18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królowa parkingu

phrontch • 2019-02-17, 14:13
Jazdę na wstecznym opanowała do perfekcji




KrólikBugs

2019-02-17, 14:19
Jej się nawet nie chciało do końca kierownicy w lewo przekręcić jak wykręcała :lol: Lepiej sto razy zrobić lekko niż raz porządnie

kzf

2019-02-17, 15:07
Następny przykład ślepego podążania za trendami. Kupić jebitnego kloca i manewrować nim 2 godziny z umiejętnościami pozwalającymi ledwo na zaparkowanie roweru. Super pomysł k***o.

lm65

2019-02-17, 15:30
Powinni jej zabrać prawko i zastrzelić, albo zastrzelić i zabrać prawko.

edek.bajzel

2019-02-17, 16:04
wychowala sobie męża, a samochodu nie potrafi żeby jej też słuchał,

Adra

2019-02-17, 17:43
Po obejrzeniu tego kilka razy mój umysł nadal nie przyjmuje do wiadomości, że coś takiego jest możliwe.

ProVVe

2019-02-17, 22:41
Juz tam było, ale powtórzę "Ja pie**olę..."

~PowerBoBass

2019-02-17, 23:34
kzf napisał/a:

Następny przykład ślepego podążania za trendami. Kupić jebitnego kloca i manewrować nim 2 godziny z umiejętnościami pozwalającymi ledwo na zaparkowanie roweru. Super pomysł k***o.



Tu jest miejsca, że możnaby busem wyjechać. Jak ktoś nie ma pojęcia o parkowaniu czy chociażby logicznym myśleniu, to i seicento będzie za wielkie.

szybkimaciej

2019-02-18, 06:49
Adra napisał/a:

Po obejrzeniu tego kilka razy mój umysł nadal nie przyjmuje do wiadomości, że coś takiego jest możliwe.



A ja rozumiem, że można nie mieć talentu, wyobrażenia przestrzennego czy nawet mózgu, ale najbardziej wk***ia mnie to, że ja jako nienajgorszy kierowca dostanę mandat za jakieś gówno typu brak zapiętego pasa, czy 91km/h na 70 a ta k***a z filmu wg prawa jeździ wolno, bezpiecznie i do niej nikt się nie przyjebie... :samoboj:

zairland

2019-02-18, 12:23
szybkimaciej napisał/a:

A ja rozumiem, że można nie mieć talentu, wyobrażenia przestrzennego czy nawet mózgu, ale najbardziej wk***ia mnie to, że ja jako nienajgorszy kierowca dostanę mandat za jakieś gówno typu brak zapiętego pasa, czy 91km/h na 70 a ta k***a z filmu wg prawa jeździ wolno, bezpiecznie i do niej nikt się nie przyjebie...



O k***a, waćpan zaimponował mi, wybacz że tylko wirtualnie :wodka:
Słuchając policjantów ma się wrażenie że sierota poruszająca się poniżej ograniczenia o 10-20 km/h jest zbawieniem od wypadków na drodze.. I najlepiej tak przez j***ne kilkanaście kilometrów...