18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krucjatowy

Verbatim369 • 2015-02-12, 18:31
Popie**alają ryczerze na krucjate. I jeden mówi:

- k***a! Ale żeśmy wczoraj z Ulrykiem pochlali. Po północy film mi sie urwał normalnie...
- Co Ci się urwało Tristan????

blizniak

2015-02-12, 22:35
- no zasięg starciłem

Xadamoon

2015-02-12, 23:44
Tak było, potwierdzam.

terro79

2015-02-12, 23:58
Chyba jednak fake.

raper900

2015-02-13, 00:17
Że co mu się urwało?

Svenlee

2015-02-13, 01:17
Idzie taki ktoś na 10:00 do roboty, kończy o 18:00. I potem takie zj***ne rozkminy wrzuca na sadola.

miszczcieniu

2015-02-13, 01:29
Do baru wchodzi gościu cały obwieszony złotem, z szyi zwisa mu droga bizuteria, a z kieszeni sypia się banknoty. Podchodzi do barmana i mówi:
-Barman piwko proszę!
Barman nalewa, patrzy na niego i w końcu się pyta:
-Ty skąd masz tyle kasy? Bank okradłeś?
-TO było tak: Szedłem sobie z dwoma kumplami ulicą, patrzę lampa. No to kurde wziąłem i potarłem. Patrze a tu dżin wyskakuje i mówi, że spełni moje jedne życzenie. No to się długo nie zastanawiam i mówię, że chcę być najbogatszy, mieć kasy jak lodu. No i mam.
Po pewnym czasie do tego samego baru wpada inny koleść. Dziewczyny otaczają go z każdej strony, oblegają go, same piękności. Podchodzi do barmana i mówi:
-Barman piwko poproszę!
Barman nalewa, patrzy na niego i w końcu się pyta:
-Jak ty to robisz, że kobiety cie tak pragną?
-TO było tak: Szedłem sobie z dwoma kumplami ulicą, patrzę lampa. No to kurde wziąłem i potarłem. Patrze a tu dżin wyskakuje i mówi, że spełni moje jedne życzenie. No to się długo nie zastanawiam i mówię, że chcę żeby wszystkie najładniejsze laski na mnie leciały, że chcę mieć monopol na kobiety. No i mam!
Mijają kolejne minuty. Do baru wchodzi człowiek z pomarańczą zamiast głowy. Podchodzi do barmana i prosi o piwo. Barman mu nalewa, tak patrzy na niego i w końcu pyta:
-Czemu masz pomarańczę zamiast głowy?
-TO było tak: Szedłem sobie z dwoma kumplami ulicą, patrzę lampa. No to kurde wziąłem i potarłem. Patrze a tu dżin wyskakuje i mówi, że spełni moje jedne życzenie. No to się zacząłem zastanawiać... tak myślę, myślę i mówię, że chcę mieć pomarańczę zamiast głowy. No i mam!

Verginol

2015-02-13, 09:23
up
Ale to było ch*jowe.

Kazio666

2015-02-13, 14:05
Tak spojrzałem na nick autora i się rozczarowałem...