18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kryzys tożsamości Polski według BBC

TT4 • 2018-03-13, 05:22
Dokument dla mnie dość kontrowersyjny zrealizowany przez dziennikarzy programu Newsnight. Od siebie powiem tylko, że u nich jest "kryzys koloru skóry" oraz wszytko co za nim idzie i nikt, nawet oni sami nie robi z tego hecy. Wymagany angielski.


bloodwar

2018-03-13, 06:40
BBC wchodzi tak głęboko językiem w dupę mniejszościom oraz czarnym* że nie oczekiwałbym od nich wiarygodności


*I w kazdym nowym serialiku od nich przeginają z tym coraz bardziej np. w "Robin Hoodzie" według BBC Braciszek Tuck był... czarny, ba! Nawet jedną królową angielską przedstawili jako czarną :)

Wiewór

2018-03-13, 11:14
k***a jaki wstyd. Pokazali największą polską patolę. I jeszcze ten marsz troglodytów w święto Niepodległości.
Nigdy nie wstydziłem się być Polakiem tak bardzo jak za PIS.

poligon6

2018-03-20, 09:27
Abraxus napisał/a:

urwa jaki wstyd. Pokazali największą polską patolę. I jeszcze ten marsz troglodytów w święto Niepodległości.
Nigdy nie wstydziłem się być Polakiem tak bardzo jak za PIS.
______________



Sam pisałeś kiedys ze narody to wymysł, a teraz nagle chcesz być Polakiem? weź sobie spisz na karteczkach swoje poglądy i przed napisaniem komentarza spojrzyj co kiedyś pisałeś.

BBC to lewacki k***iszon jakich mało, a przepraszam oni reprezentuja "liberalna demokracje", czyli wychodzi na to ze sa inne rodzaje demokracji a BBC jest stronnicze. w sumie to taka gdzinówka jak TVN czy z drugiej strony TVP.