18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka rozmowa i bum bum bum

Jesse.Pinkman • 2022-04-04, 16:37
Długo się nie zastanawiał, po prostu wyjął pukawkę i zakończył konwersację. Źródło.

Krakus36

2022-04-04, 17:15
Dlatego jestem ZA dostępem do broni po przebadaniu itp. wtedy zjeby będą się bać użyć broni bo świadek jakiś wyjmie broń legalną i odjebie śmiecia.
oraz może ktoś by był bohaterem i odj***ł zdrajców w garniturkach :3

John-Flopp

2022-04-04, 18:30
Krakus36 napisał/a:

Dlatego jestem ZA dostępem do broni po przebadaniu itp. wtedy zjeby będą się bać użyć broni bo świadek jakiś wyjmie broń legalną i odjebie śmiecia.
oraz może ktoś by był bohaterem i odj***ł zdrajców w garniturkach :3



W pierwszej części masz racje ale potem poleciałeś.. Tak, chce legalizacji broni bo mam nadzieje że ktoś odstrzeli polityków... Przez ludzi z takim podejściem ( już nawet nie musisz mieć zamiaru popełniać tego czynu) będziemy się patykami bronić, prędzej jaranie zalegalizują niż broń dla p0laka.

UrlichUrwich

2022-04-04, 20:27
Postrzelony przesuwał rękę w prawo - niby po szklankę, ale podejrzewam, że raczej w kierunku kieszeni/paska. Czyli gdyby był ciut szybszy to sam by strzelał.

marcino_zly

2022-04-04, 21:52
Pięknie usiadł, tak, że nie widać twarzy tylko łeb.
Elegancko go odj***ł.

TheBadFrog

2022-04-05, 00:15
najlepszy z tego wszystkiego jest ten pochwszczyzna siedzący z tą Panią przy stoliku sp***ala w podskokach zająca olewając kobitę xD

Suspens

2022-04-05, 11:39
najlepsza jest koncowka jak gosciu w czarno czerwonej bluzie kuma co sie odwalilo i ucieka :D