18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótko i na temat "chamie jebany"

Novik • 2011-06-07, 09:56
chamski kierowca blokuję drogę mądremu....
to że ma motor i nie stoi w korkach jak te "ch*je" to nie znaczy że jemu też trzeba poprzeszkadzać.

Ryuk

2011-06-07, 10:16
k***a, co za debil :/ Dobrze, że motocyklista mu chociaż pojechał :/

Go...........ay

2011-06-07, 10:30
k***a za takie coś rozj***ć tylko kolesiowi lusterko.. j***ny pies ogrodnika... sam nie przejedzie szybciej a innym nie da... rejestracja LU i wszystko jasne.

hailtotheparanoia

2011-06-07, 10:36
Oj, biedactwo.
Uwielbiam motocyklistów lawirujących między autami, szczególnie gdy zatrzymują się żebrami na otwartych drzwiach mojego samochodu - innymi, poważniejszymi słowy - ch*j mnie strzela, gdy zaczyna się biadolenie nad motocyklistą, który na moment musiał się przytrzymać, składając całą odpowiedzialność za jakikolwiek wypadek w kierowcach samochodów, bo w swym samozachwycie, ubzdurał sobie że ma niepodważalne prawo wymijać innych z lewej, prawej, góry i dołu.

LOADING...

2011-06-07, 10:46
@up
Co ty facet pie**olisz ? Facet go ewidentnie i złośliwie blokował, walić to czy mógł ich mijać czy nie, ma motor po to by z uśmiechem na twarzy mając miejsce do jazdy nie stać w korku. Ciekawe czy ty chociażby na rowerze stał byś w korku za nimi ? Pogratulować myślenia i rozumu który ewidentni popiera buractwo i chamstwo na naszych drogach. Dziękuję !!!

~Velture

2011-06-07, 10:49
O ile mi wiadomo kierowca nie ma obowiązku zjeżdzania wielkiemu paniczowi motocykliście do krawędzi jezdni aby ten mogl przejechac.

Ja wiele razy zjezdzalem aby mogl ktos przejechac motocyklem ALE TO MOJA DOBRA WOLA i nic więcej. O ile kiedyś robiłem to często bo prawie zawsze podziękował ręką jak mu się zrobiło miejsce tak teraz nie ruszam się nawet na centymetr bo żaden już nie dziękuje bo "jemu się należy" dosłownie.

Kto z was widział KIEDYKOLWIEK aby motocyklista ,ktory jedzie jak ten np. na filmie jak zmienia pas używał kierunkowskazów? Chociaż raz widzieliście? Ja nie a w życiu jako kierowca zrobiłem grubo ponad 150tyś km. Ani razu nie widziałem aby wymijając czy to w korku czy to przykładowo na katowickiej jak lawiruje między pasami aby ktorys uzył kierunkowskazu.

Do tego wk***ia mnie to ich podgazowywanie aby wszyscy w korku wiedzieli ,ze jedzie pan motocyklista i trzeba sie przygotować na ustąpienie miejsca jak karetce.

brylant1412

2011-06-07, 10:53
Z okna z domu kiedyś widziałem jak jechał gościu maluszkiem a za nim na motorze taki harleyowiec skóra pióra długie wystawały mu za kasku i trąbi na tego z maluszka.Ten z maluszka zatrzymał sie i wysiada chłop prawie jak pudzian i to tego harleya problem masz człowieku.Mina pseudo harleya była bezcenna.

Robster

2011-06-07, 11:00
@Velture tu nie chodzi o to, żeby zjeżdżać motocyklistom, ale o to że ten pie**olony ch*j zajeżdżał drogę, przecież to wyraźnie widać. ALe taka jest natura j***nego Polaka - "Ja nie przejade, to i ty j***ny ch*ju nie". Ale sk***iel nie zastanowi się, że skoro mu tak źle stać w korku, to niech bierze j***ny rower i motor i niech jedzie, a nie będzie zatruwał życie innym, bo jest j***nym nieudacznikiem.

kratek71

2011-06-07, 11:03
Prawidłowo = kupił motor bo niechciał stać w korkach, ale ktoś mu udowodnił że w polsce nie ma tak łatwo 8-)

LuKaS__

2011-06-07, 11:20
Gordon co to znaczy że Lu i wiadomo ... ?

gin

2011-06-07, 11:51
Teraz jest takie prawo, że motocyklista też musi stać w korku a nie wymijać którędy się da. Moim zdaniem jest to głupie. A ten koleś który mu blokuje niech sam kupi sobie motor a nie ten pier*****y karawan.

niejakub

2011-06-07, 11:55
Jeden pas - jeden pojazd. I nie patrze w lusterka powyżej 120 kmh.

LOADING...

2011-06-07, 12:16
@niejakub Skąd: Rzeszów

To ja już wiem kto mnie wk***ia jak do roboty jeżdzę ... Mam cię :evil:

LuKaS__

2011-06-07, 12:19
LU lublin ...

polslav

2011-06-07, 12:20
wiadomo k***a, najgorsze buraki-kierowcy to z Lublina