18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krotki zart

sylwusiex • 2015-02-17, 22:14
Wife: "How would you describe me?"
Husband: "ABCDEFGHIJK."
Wife: "What does that mean?"
Husband: "Adorable, beautiful, cute, delightful, elegant, fashionable, gorgeous, and hot."
Wife: "Aw, thank you, but what about IJK?"
Husband: "I'm just kidding!"

Po polsku nie da sie.

WojtkU

2015-02-17, 22:19
Nawet Delikatnie sie usmiechnalem ale nie za mocno. :)

MorszczuK88

2015-02-17, 22:19
-Kochanie. jakbyś mnie opisał?
-ABCDEFGHIJK
-Alkoholiczka, Bydło, c**a, Dupodajka, Extrassąsa, Fajfuska, Gruba, Hiena I j***na k***a!

gojlad

2015-02-17, 22:21
Żona: Jak mnie opiszesz?
Mąż: KPLJTŚMŻZRTDS
Żona: Co to znaczy?
Mąż: k***a, p*zda, latawica,jesteś nawet niezłą kucharką, To ja zabiłem twoją matkę, śmierdzi ci z japy i c**y, masz tak szpetny ryj że nasz pies się powiesić po spojrzeniu na ciebie,żółte zęby, zaraziłem cię Hivem...
Żona: (po uprzednim zamknięciu mordy) aa. A co w takim razie znaczy RTDS?
Mąż: r*cham twoja trzy siostry bitch...

kzf

2015-02-18, 00:33
@gojlad,

Aha...

Go...........k4

2015-02-18, 01:13
@up

no właśnie ... :mrgreen:

Jack Daniel's

2015-02-18, 01:53
gojlad, ale naprawdę nie musisz nam opisywać swojej kobiety. Współczucia tutaj nie znajdziesz.

Jebievdenko

2015-02-18, 02:16
Żona: Jak mnie opiszesz?
Mąż: ABCDE...ZŻ
Żona: Co to znaczy?
Mąż: Ambitna, bystra, cnotliwa, dzielna, elokwentna, ..., zabawna.
Żona: A co z Ż?
Mąż: Żartowałem

eMJay8086

2015-02-18, 08:26
Absolutnie bujnie-cycata dupa, elegancko i filuternie gryząca hrabiowskiego i jaśniepańskiego ku*asa.

bz...........ue

2015-02-18, 08:42
MorszczuK88 napisał/a:

-Kochanie. jakbyś mnie opisał?
-ABCDEFGHIJK
-Alkoholiczka, Bydło, c**a, Dupodajka, Extrassąsa, Fajfuska, Gruba, Hiena I j***na k***a!




I tak wiemy, że ją kochasz :amused:

raper900

2015-02-18, 10:29
Akurat Polacy na określenie jednej rzeczy mają kilkanaście różnych słów, więc w języku polskim jest dużo większe pole manewru jeśli chodzi o ten kawał. A jeśli ktoś mówi, że po polsku nie da się no to sorry, ale musi być jakimś niedorozwojem.

SebaD

2015-02-18, 11:37
MorszczuK88 napisał/a:

-Kochanie. jakbyś mnie opisał?
-ABCDEFGHIJK
-Alkoholiczka, Bydło, c**a, Dupodajka, Extrassąsa, Fajfuska, Gruba, Hiena I j***na k***a!



Co to jest "extrassąsa" ? Coś jak ekstraklasa?

pervvv6

2015-02-18, 14:50
no właśnie grammar nazi is here: "ekstrassąsa"???

Xx...........oJ

2015-02-18, 15:00
raper900 napisał/a:

Akurat Polacy na określenie jednej rzeczy mają kilkanaście różnych słów, więc w języku polskim jest dużo większe pole manewru jeśli chodzi o ten kawał. A jeśli ktoś mówi, że po polsku nie da się no to sorry, ale musi być jakimś niedorozwojem.




@raper900 Udowodnij, nie zmieniając znaczenia ani jednego słowa. Jak ci się nie da to jesteś niedorozwojem :amused:

A tak na serio, to wiesz ile czasu zajęłoby spolszczenie tego? O ile w ogóle by się znalazło te słowa, bo do jednego nie znajdziesz i cała praca na marne. Po prostu nawet jeśli się da to szkoda czasu, bo korzyść jest zbyt mała do ewentualnego zysku. High risk - Low reward. Tak btw, może starczy już tego dopie**alania się do angielskiego w każdym temacie? Aż tak wam zależy na piwkach?

Aha, a jakiego słowa użyłeś w podkreślonym słowie w twojej wypowiedzi? Chyba nie polskiego co?

Rappar

2015-02-18, 19:51
Język angielski ma jakieś 3 razy większą pulę słownictwa i jest językiem zdecydowanie bogatszym od polskiego.