18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Krótko o Polaku, cyganie i Wrocławiu.

Slaydeka • 2014-02-08, 00:49
Jeśli cygan wraca z żebrów na koczowisko, niosąc kulę pod pachą - wyjeb mu.
Jeśli cygan gra na akordeonie w tramwaju, co jest sprzeczne z regulaminem i wk***iające zarazem - wyjeb mu.
Jeśli cygan patrzy na Ciebie pogardliwie, obraża Cię lub nie przepuszcza w drzwiach mpk - wyjeb mu.
Jeśli cygan zajmuje nielegalnie polską ziemię, dokucza, błaga o pieniądze a potem uważa się za lepszego - wyjeb mu.
Jeśli zobaczysz cygana plującego do talerza w restauracji na rynku lub ubliżającego z powodu odmowy daniny - złap go i wyjeb mu.

Cyganie dzień po dniu mają nas za nic, nadużywają "gościny".
Wracam po pracy i muszę słyszeć kolejną historię o wrocławianach bojących się reakcji na cygańskie chamstwo. Chamstwo zwyczajne, za które Polak dostałby w zęby.
Albo jesteśmy na swojej ziemi, albo spakujmy manatki i oddajmy im Wrocław oraz inne zasyfione przez nich miasta.

Znam prawdziwą kulturę cyganów, jest ciekawa, na Węgrzech widziałem naocznie jak prawdziwy cygan zarabia na życie. Tańcem, zabawą, muzyką i gospodą.
Ten burdel m.in. na Kamieńskiego to zwykły kibel a nie cygańska kultura i żadna opłacona przez garniturki lewacka inicjatywa tego nie zmieni.

Albo zobaczę w końcu reakcję Polaka na opluwanie, albo rozwieszę ten mini zestaw porad w każdym j***nym tramwaju. A jeśli jakiś Polak będzie miał pretensje, że wyj***łem cyganowi, to ten głupi lach dostanie drugą porcję za cygana.

Bo Polakom dziś tak trzeba, albo kazać wyj***ć albo czekać aż sam straci zęby i będzie mądry po szkodzie.

km...........21

2014-02-08, 07:17
Cytat:

Jeśli cygan wraca z żebrów na koczowisko, niosąc kulę pod pachą - wyjeb mu.
Jeśli cygan gra na akordeonie w tramwaju, co jest sprzeczne z regulaminem i wk***iające zarazem - wyjeb mu.
Jeśli cygan patrzy na Ciebie pogardliwie, obraża Cię lub nie przepuszcza w drzwiach mpk - wyjeb mu.
Jeśli cygan zajmuje nielegalnie polską ziemię, dokucza, błaga o pieniądze a potem uważa się za lepszego - wyjeb mu.
Jeśli zobaczysz cygana plującego do talerza w restauracji na rynku lub ubliżającego z powodu odmowy daniny - złap go i wyjeb mu.



Poprawnie to powinno wyglądać tak
Jeśli cygan - wyjeb mu

Fu...........66

2014-02-08, 08:19
Na Grunwaldzkim łazi taki cygan, który udaje jakiegoś Alzheimera czy ch*j wie co, tj. klęczy, brudne łapsa podkurczone pod siebie i się cały telepie, jak pojeb. Widziałem parę starszych osób, które mu sypnęły groszem, a ta chciwa k***a od razu nad tą miską się pochyla i patrzy ile wpadło. Najlepsze, że pewnego razu nad ranem widziałem, jak ten brudas normalnie idzie, jak do miejsca pracy. Oczywiście dostatecznie wcześnie, by nikt nie widział, że to j***ny oszust.

crackit

2014-02-08, 08:47
Polak mądry po szkodzie? Kochanowski już kiedyś napisał o tym:

Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

Więc propozycja kmils21: "Jeśli cygan - wyjeb mu" jest w 100% słuszna

Zanzazaar

2014-02-08, 09:28
Piwo dałem za końcówkę, bo każdy Polak, który broni cyganów też zasługuje by mu wyj***ć. I to dwa razy, bo że cygan szkodzi, to norma, wróg szkodzi, a jak swój szkodzi, to jak zdrada.

lipiak123

2014-02-08, 09:35
Chłopie dobrze mówisz !!! Ale prócz tego, może i Ty byś tym brudasom wyj***ł ? A nie narzekasz, że Polacy tego nie robią, a sam wracasz do domu z roboty i bezczynnie się przyglądasz jak te kawałki gówna szpecą nasz kraj i wywyższają się nad nami. Pewnie mi powiesz czy ja wyj***łem cyganowi skoro taki cwany jestem ? Tak właśnie wyj***łem i wcale nie tak słabo i nie raz :) Niedaleko mojego miejsca zamieszkania grasuje kilka cyganów ze swoimi ,,kobitkami,, kradną na potęgę a nawet napadają. Raz te k***y w sensie cyganki, próbowały okraść 14 latka. Nerwy mi puściły a cygance skóra na łuku brwiowym. Tempie te bakterie jak się tylko da, bo porządny obywatel prócz pie**olenia powinien jeszcze COŚ ROBIĆ !

Catacombe

2014-02-08, 09:37
Problem jest taki że jak wyjebiesz cyganowi, za rogu wybiegnie jego 10 kolegów.

W3sT1992

2014-02-08, 09:45
To gówno tak dobrze trzyma się u nas w kraju, bo w przeciwieństwie do Polaków potrafią się zjednoczyć, stać murem jeden za drugim. I jest dokładnie tak, jak napisał przedmówca - wyjebiesz jednemu, zaraz zlecą się jego kompani. Dopóki Polacy będą tak podzieleni i skłóceni, ten syf sam się nie sprzątnie z naszego kraju, tylko dalej będzie się panoszyć..

adam1c

2014-02-08, 09:45
Wszystko fajnie, ale pobijesz gówno a bedziesz odpowiadał jak za człowieka.

lipiak123

2014-02-08, 09:50
Okej więc nie ruszajmy ich bo wszystkich nas zamkną w więzieniu albo wyleci ich zza rogu dziesięciu :) Po prostu jeszcze sobie troszkę ponarzekajmy skoro nic nie można z gównem zrobić :) - Ironia :evil: Dopisze jeszcze, ze pie**ole tych co narzekają a nic nie robią. Oby wasze córki dały dupy cyganom ! A ja cyganów nienawidziłem , nienawidzę i nienawidzić będę . A prócz tego będę to tępił w każdym możliwym przypadku. Tak jak to robię do dziś dnia i jak napisałem parę komentarzy wyżej. Amen chore sk***ysyny

Gotti

2014-02-08, 10:00
Zacznij wieszać ...

lokoroko

2014-02-08, 10:27
Jeśli jakiś POLACZEK pomaga cyganowi okradać polaka, to wyjeb cyganowi, a potem POLACZKOWI!

vassili

2014-02-08, 10:46
Prawie codziennie w godzinach południowych mijam u siebie na rynku cyganiątko, które gra na akordeonie. Oczywiście sraż miejska jak i policja nawet nie raczą kiwnąć palcem. Normalnemu człowiekowi już dawno to dziecko zostałoby zabrane, a rodzice musieliby płacić kary za nie wykonywanie nakazu posyłania dziecka do szkoły.

Tazz

2014-02-08, 10:54
Lipiak123... prawdziwy z ciebie wojownik, pobiłeś cyganke.. łoł,gratulacje,szacun :D nauczaj nas

a tak serio to idź powalczyć serio np. z 5 wielkimi kuzynami cygańskimi i wtedy pogadamy

Ku...........is

2014-02-08, 11:52
Cytat:

Znam prawdziwą kulturę cyganów,

toś doj***ł :ubawdolez: