18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królik

qismo1 • 2015-06-29, 13:57
Pewnego dnia, gdy mama wychodziła z domu do pracy tak mówiła do córki:
- Kochanie, jeśli ktoś zapuka do drzwi to pod żadnym pozorem nie otwieraj drzwi, nawet gdyby to była policja, nie wolno ci otwierać drzwi.
Córka pokiwała głową, że rozumie i matka wyszła.
Dziewczynka siedzi w domu i koloruje kolorowanke, gdy ktoś zapukał do drzwi(cyganka). Mała pyta się przybysza:
- Kto tam?
- Dzień dobry, dzieciaczku. Czy mogłabyś otworzyć mi drzwi?
- Nie mogę, mamusia mi zabroniła.
- Ale ja ci nic nie zrobię, chcę tylko o coś zapytać.
- Nie!
- Ale ja chcę tylko od ciebie szklankę wody, bo na zewnątrz straszny upał, a ja nie mam pieniędzy...
- Nie mogę pani otworzyć.
- O ty mała gówniaro. Za to, że nie otworzyłaś mi drzwi, urośnie ci królik między nogami.
I cyganka odeszła. Dziewczynka zapomniała powiedzieć o tej sytuacji matce. Minęło kilka lat, dziewczynka zaczęła dorastać i krótko mówiąc obrosła jej p*zda. I wtedy przypomniała sobie słowa cyganki o króliku między nogami. Powiedziała o tych słowach cyganki natychmiast matce i pokazała jej wspaniały okaz królika. Na to matka roześmiała się i mówi:
- Oj córuś, zobacz jakiego ja mam królika. I ściągnęła majty pokazując jeszcze większego królika. Na to córka krzyczy:
- Oooooo matko boska, a co ten królik ma takie wielkie wargi???
- Gdyby twój królik córeczko opie**olił tyle marchewek co mój, też by miał takie duże wargi.





Przeczytałem go gdzieś w necie kilka lat temu, jak był albo ch*jowy to do pieca.

Bankracy

2015-06-29, 14:05
E tam mnie się podoba, piwko :D

gustav665

2015-06-29, 14:14
klucz który otwiera wszystkie zamki jest zajebisty, ale zamek który otworzy każdy klucz jest k***ą : )

W............R.

2015-06-29, 14:31
Ten dowcip miał potencjał do przedostatniej linijki...

bosslolkowy

2015-06-29, 15:15
@up - dokładnie. Jak w takiej sytuacji padają słowa "p*zda" czy "opie**olił" z ust matki to od razu przestaje być śmiesznie, ale dałem piwo, bo ledwo z gimbazy wyrosłem :)

Vinewood

2015-06-29, 20:24
Skróciłem żart:

Pewna dziewczynka zaczęła dorastać i krótko mówiąc obrosła jej c**a. I wtedy przypomniała sobie słowa mamy o króliku między nogami. Natychmiast chciała jej się pochwalić i pokazała wspaniały okaz królika. Na to matka roześmiała się i mówi:
- Oj córuś, zobacz jakiego ja mam królika. I ściągnęła majty pokazując jeszcze większego królika. Na to córka krzyczy:
- Oooooo matko boska, a co ten królik ma takie wielkie wargi???
- Gdyby twój królik córeczko zjadł tyle marchewek co mój, też by miał takie duże wargi.

pa...........uj

2015-06-29, 21:56
taki dowcip to można samemu wymyśleć

Ja...........ro

2015-06-29, 21:58
Bez urazy, ale strasznie ch*jowy ten dowcip. Głównie przez to, że zbyt długi co do tak słabej puenty.

ho...........zo

2015-06-29, 22:00
Aż mi odbyt wypadł ze śmiechu

qismo1

2015-06-29, 22:05
@bosslolkowy
Każdy ma inne poczucie humoru. Jednego śmieszy to innego tamto. Ale tu nie chodzi o to, że gdy padnie przekleństwo to każdy ma spaść z krzesła i rżeć jak kobyła. Bo tak jak jak juz wczesniej ktos na sadolu zauważył jest z kabaretami. Nikt sie nie śmieje przez 5 min, ale jak padnie "k***a" to wszyscy się śmieją.

Piełun napisał/a:

taki dowcip to można samemu wymyśleć




No to czekam na Twój.

Xpalx

2015-06-29, 22:42
Zajebista rozmowa matki z dzieckiem.

gizmoseb

2015-06-29, 23:19
@W.S.N.R.

tak jak twój komentarz.