18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krwiste anime.

Hunter562 • 2011-07-31, 12:54
Jedno z bardziej soczystych anime (są cycki!).







Muzyka: Hollywood Undead - City
Anime: Elfen Lied.

Jaranie się wstawianiem wiadomych "banerów" jest pedalstwem, a wstawiający to hejter z małym wackiem. :hitler:

Dragero3

2011-08-01, 22:50
@Hunter: w sumie przez Ciebie mam ochotę "Elfen Lied" pooglądać, choć w anime nie gustuję (jedyne, jakie oglądałem, to Hellsing (niedawno) i Dragon Ball (Z/GT, ale to za czasów RTL7). Cóż, się zobaczy. Piwko poszło, setne swoją drogą, a 14 tych piw (czy nawet 88...) byś dostał za awatar ;) .

Slava!

Suicide_on_demand

2011-08-01, 23:07
@ hunter masz tu tytuł jednego porąbanego anime :
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan (główny bohater ginie w pierwszym odcinku bodajże 4 razy)
a tak na serio to polecam Wolfs Rain i może Nurarihyon no Mago nie jest to zbyt brutalne ale warte obejrzenia.

Hunter562

2011-08-01, 23:49
I_know_when_you_die,
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan widziałem, zryte totalnie, ale fajnie się oglądało (chociaż nie pogniewałbym się gdyby jakaś fabuła się tam pojawiła :-P ).
Sprawdzę te dwa poniższe, dzięki.

Miranda

2011-08-02, 12:12
Hunter562,
jak chcesz troszkę posiedzieć w tematach anime, a nie znasz jeszcze tych stron to polecam odwiedzić fansubs.pl - duża baza hardków, i animesub.info - mnóstwo napisów i grono fajnych ludzi. Zrób sobie konto na ansi i chlapnij coś na forum - jest tam taki temat bodajże "szukam anime podobne do..." Na pewno ktoś ci odpowie i poda kilka mogących zainteresować cię pozycji, z czego jedną z pierwszy zapewne będzie Berserk (hrhr, jakby co to byłam pierwsza >:] )

walchuck21

2011-08-02, 22:45
Bardzo polecam to anime, jedno z moich ulubionych, tak pozatym do tego co powiedzial ze to anime jest o tym ze ta dziewczynka na wozku spojrzy na kogos i wybucha, to nie o to w tym chodzi, wiec najpierw obejrzyj a potem cos komentuj.
Pozdrawiam.

Baton91

2011-08-03, 20:14
Hunter562 napisał/a:


Zna ktoś podobne anime (w sensie mroczne, brutalne) prócz tych wymienionych przezemnie wyżej, Deth Note i Higurashi no Naku Koro ni?



Polecam Berserka anime krociutkie ale manga warta poczytania. Chociaz ostatnie odcinki jakies takie puste sa, ale moze Miura mnie znowu zaskoczy..

Klimat mrocznego sredniowiecza i moje ulubione filozoficzne rozkminy na rozne tematy. Nie chce spojlerowac po prostu to trzeba zobaczyc :)

CiociaSmiglo

2011-09-04, 15:52
@Hunter562 ja ze swojej strony polecam także 'Kara no Kyokai'. Brutalne anime, piękna kreska, CUDOWNA ścieżka dźwiękowa jak i również Opening bodajże w 5 odcinku. Jest to krótka seria lecz jak na anime odcinki są dość długie.

walchuck21

2011-09-04, 21:15
Hitler napisał/a:

@up

Ale to Ty wrzucasz bajki na sadistika...



Kolego, Anime to nie są tylko "bajki"

marinis

2016-11-29, 15:43
Elfen Lied to zdecydowanie jedno z najlepszych anime (japońskich animacji) jakie kiedykolwiek powstały, a zarazem czołówka wśród tych najbardziej brutalnych.
To anime nie ma praktycznie żadnych granic okrucieństwa i dlatego jest takie niesamowite. Obecnie Japończycy tak mocnych produkcji już nie tworzą, bo niestety cenzura jest dużo większa.
Natomiast w Elfen Lied był sadyzm i dziewczynki, które zabijały brutalnie innych (tak naprawdę to nie były ludzkie istoty), a zarazem zabijanie dzieci.
Ich bronią były tak zwane wektory, czyli niewidzialne ręce.

To anime jest arcydziełem i wyjątkiem, więc żadną normą wśród japońskich animacji.