18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królewicz i jego większy posiłek

Antek01 • 2016-06-11, 11:30
Mój mały pupilek podrósł od ostatniego razu, kiedy to zajadał się myszami. Teraz ze spokojem wciąga dorosłe szczury. A przy okazji udało mi się nagrać to w nieco lepszej jakości, niż poprzednio.

spoiler

*Po 4:20 nie ma już nic ciekawego. Zauważyłem już po wrzuceniu na YT i nie chciało mi się na nowo renderować i uploadować.

Crossblade

2016-06-11, 11:37
Nie wiem na ch*j 3mać takie coś w domu. Kija nie przyniesie, nie szczeknie na złodzieja....ale szczura opie**oli

bleblebator1

2016-06-11, 11:53
Crossblade napisał/a:

Nie wiem na ch*j 3mać takie coś w domu. Kija nie przyniesie, nie szczeknie na złodzieja....ale szczura opie**oli


Jak go dobrze wytresował, to i gałę opie**oli

TB303

2016-06-11, 12:01
Olaboga, zwierzątko męczy kosztem innego! Ty podły sk***ielu!
Hehe :amused:

gorczański

2016-06-11, 12:02
Rzeczywiście bohater, "upolował" szczura który nie miał możliwości ucieczki. Zastanawiam się jakim pojebem trzeba być żeby trzymać takie gówno w domu. Sądzę, że reprezentujecie podobny poziom intelektualny co w zasadzie jest odpowiedzią na moje wątpliwości.

SaveTheTrees

2016-06-11, 12:13
@up
O poziomie intelektualnym to ty się lepiej nie wypowiadaj.

Truskul

2016-06-11, 12:41
"*Po 4:20 nie ma już nic ciekawego"- a w którym momencie przed 4:20 jest coś ciekawego?

Oponka

2016-06-11, 12:54
pie**ole. nie będę nabijać gościowi "obejrzeń". dla tego typu filmów powstały specjalistyczne fora terrarystyczne. idź tam się chwalić swoim "pupilkiem" :roll:

Miroo

2016-06-11, 13:43
Filmik żenada, niestety nadal istnieją tacy debile jak Ty, którzy kupują węże tylko po to żeby podniecać się karmieniem żywymi gryzoniami.


gorczanska napisał/a:

Rzeczywiście bohater, "upolował" szczura który nie miał możliwości ucieczki. Zastanawiam się jakim pojebem trzeba być żeby trzymać takie gówno w domu. Sądzę, że reprezentujecie podobny poziom intelektualny co w zasadzie jest odpowiedzią na moje wątpliwości.



Zastanawiam się jakim płytkim zjebem trzeba być, żeby krytykować coś o czym nie ma się pojęcia. Twój poziom intelektualny jest tak niski, że żeby się z nim zrównać, musiałbym zaprowadzić Cię na wieżowiec w Dubaju, następnie z niego zejść i się jeszcze okopać. :idzwch*j:

Kasztann

2016-06-11, 13:56
Ten idiota który jest właścicielem węża nie tylko naraża na cierpienie szczura ale również węża. Szczur potrafi czasem węża dobrze pokieraszować, a szczególnie takiego hodowanego w niewoli, ponieważ nie jest on tak dostosowany do polowania jak dziki. I jeszcze gość wrzuca filmik jak wrzuca szczura pod samego węża i się podnieca na portalach i w szkole.

Lumpex75

2016-06-11, 14:25
Fajny normal.

somet

2016-06-11, 14:53
Nie lubię gadów, szczurów też nie, jak bym mógł wyj***łbym wszystkie w kosmos.

sSQNn

2016-06-11, 16:01
Miroo napisał/a:

Filmik żenada, niestety nadal istnieją tacy debile jak Ty, którzy kupują węże tylko po to żeby podniecać się karmieniem żywymi gryzoniami.

Zastanawiam się jakim płytkim zjebem trzeba być, żeby krytykować coś o czym nie ma się pojęcia. Twój poziom intelektualny jest tak niski, że żeby się z nim zrównać, musiałbym zaprowadzić Cię na wieżowiec w Dubaju, następnie z niego zejść i się jeszcze okopać. :idzwch*j:



k***a, już nie wiem, komu kibicujesz w takim razie? :mrgreen:

kap0

2016-06-11, 17:57
Oklepane wch*j ... chcesz popatrzec na takie cos wpisz w youtube na ch*j to tutaj?

Spookyy

2016-06-11, 19:31
A możesz nakręcić taki filmik tylko z lekka wyrównanymi szansami ? Puść tego węża na mieszkanie i szczura też. Ciekawy jestem czy w ogóle mu się uda go upolować.