18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aggress1ve

2011-05-27, 12:03
Największy ssak na ziemi?
-ryba jakaś

:idzwch*j:

kizug666

2011-05-27, 12:07
typ który studiuje elektronikę na pewno zdawał maturę z biologi i są to odpowiednie pytania dla niego i dlatego mu najlepiej idzie... powinni się księży pytać jak będzie odcinek z przygotowania do życia w rodzinie...

8:42 'wiesz kim są naczelni?'

a muł k***a nie jest krzyżówką osła i konia bo samce się słabo krzyżują, muł to dziecko klaczy konia i ogiera osła, ogier konia i klacz osła dają osłomuła więc gówno wiedzą o co się pytają...

zipi

2011-05-27, 12:25
jeszcze tak inteligentnej blondyny to nie bylo, tępa c**a

B...........g

2011-05-27, 12:29
O, wreszcie jakiś czarny humor, bałem się już że strone pomyliłem.
Na szczęście nasi partnerzy pasują do charakteru strony, w innym wypadku skłonnym byłbym pomyśleć, że nie liczy się już treść tego portalu, tylko ilość userów (idiotów) co tu wejdzie.

Uff.. na szczęście tak nie jest. :->

Ah, i długo by wymieniać jak opłacalne jest partnerstwo z Matura to bzdura, nie dość że mamy zaszczyt mieć ich wrzutę wciąż na naszej głównej, to (buduję napięcie..) możemy mieć naszą ikonke na ich wielkiej i jakże pięknej stronie.
Łezka się w oku kręci.

Azzazel

2011-05-27, 12:29
A kogo obchodzą takie pierdoły jak to czym jest muł, jak nawet nigdy takiego zwierza na oczy nie widział i widzieć nie będzie. Sens takiej wiedzy jest często taki sam jak znajomość tablicy Mendelejewa przez historyka, albo rozróżnianie wszystkich rodzai kolanek hydraulicznych przez aptekarza.
Czepianie się wiedzy powszechnej która potrzebna jest tylko krzyżówkowiczom i znudzonym studentom którzy jeszcze pamiętają ją ze szkoły.

landryn86

2011-05-27, 12:35
Bóg napisał/a:

O, wreszcie jakiś czarny humor, bałem się już że strone pomyliłem.
Na szczęście nasi partnerzy pasują do charakteru strony, w innym wypadku skłonnym byłbym pomyśleć, że nie liczy się już treść tego portalu, tylko ilość userów (idiotów) co tu wejdzie.

Uff.. na szczęście tak nie jest. :->

Ah, i długo by wymieniać jak opłacalne jest partnerstwo z Matura to bzdura, nie dość że mamy zaszczyt mieć ich wrzutę wciąż na naszej głównej, to (buduję napięcie..) możemy mieć naszą ikonke na ich wielkiej i jakże pięknej stronie.
Łezka się w oku kręci.



aleś Pan epistołę pie**olnął..

_R...........s_

2011-05-27, 12:49
k***a znowu to pie**olone gówno. nawet nie chce mi się już pisać o bezsensowności i ch*jowości tego programu. mają po prostu ścierwa opłacone miejsce na głównej w sadisticu i tyle, i ch*j obchodzi adminów i właścicieli sadola, że większość użytkowników leje ciepłym moczem na tego tępego gostka prowadzącego i jego programik, który gdyby nie liczne fikcyjne konta i banda debili na różnych portalach to nigdy by się nie wybył.
taki teraz jest świat, biznes się liczy, wezmą gówno dobrze rozreklamują, gówno stanie sie modne, a tępi konsumenci to kupią i się będą cieszyć że mają najnowsze i najmodniejsze gówno w domu.

Masterof

2011-05-27, 12:54
Mułem to będzie krzyżówka tej blondi w okularach i dresiarza w ortalionie.

Gac

2011-05-27, 13:10
Koń jest nieparzystokopytny!

mejdi

2011-05-27, 13:31
10:42 szłoby, ot co.

Black Snake

2011-05-27, 13:34
10:41 - zajebiste nogi ma ta brunetka w tle!

Slepson

2011-05-27, 13:55
Narzekacie. Ten program jest dobry, można podbudować swoje ego i poczuć się kto na tym świecie jest Sprite, a kto tępy ch*j.

kurwix

2011-05-27, 13:55
To żeś Jankowski pie**olnął. Oo kiedy koń jest zwierzęciem parzystokopytnym?
Tak na marginesie to cała ekipa tego programu jest na poziomie, jak ktoś strzeli gafę to od razu to wyłapią a jak Kubie brakuje elementarnej wiedzy ( i całej reszcie ) to nikt nie zauważy.


TOLA MA KUBĘ, KUBA MATOLE

deniZ

2011-05-27, 14:18
Bo oni mysla, ze zwierzeta nieparzystokopytne, to takie, ktore maja amuptowana konczyne...