18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krowi rytuał

Pantilion • 2018-11-09, 05:36
Hindusi deptani i gnieceni przez bydło w imię świętej krowy :D


Sa...........hi

2018-11-09, 20:02
panta_rhei napisał/a:

Up, aż się boje pomyśleć jakiej wiary był kokeś z harda co wysmarował się gównem w wannie i do tego sobie zwalił...


Na pewno mniej hardkorowej niż taka która karze wysadzać się metrze albo kamienować własne dzieci.

tigerqaz

2018-11-09, 22:34
Ale że co? Mi to pasuje że sami się wykańczają i zdychają.
Wcale ale to wcale nie wydaje mi się głupie. Więcej !!!

Wredny_ciul

2018-11-09, 23:06
Patrząc z perspektywy na zwyczaje w innych krajach jak sp***alanie przed bykami w hiszpanii, bycie deptanym przez krowy w indiach czy zakaz spożywania wieprzowiny i alko w krajach islamskich cieszę się, że jestem Polakiem. Chociaż to chrześcijaństwo czy katolicyzm to też ch*jowa sprawa, przymykanie oka na księży dymających ministrantów, przepie**alanie kasy na rydza przez emerytki... Ech k***a. Wróćmy do pogaństwa, lub jak kto woli rodzimowierstwo słowiańskie. Latanie nago po lesie z koleżankami pod rzekomym powodem znalezienia kwiatu paproci i r*chanko pod drzewem brzmią ciekawiej i fajniej niż wyj***nie się w powietrze w imię popapranego boga odbierając przy okazji życie innych osób. A reszta świata powinna podążyć za naszym przykładem. Ponoć coraz więcej polaków przechodzi na naszą dawną religię, bierze śluby, sam się nad tym zastanawiam.

JebaćLudzi

2018-11-09, 23:23
Co za banda pie**olonych k***a kretynów.Mogło to bydło jeszcze nasrać na te gówna.Niech sie dadzą koniom zerżnąć nastepnym razem

x2345x

2018-11-10, 00:47
Co kraj to obyczja :idzwch*j:

mateuszsadoltzr

2018-11-10, 04:46
Polecam iść przed swiętami do lidla po karpia będziecie mieli to samo