18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krwiak po wypadku na rowerze

roybatty • 2020-07-27, 21:58
Kilka fotek mojej nogi po spotkaniu z motocyklem. Przejeżdżałem rowerem przez przejazd, gość bez uprawnień wyjechał spomiędzy stojących aut. Na szczęście nie trafił mnie bezpośrednio tylko uderzył w przednie koło wyrywając mi rower spod tyłka. To co widać to efekt uderzenia elementu ramy w lewe udo. Smacznego! Dostanę naklejkę "dzielny pacjent"?






Yanush

2020-07-28, 10:12
Wyzimlak napisał/a:

Normalny człowiek poruszający się samochodem jak pan bóg przykazał. W przeciwieństwie do ciebie. p*zdo.



Pan Bóg jeździł samochodem?

Dzban xD


A co do materiału, piwko leci. Swoje wycierpiałeś, ale nie ukrywam że bardziej cieszyłaby mnie amputacja, otwarte złamanie kości udowej, deformacja kończyny po zderzeniu, no bo to jednak jest Sadistic, a nie forum dla medyków.

Marianset

2020-07-28, 11:12
Nie rozumiem co to za argument "gość bez uprawnień". To tak jaakby ktoś ci powiedział nie zdales matury nie mozesz pisać... Idź pan w ch..

MrNeko

2020-07-28, 11:24
Zamiast zsiąść z roweru to przejeżdżałeś przez przejście dla pieszych?

twojadziewczynajestgruba

2020-07-28, 12:06
Szukasz atencji? Większy siniak, zwykła gleba. Nie wiem kto jest większą p*zdą Ty czy ten na moto.

Marianset napisał/a:

Nie rozumiem co to za argument "gość bez uprawnień". To tak jaakby ktoś ci powiedział nie zdales matury nie mozesz pisać... Idź pan w ch..



Właśnie potwierdziłeś/aś (ch*j wie kim jesteś), że tacy nie powinni brać się za pisanie.

roybatty

2020-07-28, 12:40
Marianset napisał/a:

Nie rozumiem co to za argument "gość bez uprawnień". To tak jaakby ktoś ci powiedział nie zdales matury nie mozesz pisać... Idź pan w ch..



Z mojej perspektywy żadna różnica, natomiast dla pana motocyklisty dość duża, ponieważ będzie miał sprawę w sądzie a po drugie ubezpieczyciel zwróci się do niego z uprzejmą prośbą o zwrot każdego grosika który mi już wypłacili (na razie dostałem kasę za straty materialne) i które jeszcze mi wypłacą.

MrNeko napisał/a:

Zamiast zsiąść z roweru to przejeżdżałeś przez przejście dla pieszych?



Czytanie ze zrozumieniem nadal boli jak widzę, wyraźnie napisałem o przejeździe

twojadziewczynajestgruba napisał/a:

Szukasz atencji? Większy siniak, zwykła gleba. Nie wiem kto jest większą p*zdą Ty czy ten na moto.
Właśnie potwierdziłeś/aś (ch*j wie kim jesteś), że tacy nie powinni brać się za pisanie.



Następny który nie odróżnia siniaka od krwiaka, to już chyba wiem kto jest tą p*zdą

Yanush napisał/a:


A co do materiału, piwko leci. Swoje wycierpiałeś, ale nie ukrywam że bardziej cieszyłaby mnie amputacja, otwarte złamanie kości udowej, deformacja kończyny po zderzeniu, no bo to jednak jest Sadistic, a nie forum dla medyków.



No wiem, hard mi uciekł sprzed nosa...

czorny711

2020-07-28, 13:05
Wstyd by mi bylo takie coś wrzucic xd trzeba byc wyjątkową c*pką :mrgreen:

Buliboss

2020-07-28, 13:19
Wystarczy się najebac i jebnąć o łóżko




wojtekpwse

2020-07-28, 13:37
Na przyszlosc nie wtykaj sztycy w odbyt nie bedzie siniakow

Yanush

2020-07-28, 21:03
wojtekpwse napisał/a:

Na przyszlosc nie wtykaj sztycy w odbyt nie bedzie siniakow



Mamy eksperta. Słuchać się, chłop wie co mówi. Poświęcił się dla nas... Dla nauki....

pankruk

2020-07-28, 23:05
Prawda jest taka, że zwłaszcza w miastach wpychacie się tymi rowerami gdzie popadnie, nawet jeśli macie te swoje pierwszeństwo to bez zastanowienia ładujecie się pod koła innego pojazdu z nastawieniem "uderzy mnie ch*j to go dojadę w sądzie i dostanę odszkodowanie", a mało który bierze pod uwagę, że z takiego spotkania może wyjść jako kaleka. Warto ryzykować dla tych paru złotych? Nie uważam, że Ty tak robisz ale taka tendencja jest zauważalna.

Szczypek91

2020-07-29, 10:04
Wyzimlak napisał/a:

Normalny człowiek poruszający się samochodem jak pan bóg przykazał. W przeciwieństwie do ciebie. p*zdo.



Na spacer, czy dla odrobiny ruchu też się wybierasz samochodem? Czyżby Janusz, który jedyny kontakt ze sportem ma na fotelu przed TV?

:-P

pankruk

2020-07-30, 22:15
Szczypek91 napisał/a:

Na spacer, czy dla odrobiny ruchu też się wybierasz samochodem? Czyżby Janusz, który jedyny kontakt ze sportem ma na fotelu przed TV?



Tak obiektywnie patrząc to ani sport ani siedzenie przed tv nie czyni żadnego z was lepszym. Kwestia wyboru, który ch*j wszystkich obchodzi.

lensam

2020-09-09, 15:12
Witam kilka dni temu miałem bardzo podobny uraz. Chciałem się zapytać jak długo wchłaniała się panu ta buła?