18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka piłka...

~DMT • 2021-05-20, 02:38
Szybka akcja...


KaprysLosu

2021-05-20, 03:04
Nie wiem co to było, lustro czy jakaś szyba, ale wiadomo kto instalował


mygyry

2021-05-20, 07:24
Szybka lekcja "nie kopania piłki w sklepie" dla dzieciaka

ra0mir

2021-05-20, 09:08
Jakaś chińska ta ściana.

Praxis

2021-05-20, 09:23
Doświadczenie w szkle pozwala mi wyjaśnić co tu zaszło. Na opadającym lustrze widać kleksy kleju, które są oczywiście gęsto rozmieszczone ale widać też, że są niedociśnięte czyli pewnie Wiesiek montował.
Druga sprawa - ze względów bezpieczeństwa na takie duże tafle (a już na pewno w miejsce publiczne) zawsze kładzie się folię, która trzyma większe kawałki w kupie tak aby nie uszkodziły człowieka w razie podobnej jak na filmie sytuacji. W jednym z banków gdzie montowałem lustro facet pomylił drzwi z szybą, która nie miała folii. Dół wybił nogą, a góra szyby opadając odcięła mu kawałek nosa. Najlepsze, że facet w szoku uciekł zostawiając kiniola w banku.
Już wypie**alam...

andrzejrobert75

2021-05-20, 10:34
Praxis napisał/a:

Doświadczenie w szkle pozwala mi wyjaśnić co tu zaszło. Na opadającym lustrze widać kleksy kleju, które są oczywiście gęsto rozmieszczone ale widać też, że są niedociśnięte czyli pewnie Wiesiek montował.
Druga sprawa - ze względów bezpieczeństwa na takie duże tafle (a już na pewno w miejsce publiczne) zawsze kładzie się folię, która trzyma większe kawałki w kupie tak aby nie uszkodziły człowieka w razie podobnej jak na filmie sytuacji. W jednym z banków gdzie montowałem lustro facet pomylił drzwi z szybą, która nie miała folii. Dół wybił nogą, a góra szyby opadając odcięła mu kawałek nosa. Najlepsze, że facet w szoku uciekł zostawiając kiniola w banku.
Już wypie**alam...



Dobrze ze nos,a nie siusiaka..

ra0mir

2021-05-20, 11:19
Praxis napisał/a:

Doświadczenie w szkle pozwala mi wyjaśnić co tu zaszło. Na opadającym lustrze widać kleksy kleju, które są oczywiście gęsto rozmieszczone ale widać też, że są niedociśnięte czyli pewnie Wiesiek montował.
Druga sprawa - ze względów bezpieczeństwa na takie duże tafle (a już na pewno w miejsce publiczne) zawsze kładzie się folię, która trzyma większe kawałki w kupie tak aby nie uszkodziły człowieka w razie podobnej jak na filmie sytuacji. W jednym z banków gdzie montowałem lustro facet pomylił drzwi z szybą, która nie miała folii. Dół wybił nogą, a góra szyby opadając odcięła mu kawałek nosa. Najlepsze, że facet w szoku uciekł zostawiając kiniola w banku.
Już wypie**alam...



Bo nas k***a w Polsce nauczyli, że to my jesteśmy wszystkiemu winni. W stanach bank zapłaciłby mu bańkę a potem ścigał ciebie...

mackuu

2021-05-20, 11:44
Praxis napisał/a:

Druga sprawa - ze względów bezpieczeństwa na takie duże tafle (a już na pewno w miejsce publiczne) zawsze kładzie się folię, która trzyma większe kawałki w kupie tak aby nie uszkodziły człowieka w razie podobnej jak na filmie sytuacji.


Gdyby w sytuacji na filmie ta tafla była by zabezpieczona folią, to by z tego kaszojada została krwawa miazga, a tak może przeżył...



:

Konfedernacja

2021-05-21, 01:43
andrzejrobert75 napisał/a:

Dobrze ze nos,a nie siusiaka..



To był Twój chłopak?

NataliaW

2021-05-21, 23:35
Nie kopie się piłki w sklepie. Dobrze bachorowi, powinno to jeszcze matkę pociąć

mygyry

2021-05-22, 00:38
Praxis napisał/a:

Doświadczenie w szkle pozwala mi wyjaśnić co tu zaszło. Na opadającym lustrze widać kleksy kleju, które są oczywiście gęsto rozmieszczone ale widać też, że są niedociśnięte czyli pewnie Wiesiek montował.



Jak masz doświadczenie, to widzisz, że kleksy są duże od dociśnięcie a odpadło bo:
- ktoś stwierdził, że na akrylu też będzie się trzymać
- ściana była zakurzona/niezagruntowana

Brak folii, ewidentny i powszechny błąd, bo taniej.

Be6he6mo6th

2021-05-26, 18:53
Praxis napisał/a:

czeństwa na takie duże tafle (a już na pewno w miejsce publiczne) zawsze kładzie się folię, która trzyma większe kawałki w kupie tak aby nie uszkodziły człowieka w razie podobnej jak na filmie sytuacji. W jednym z banków gdzie montowałem lustro facet pomylił drzwi z szybą, która nie miała folii. Dół wybił nogą, a góra szyby opadając odcięła mu kawałek nosa. Najlepsze, że facet w szoku uciekł zostawiając kiniola w banku.
Już wypie**alam...



Dobrze że na sadisticu mamy ekspertów od wszystkiego. Nawet od profesjonalnego montażu luster :D