18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka walka

phrontch • 2020-03-07, 19:39
Walka jeszcze na dobre się nie zaczęła, a jeden z jej uczestników stchórzył i uciekł




Borys

2020-03-08, 11:43
Mors_Nigra napisał/a:

Jak my dopiero robiliśmy lepianki, to Arabowie w tym czasie budowali i niszczyli wielkie mocarstwa. Zejdź na ziemie, bo kiedyś i my możemy upaść jak i oni.



I cofneli sie do lepienia hatek z gówna i r*chania kóz? Wez sam zrewiduj swoje poglądy, bo to że przez chwile byli ogarnieci (podpatrzyli od wypędzonych krzyzowcow) nie czyni z nich jakies uber cywilizacji.

Zawulon

2020-03-08, 14:49
Ma dzieciak farta, dostał dwa strzały w lewą stronę brzucha a tam są tylko kichy. Niech dziękuje Jezusowi Da Silvie, że kolega nożownik nie był mańkutem

jazeck

2020-03-08, 21:17
Dostęp do broni palnej nadal zakazany, a do noży nadal nie... w sumie łopatą też zabije... Zakaz na wszystkie narzędzia. To wam obiecuje, głosujcie na mnie.

Laspada

2020-03-08, 23:17
Poprawna reakcja. Szanuję typa
z grzywką

ProVVe

2020-03-09, 15:59
Mors_Nigra napisał/a:

Jak my dopiero robiliśmy lepianki, to Arabowie w tym czasie budowali i niszczyli wielkie mocarstwa. Zejdź na ziemie, bo kiedyś i my możemy upaść jak i oni.



Tak pamiętam jak oni białym sprzedawali samochody i zbroili wojska USA w samoloty i rakiety... Gdyby nie oni pewnie mówilibyśmy po niemiecku i japońsku bo dostarczyli bombe atomowa na zlecenie Aliantów do Hiroszimy. Zejdz na ziemie bo wiedziałbyś, że klimat wiele znaczy dla poczatkowego rozwoju, a mimo to srali w piasek, a biali mimo trudów osiągneli to co mamy dzisiaj... Oni zamiast sie rozwijac zniszczyli sie swoim niedoj***niem religijnym, lenistwem i ograniczeniami... Prawdziwy rozwój nastapił dzieki białej Europie. .. Chociaz może Newton, Edison, Irving Langmuir, Max Planck, Maria Skłodowska-Curie, Hendrik Lorentz, Albert Einstein, Paul Langevin, Charles Eugene Guye, C. T. R. Wilson, Owen W. Richardson, Peter Debye, Martin Knudson, W. Lawrence Bragg, Hans Kramer, Paul Dirac, Arthur Compton, Louis de Broglie, Max Born, Niels Bohr, Auguste Piccard, Émile Henriot, Paul Ehrenfest, Edouard Herzen, Théophile de Donder, Erwin Schrödinger, Jules-Emile Vershaffelt, Wolfgang Pauli, Werner Heisenberg, Ralph Howard Fowler, Leon Brillouini i caaaaaaaaaała reszta była arabami pod europejskimi nazwiskami, a ja sie mylę... Nie będę mówił też, że Rzymianie, Grecy, Europa nie została przez nich skopiowana... Zobacz gdzie znajdowały sie cuda świata i kto je budował... Ehhh zresztą nie mam sił na wiecej ciekawostek bo jest ich pełno...

Podsumowując dla zysku rozdaliśmy wiedzę zwierzętom... Trzeba było ich doić i trzymac w ryzach to się zachciało jakiegoś eksperymentu

Mors_Nigra

2020-03-19, 04:46
Borys napisał/a:

I cofneli sie do lepienia hatek z gówna i r*chania kóz? Wez sam zrewiduj swoje poglądy, bo to że przez chwile byli ogarnieci >>>(podpatrzyli od wypędzonych krzyzowcow)<<< nie czyni z nich jakies uber cywilizacji.

Jaki ty jesteś k***a głupi i jak wielkim jesteś ignorantem to ja nawet nie! Zajebiści krzyżowcy, 3 tysiące lat przed narodzeniem J.C.!!!