. Komunistyczne media trąbią, że ,,kapitalizm zawodzi" i mówią o ,,szukaniu alternatyw". Ta alternatywa jest jasna- więcej socjalizmu, mniej wolności, większe opodatkowanie. A po pierwsze żaden kapitalizm nie zawodzi, bo kapitalizmu nie ma od początku XX wieku, a po drugie to jego resztki są skutecznie wykańczane w myśl zasady naczelnego ideologa tych sk***ysynów:

Cytat:

Jest tylko jeden sposób, by zabić kapitalizm: podatki, podatki i jeszcze raz podatki.



Karol Marks


Proponuję przestać z nimi rozmawiać a zacząć karmić ołowiem.

ja...........03

2015-03-03, 11:59
wystarczy przeczytać parę mądrych książek że najbogatsi tego świata zarabiają najwięcej na upadkach likwidacjach masy upadłościowej , to taki cykl koniunkturalny
Ty coś masz coś sobie kupisz coś otworzysz , oni otworzą ci furtkę do nabrania kredytów zadłużenia ciebie by wszystko co twoje wykupić za bezcen po upadłości i w następstwie zamieszkasz w wynajętym swoim mieszkaniu i zaczniesz pracować jako robol w swojej dawnej firmie by być przez nich wiecznie farmiony

PlenerPłocki

2015-03-03, 12:28
Gdzie tu widzicie ten mityczny socjalizm, który tak obwiniacie za wszystko?

Przecież jasno widać na tym filmiku, że winę za wynikłą sytuację ponosi drapieżny kapitalizm w warunkach interwencjonizmu państwowego.

Jeśli zależy nam na używaniu adekwatnych pojęć.

Żeby tak łatwo nie było przypiąć mi łatki lewaka kilka disclaimerów:
-Oczywiście zgadzam się z tym, że polityka tego państwa była skrajnie nieodpowiedzialna.
-I jestem stanowczo przeciwko interwencjonizmowi na rynku budownictwa mieszkaniowego
-Jak również państwowym ubezpieczeniom kredytów