18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótki film o hindusie przewodniku...

Halman • 2023-04-05, 06:26

filmującego wykąpać za takie filmowanie...

Duczki1234

2023-04-05, 06:36
Chyba nowego terminatora nagrywają w Bollywood


TTC-33

2023-04-05, 06:37
Jego marzeniem było zostać pantografem. ;-)

nowynick

2023-04-05, 08:24
ja nie wiem co oni mają z tą trakcją? Na całym świecie to jest i nikt tego nie tyka a na tym azjatyckim półwyspie taki wysyp debili.

Zulu-Gula

2023-04-05, 09:18
"Rozpędzeni prosto w stronę słońca
Zatraceni w sobie tak bez końca
Zaliczamy dziś te wszystkie stany
Bez grawitacji pędząc w nieznane
Mrugnij a pofruną szyby z okien
Rozpalamy znowu tu nasz ogień
Każda chwila jest wiecznością
Kiedy miłością podbijamy kosmos"

("W Stronę Słońca" , Ewelina Lisowska)


bercisko

2023-04-05, 09:41
nowynick napisał/a:

ja nie wiem co oni mają z tą trakcją? Na całym świecie to jest i nikt tego nie tyka a na tym azjatyckim półwyspie taki wysyp debili.



Bo cóś dziwnego dla nich. Jesli całe życie codziennie rano obserwowałeś jak twój stolec zsuwa się z krawężnika na asfalt (taka hunduska telewizja śniadaniowa), to nie możesz pojąć jak takie iskierki w drucie pchają pociąg. I chesz złpać te iskierki choć na chwilę :-)

Zulu-Gula

2023-04-05, 09:58
bercisko napisał/a:

nie może pojąć jak takie iskierki w drucie pchają pociąg. I chce złpać te iskierki choć na chwilę


No i złapał iskierki. Teraz ma je i w bucie, i w swoim drucie :lol:

JebacPiSForever

2023-04-05, 10:11
Zatrudnił się jako pantograf i w pierwszy dzień chciał zabłysnąć.

petru23

2023-04-05, 11:53
Pytanie, czy miał uprawnienia przewodnika? Wychodzi na to, że jednak nie....

qu4si

2023-04-05, 12:00
On co najwyżej może być półprzewodnikiem

Pentoser

2023-04-05, 12:01
System kastowy i ciemnota powoduje ze oni zabijaja sie z byle powodu. Swoja droga pod samochod sie nie rzuca bo tam nie ma a jak sa to jada 30 na godzine zreszta gdzoe na wyp*zdowie samochod a z budynku sie nie rzuci bo nie ma takich wysokich w okolicy a jak nawet to spadnie w jakis bloto albo krzaki bo nie ma betonu, to ida na druty. Powiesic tez nie ma sie gdzoe bo w domu mieszkaja pewnie w 12 to gdzoe a na drzewie jak tam jest takie zageszczenie ludnosci tez go zaraz dojda albo ktos za nim pojdzie. A tak bzyk, poparzenie miesiac w domu nieprzytomny myty brudna woda bez srodkow znieczulajacych i w koncu sie przekreci z syfu. Jak bedzoe mial duuuze szczescie to ma uszk mozg albo na prawde umarl ale to ch*ja prawda. Musial by sie wysilic i ryjem dotknac drutow albo chociaz lewa reka :)

Antoni79

2023-04-05, 12:25
W Polsce to jest ponad 3000 Volt. Nie ma mowy, żeby przeżył. Pali na węgielek nawet chwilowe dotknięcie. No chyba, że łukiem dostanie, a potrafi bez dotyku nawet z metra kopnąć. Wtedy jest jakaś nikła szansa, że przeżyje. Jeden znajomy ponad tydzień umierał. Drugiego jebło na miejscu. Kiedyś ojciec kolejarz został z kumplami balować. Pracownicy wracali drezyną i gdyby z nimi wracał to by zatrzymali się nad domem. Że go nie było to jechali a za nimi zerwała się sieć trakcyjna i opadła na ziemię. Skończyło się na popalonej trawie. Gdyby ojciec nie pił, to ponad 10 chłopa usmażyłoby się na skwarek. Więc z tą szkodliwością picia alkoholu nie jest tak do końca prawda.

eupeosiemczy

2023-04-05, 13:08
Na pewno kąpiel by mu się przydała

Angevil

2023-04-05, 13:16
Pół Hindus półprzewodnik.

to...........10

2023-04-05, 13:48
- Nie ma głupich pytań, są tylko niemądre odpowiedzi!
- Czy jak stanę na szynach i złapię rękami za druty, to pojadę jak tramwaj?