18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królestwo Gryzoni

Papiej • 2022-06-06, 18:38
Pamiętny dzień




dżonyłojlker

2022-06-07, 00:09
Igorek95 napisał/a:

Jak chłop oświadcza się kobiecie to widzisz tam pedalstwo?



Wiadomo. Tylko pedały łudzą się, że kogoś nabiorą.



Raichu0110

2022-06-07, 00:16
Imagine klekac przed jakas dz**ka jak beta mezczyzna.
Ewww :-x

obiektywnie

2022-06-07, 05:59
Kobieta z mężczyzna ? Uuuuu trochę wbrew ich światopoglądowi

Teddyboys91

2022-06-07, 08:14
garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w ch*j w towarzystwie j***nego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapie**olił liścia.



A tam pierd*****z

BambiPMT

2022-06-07, 08:28
Igorek95 napisał/a:

Jak chłop oświadcza się kobiecie to widzisz tam pedalstwo? Jeśli lubisz siurki to się lepiej sam przed sobą do tego przyznaj, a nie ludzi atakujesz na sadolu, wyjdzie ci to na zdrowie



W płaczących jak p*zdencjusz kolesiach, którzy chcą buc człowieka bo wykonuje swoją pracę. Pedale.

Igorek95

2022-06-07, 08:42
Bambrych napisał/a:

W płaczących jak p*zdencjusz kolesiach, którzy chcą buc człowieka bo wykonuje swoją pracę. Pedale.



Niektórzy utożsamiają się bardziej z tym co klęknął, a niektórzy z tym frajerem co po disneylandzie w uszach zapie**ala :D A pedał to cię w nocy odwiedza marginesie

~prophetess

2022-06-07, 11:38
Raichu0110 napisał/a:

Imagine klekac przed jakas dz**ka jak beta mezczyzna.
Ewww



O k***a, alfa się znalazł :lol: :roll:

BambiPMT

2022-06-07, 11:42
Igorek95 napisał/a:

Niektórzy utożsamiają się bardziej z tym co klęknął, a niektórzy z tym frajerem co po disneylandzie w uszach zapie**ala A pedał to cię w nocy odwiedza marginesie



No nie odwiedzasz mnie. Bo byś wpie**ol dostał.

luxpiotr

2022-06-07, 12:10
No k***a zaj***łbym temu pedałowi z pluszowymi uszami. Najśmieszniejsze, że gość w białym dostał wcześniej zgodę od zarządcy parku na oświadczyny w tym właśnie miejscu.

jan0sik1

2022-06-07, 14:24
garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w ch*j w towarzystwie j***nego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapie**olił liścia.



nie zesraj sie

Zbysław

2022-06-08, 17:09
Igorek95 napisał/a:

Jak chłop oświadcza się kobiecie to widzisz tam pedalstwo? Jeśli lubisz siurki to się lepiej sam przed sobą do tego przyznaj, a nie ludzi atakujesz na sadolu, wyjdzie ci to na zdrowie



Normalnie, trzeba być pedałem żeby klękać i jakieś tam oświadczać się!! Baba n dzień dobry ma dostać liścia

crookla

2022-06-08, 19:07
garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w ch*j w towarzystwie j***nego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapie**olił liścia.



Koleś ma pilnować porządku i pewnych zasad. Pozwolisz jednemu pajacowi to przyjdzie dziesięciu i każdy będzie chciał się oświadczać czy tam robić loda ile Ty masz lat że nie rozumiesz tak prostych rzeczy

ellsworth

2022-06-08, 20:04
garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w ch*j w towarzystwie j***nego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapie**olił liścia.



ch*ja byś mu w dupę dał! I jeszcze cieszył się jak dziecko jakby chciał go przyjąć.

AdamBrown

2022-06-09, 00:55
- Koleś sie zafiksował na tej lasce, bo ma fajne cycki, czy cos tam razem parararar.
- a oświadcze się jej to będzie jeszcze fajniej i może mi da więcej, wogóle da, czy też będzei już dawać, ale będzie moja i nie odejdzie
- jedyna metoda jaką ludzie znają z telewizji, pierścionek, w aksamitnym pudełeczku, czerwonym jak kocha, czarnym jak musi kochać
- koles porywa pudełko i przenosi scenerie bardziej pod kratki, bo ma ich w D.... a koleś jak już wspomniałem musi kochać, to nie będze sie teraz napie**alał z myszką miki, idzie jak mu karzą pod kratę, bo wogóle robi z zasady c mu karzą, chyba że się upije albo wk***i, a tu akurat nie czas na jedno ani na drugie, bo jest do ogarnięcia wielka miłość, i jeszcze większe porządanie.
-
- i żyli dlugo, a szczęśliwie krótko, tak do pierwszego dzieciaka, i do momentu jak gość się wk***ił, czy upił, i do momentu, jak laska ogarneła, że nie ma takiego czegoś co można odj***ć, żeby facet sie od niej odstosunkował, wiec może sobie go zdradzać, doić z kasy, krzywdzić wykorzystywać, a na koniec zakazać mu się zbliżać do siebie i swojego dziecka, oraz płącić sobie irracjonalne alimenty, i sąd, prawo, przyjaciółki, urzędniczki, szefowe, szefi, przełożeni, psychologowie, i negocjatorzy zrobia wszystko żeby tak właśnie było, ale nie dlatego że w to wierzą, ale dlatego, że w ten sposób mogą wydoić jeszcze więcej kasy za swoje quasi usługi prawne.
Ona dostała jego dom, czy dom jego rodziców, jego, samochód, i zawartość kąta, a On skończył jako bezdomny narkoman ścigany przez komorników, i celowo został narkomanem, żeby już nie było nadziei, ze kiedykolwiek z niego będzie można wycisnąć choćby dolara, ale tym się nikt nie przejmuje, bo ona dostaje zabezpieczenie, czyli pieniądze, z których ma na tipsy, i rozkoszne sukienki, to nie jej problem, za to będą spłacać jej dzieci nie ona.
Koniec Bajki.