18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krojenie ogórka

maksymilian45 • 2014-09-13, 15:50
Zademonstruje nam to szef kuchni

SzumaX

2014-09-13, 23:18
Napierdzielił się.... a i tak gówno z tego będzie xD

tarak

2014-09-13, 23:59
k***a...
północ z soboty na niedzielę, a ja siedzę i oglądam jak koleś kroi ogórka...

BongMan

2014-09-14, 00:08
oczami30latki napisał/a:



Ty naprawdę musiałeś mieć ciężkie życie :glasku:

i zarośnięty może być :P


Tak jak myślałem - nie powiesz nic mądrego :D Ciężkie nie ciężkie, ale jakby ktoś chciał je przeżyć, to popełniłby samobójstwo już w podstawówce, bo by tego nie uniósł ;)

oc...........ki

2014-09-14, 00:19
BongMan napisał/a:


Tak jak myślałem - nie powiesz nic mądrego :D Ciężkie nie ciężkie, ale jakby ktoś chciał je przeżyć, to popełniłby samobójstwo już w podstawówce, bo by tego nie uniósł ;)



a co ja mam Ci mądrego powiedzieć jak z góry założyłeś, że zmieniłabym zdanie jakbym zobaczyła "hajs"
sam sprowadziłeś dyskusję na taki poziom, a potem się dziwisz...

specodhec341

2014-09-14, 01:57
druga w nocy
A ja k***a oglądam, jak koleś kroi ogórki...
Brakuje mi studiów

RedHairMeanie

2014-09-14, 03:23
oczami30latki napisał/a:



a co ja mam Ci mądrego powiedzieć jak z góry założyłeś, że zmieniłabym zdanie jakbym zobaczyła "hajs"
sam sprowadziłeś dyskusję na taki poziom, a potem się dziwisz...


Po co się spinać, kobiety 'lecą' na kasę a faceci na wielkie cycki.
I mamy koniec, nie ważne czy człowiek jest stary, brzydki, głupi do bólu czy prosty, zawsze te dwie rzeczy.

Kierując się tą logiką oczywiście ;-)

DanielMarley

2014-09-14, 06:23
Hehe cebulaki nie chodzą na sushi, bo za drogo.

Lepiej wpie**alać kebsy i srać ogniem, co kraj to obyczaj.

Imie_jego_44

2014-09-14, 12:08
Właśnie tacy ludzie w Polsce są potrzebni, mało kto ich docenia bo są po zawodówce, ale potrafią więcej i lepiej żyją niż większość studenciaków, inżynierów i tego typu pasożytów społecznych co przedłużają sobie dzieciństwo.

BongMan

2014-09-14, 17:03
Cytat:

a co ja mam Ci mądrego powiedzieć jak z góry założyłeś, że zmieniłabym zdanie jakbym zobaczyła "hajs"


No, skoro tak cię dotknęło to musisz podświadomie czuć, że jednak tak by było :D Możesz z ręką na sercu przysiąc, że jakbyś poznała miliardera, który ma kilka pałaców i flotę samochodów ze stajni Lamborghini, Bugatti czy Ferrari i byłby tobą zainteresowany, a ty wiedziałabyś, że jego hajs odmieni twoje życie, to nawet w najmniejszym stopniu nie patrzyłabyś na niego przez pryzmat tego co ma, tylko na to jaki jest? ;)

RedHairMeanie napisał/a:

Po co się spinać, kobiety 'lecą' na kasę a faceci na wielkie cycki.


Kategorycznie zaprzeczam!
Oprócz cycków liczy się też kształtny, jędrny tyłek, długie nogi, wcięcie w talii i szerokie biodra.

DanielMarley napisał/a:

Hehe cebulaki nie chodzą na sushi, bo za drogo.


Nie, nie, nie :D Cebulaki wpie**alają surową rybę za którą jebitnie przepłacają i to nie dlatego, że im smakuje, tylko dlatego że to lans :D "Tyy, jadłem sushi, patrz jaki jestem zajebisty i bogaty", o k***a żałosne :D Próbowałem kilka razy, dupy nie urywa. Wolę dorsza w cieście za ~6 funtów.