18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótko na temat gender

RapujacyToster • 2017-02-09, 01:01
Genitals ≠ gender :samoboj:



To w takim razie ja jestem sokowirówką 8-)

cuurniprime

2017-02-09, 01:20
Gender - ideologia stworzona przez prof. Money'a na podstawie badań psychologicznych hermafrodyty. W sumie to się zgadza :amused:

Dio_1

2017-02-09, 01:32
lekarstwa na to całe pie**olenie są dwa , pierwsze możliwe tylko w wypadku płci żeńskiej do 70 kg i max 30 kilku lat
; to porządne bolcowanie


Ew w innym wypadku jednorazowa aplikacja pastylki z ołowiu tylko trzeba pamiętać o tym że pastylkę należy podawać z prędkością początkową co najmniej 715 m/s

kaliber pastylek nie ma znaczenia ;D




manson__

2017-02-09, 03:52
Dio_1 napisał/a:

ekarstwa na to całe pie**olenie są dwa , pierwsze możliwe tylko w wypadku płci żeńskiej do 70 kg


Kolega gustuje w karlicach, jak mniemam.. ? :krejzi:

Dio_1

2017-02-09, 04:20
@up manson_ widziałeś kiedyś karlice co by warzyła 70 kg ? albo masz problem z czytaniem ze zrozumieniem , może twój wiek ma tu jakąś role ;) ograniczenie do 70 kg bo powyżej zazwyczaj zaczynają sie wieloryby , wyjątek jak jest wysoka albo ma duże cycki .



ps; skoro tak bardzo cie ciekawi w czym gustuje zaspokoję twoją ciekawość najlepsze są studentki (1-2 rok studiów wypuszczone ze smyczy w nowym mieście) a do tego jak sie trafi ukrainka to panie ... prują się jak stare prześcieradła, a do tego w miarę tanio wychodzi ;D może za kilka lat jak ci jajka włosami obrosną to sam sie przekonasz ...


Pan_Diabeł

2017-02-09, 07:46
Jordan powiedział "stop it" czy "stab it"? Mam nadzieję że to drugie.

Noside

2017-02-09, 08:47
I ten wyraz twarzy oczekujący aprobaty, która przyniesie ulgę w cierpieniach psychicznych..

BialyNigger

2017-02-09, 09:44
Genitals = Sex
Gender =/= Genitals

Laska nie powiedziała nic nieprawdziwego.

AwesomeChillout

2017-02-09, 10:19
jarl_odyniec napisał/a:

Jordan powiedział "stop it" czy "stab it"? Mam nadzieję że to drugie.

Stop it, get some help. (tł. polsko-łacińskie.) Nie pie**ol, idź się lecz. Mam nadzieje że pomogłem :szczerbaty:

Cz...........as

2017-02-09, 12:09
Jako femi-gendero-nazistka na pewno ma kota. Jak jakimś cudem będzie mieć małe to nie zajrzy pod ogon żeby się dowiedzieć czy to samiec czy samiczka tylko zapyta...

napierdalator13

2017-02-09, 12:27
yyy ale o co chodzi tej kobiecie, że niby co ma oznaczać ta wypowiedź. Wiecie nie śledzę na bieżąco tych patologi i nie wiem o co kaman.

manson__

2017-02-09, 12:42
Dio_1 napisał/a:

@up manson_ widziałeś kiedyś karlice co by warzyła 70 kg ? albo masz problem z czytaniem ze zrozumieniem , może twój wiek ma tu jakąś role ;) ograniczenie do 70 kg bo powyżej zazwyczaj zaczynają sie wieloryby , wyjątek jak jest wysoka albo ma duże cycki .



ps; skoro tak bardzo cie ciekawi w czym gustuje zaspokoję twoją ciekawość najlepsze są studentki (1-2 rok studiów wypuszczone ze smyczy w nowym mieście) a do tego jak sie trafi ukrainka to panie ... prują się jak stare prześcieradła, a do tego w miarę tanio wychodzi ;D może za kilka lat jak ci jajka włosami obrosną to sam sie przekonasz ...


Oho! Mamy samca alfa!

TB303

2017-02-09, 13:07
@Dio_1
Myślisz, że ktokolwiek na sadolu Ci uwierzy? Dobrze wiemy, że nawet cycka nigdy nie dotknąłeś, a do zdjęć studenten to konia trzepiesz, kilka razy dziennie. Matkę oszukasz, ojca oszukasz, ale nas? Ni ch*ja :amused:

v1vAz

2017-02-09, 13:47
wystarczy spojrzeć na włosy i tę kokardkę, już widać że coś naj***ne w głowie

krz2

2017-02-09, 14:08
@v1vAZ
No ale trzeba przyznać że jest ładna