18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótki rajd 15-latka na parkingu w Łęcznej

kierowcafurmanki • 2016-02-18, 13:43
Jak to oglądasz gimbusie, to pewnie na stojąco, bo ojciec ci dupę złoił :smiechzula:



Akcja jak z filmu rozegrała się w środę wieczorem przy Centrum Handlowym Wamex. Rozbity samochód, który dachował i przewrócona lampa oświetleniowa to skutki krótkiej przejażdżki 15-latka.

Do zdarzenia doszło wczoraj o 18:13. Chłopak ruszył, ale bardzo szybko napotkał na przeszkodę. Młodzieńcowi z gminy Ludwin nic poważnego się nie stało. Na miejscu błyskawicznie pojawili się świadkowie, którzy pomogli opuścić mu samochód. Został przewieziony do szpitala na obserwację, skąd trafił w ręce mamy.

Na szczęście uderzona lampa nie przewróciła się na przechodniów, ani inne samochody.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Źródło: leczna24

~DMT

2016-02-18, 13:55
kierowcafurmanki napisał/a:



Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.



Ojciec / Matka poszli na zakupy, zostawili kluczyki, co by młodemu zimno nie było i żeby sobie radia posłuchał, a młody stwierdził, że sobie zrobi rundkę po parkingu, ale automat przerósł jego możliwości.

iamthelaw

2016-02-18, 14:42
Gdy byłem w jego wieku, mój ojciec dużo pracował na serwisie przy pompowniach itp. Kończył pracę np o 22 a godzinę później już dzwonili do niego że trzeba jechać na drugi koniec polski. Więc zabierał mnie i po opuszczeniu miasta ja prowadziłem a on spał. Kilkakrotnie mnie policja zatrzymała, wtedy zwykle kazali się przesiąść (lata 90-te). Te dzisiejsze gimbusy to jednak bardzo mało ogarnięte są. Pewnie myślał że licznik to ekran dotykowy, tylko mu jakieś kółko przeszkadzało.

marcin0884

2016-02-18, 14:51
Wpierdul , wpierdul i jeszcze raz wpierdul!!!

xpl1337

2016-02-18, 14:52
Niezle kalectwa w dzisiejszych czsach sa. Zeby automatem tak odpie**olic to chyba trzeba miec o jeden chromosom za duzo

IOI

2016-02-18, 15:13
@xpl1337 a co ma automat do jebniecia w lampe?
chyba ze to jakas nowa technologia z automatyczna kierownica to sorki.

xpl1337

2016-02-18, 15:34
IOI, No nie wiem, moze dlatego ze w automacie masz dwa pedaly i nie potrzeba zbyt wielu komorek zeby ogarnac, ze po nacisnieciu tego prawego auto jedzie do przodu a po nacisnieciu tego lewego auto sie zatrzymuje?