18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krów cierpienie na wybiegu

fantastico • 2018-04-20, 10:35
Krowy padają na wybiegu by umierać w męczarniach na skutek trucia się czymś. Biedne nie wiedzą co się z nimi dzieje, gdy chłodna ręka śmierci na kark jest im położona.

Jak mówi stare chińskie przysłowie:

"Pokorne ciele nie będzie ssało sutka,
gdy dopadnie je śmierć szybka i krótka".


jacek44

2018-04-21, 21:24
Mors_Nigra napisał/a:

"większość sadoli ma cię dosyć" zawsze mnie bawi jak różnego rodzaju patałachy, gdy są swoim świętym gniewie, czują się jakby mieli za sobą poparcie narodów świata. Mów za siebie i parę osób które strzeliły Ci piwko. Większość sadoli to głęboko w dupie ma opisy fantastico. Ani ich to ziębi ani parzy. Także tego...




stary, pisząc że większość sadoli ma głęboko w dupie opisy fantastico zrobiłeś dokładnie to samo, o co się przypie**oliłeś do tego wyżej :amused:

Mors_Nigra

2018-04-21, 21:51
@jacek44 mylisz się. Ja swoje zdanie bazuję na ilości piw dla fantastico za jego tematy w porównaniu do ilości piw jakie otrzymują tacy bóldupcy jak on. Bardzo rzadko przewinie się jakiś komentarz, jaki to fantastico jest fajny, więc wygląda na to, że ludzi to generalnie ch*j obchodzi. Jak widzisz, bazuję swoje stwierdzenie na czymś konkretnym.

maupa78

2018-04-21, 22:29
Skąd ten film?

eles87

2018-04-21, 22:48
Jaka tego przyczyna ktos wie? Smutny widok

Mamałyga

2018-04-22, 13:02
Wchodzę na Sadola tylko dla opisów fantastico!

Sonoio

2018-04-22, 22:48
To efekt jakiejś broni chemicznej czy co?

CzarnyBiałas

2018-04-24, 19:03
Essent napisał/a:

fantastico,
Może byś nas oświecił co się stało z tymi krowami ?!?! Każdy tu jest ciekawy.Zaj***łeś pół poczekalni łajnem i nie raczysz wyjaśnić co to jest !

P.S. Proponuje wziąć myszkę w łapę i kliknąć na przycisk USUŃ KONTO.k***a,większość sadoli ma cię dosyć za opisy i materiały z quangdonk i innego ścierwa.Zawaliłeś pół poczekalni i chomiki sadola nie wyrabiają.I ten j***ny Twój avatar :homer:



aż się qrwa musiałem zalogować!

Gufno prawda! Uwielbiam fantastico! Ten portal nie byłby taki "kolorowy" bez niego!

I nie trzeba sprawdzać kto wstawił filmik bo po opisie od razu wiadomo, że będzie dobra zabawa!

Banda malkontentów! To przez was straciliśmy wielkiego mistrza krabowego!